931 переглядiв

Ремонтні роботи на об’єктах соціальної інфраструктури Ізюмської громади відбуваються за планом

 DSC02324

Ізюмський міський голова Валерій Марченко під час робочої поїздки побував в ФОК «Донець», де наразі будується басейн та сучасний спорткомплекс. До нього приєднався і заступник голови ХОДА Руслан Тихонченко. Так, вже розпочато ремонт другого поверху. Там зведено стелі, облаштовується підлога, проводяться зварювальні роботи. Котлован під басейн майже готовий. Очікується бетонування чаші басейну. Як зазначив начальник ізюмської дільниці будівельної компанії В’ячеслав Усік, роботи виконуються згідно з графіком.

Також міський голова побував у залі боксу. Там вже відремонтовані підлога, стелі, туалет та душові. 1 вересня планується розпочати там спортивні заняття для дітей.

В художній школі, де Валерій Марченко побував наприкінці поїздки, вже повністю замінено вікна, двері, утеплено фасад будівлі. Роботи тривають й надалі.

Тож, не дивлячись на деякі ускладнення у зв’язку з карантинними обмеженнями, незабаром для юних спортсменів, юних художників відчинять свої двері відремонтовані, сучасні, комфортні заклади.

 

Електронна платформа Громадський бюджет