427 переглядiв

«РАЗОМ В МАЙБУТНЄ»: МРІЄМО, ДІЄМО, ПЕРЕМАГАЄМО!

Заставка Ізюм.00_11_02_20.неподвижное изображение010

У вівторок, 25 вересня, в Ізюмі презентовано реалізовані грантові проекти обласного конкурсу міні-проектів «Разом у майбутнє-2018» у сфері культури.
На їх урочистому відкритті у міському Палаці культури та в Ізюмському краєзнавчому музеї імені М.В.Сібільова були присутні Ізюмський міський голова Валерій Марченко, депутат Харківської обласної ради Вісхан Ісламов, начальник управління культури Ізюмської міської ради Олена Яснова.
Першою була презентована відремонтована танцювально-спортивна зала міського Палацу культури. Втілення цього проекту стало можливим завдяки співпраці Харківської обласної ради, міської влади, управління культури та квартального комітету №6. Тут було проведено поточний ремонт із заміною вікон, ремонтом стелі та підлоги. Виступаючи перед присутніми батьками вихованців творчих та спортивних колективів МПК, членами квартального комітету, Ізюмський міський голова Валерій Марченко та депутат Харківської обласної ради Вісхан Ісламов, підкреслили важливість та необхідність втілення такого проекту для розвитку та вдосконалення талантів юних ізюмчан. Також Вісхан Алавдійович вручив директору закладу Ользі Деканенко сертифікат про реалізацію міні-проекту «Покращення добробуту – активізація та розвиток здорової громади».
Цього ж дня у Ізюмському краєзнавчому музеї імені М.В.Сібільова презентували нову експозицію. Завдяки спільній роботі Харківської обласної ради, міської влади, управління культури та громадської організації «Центр культурно-просвітницьких ініціатив» сюди було закуплено нове виставкове обладнання. Це дозволило створити яскравий, пізнавальний виставковий зал природи та оновити експозиції інших залів. Тож кожен охочий нині може завітати до місцевого музею, аби дізнатись багато цікавого про рідний край. Зазначимо, що відомий раритет Напрестольне Євангеліє, який відтепер зберігається у новій вітрині, має значно цікавіший та більш розгорнутий для відвідувачів музею огляд.
Міський голова Валерій Марченко подякував депутату Харківської облради Вісхану Ісламову за дієву та корисну для ізюмської громади допомогу, яку наше місто постійно отримує від обласної влади. Саме завдяки такій підтримці Ізюм з кожним роком стає світлішим – сучасним, культурним, прогресивним.
Від Харківської обласної ради Вісхан Алавдійович урочисто вручив директору музею Ользі Махортовій сертифікат про реалізацію міні-проекту «Історично-культурне та природне надбання як складова збереження екології та розвитку туризму».
А Валерій Віталійович за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток музейної справи, збереження історико-культурної спадщини українського народу, розвиток та популяризацію народної декоративно-ужиткової творчості Слобожанщи нагородив грамотою старшого наукового співробітника музею Ніну Пічинєвську.
Наприкінці зустрічі для усіх присутніх була проведена коротка оглядова екскурсія оновленими залами краєзнавчого музею.

Управління культури Ізюмської міської ради.

Електронна платформа Громадський бюджет