197 переглядiв

Ремонтні роботи на об’єктах соціальної інфраструктури громади майже закінчено

DSC03962

      За кілька днів до початку нового навчального року добігають кінця роботи з капітального ремонту  в залі боксу по пр-ту Незалежності, 49 та в художній школі.

       Ізюмський міський голова Валерій Марченко разом із своїм заступником Михайлом Іщуком перевірили результати виконаних робіт спочатку в залі боксу. Там усі роботи закінчено, залишилось прибрати все, помити, усунути дрібні технічні недоліки, які були виявлені під час перевірки, завести спортивний інвентар, тренажери, новий ринг. Як зазначив начальник управління молоді, спорту та іміджевих проєктів Максим Стрельник, урочисте відкриття  та початок навчально-тренувальних занять для юних спортсменів планується провести 1 вересня.

        Потім керівництво міста побувало в художній школі. Там саме чекали на авторський та технічний нагляд. Як повідомила начальник управління культури Олена Яснова, вона дуже задоволена результатом та завдячує керівництву міста, яке упродовж усього терміну виконання робіт постійно тримало все під контролем. Очікується, що 1 вересня діти розпочнуть тут заняття.

        Тож, залишається сподіватись, що заняття в навчальних закладах в перший день осені все ж розпочнуться в умовах адаптивного карантину, і відповідно, діти матимуть змогу нарешті відвідувати відремонтовані сучасні заклади для занять спортом та образотворчим і декоративним мистецтвом.

 

 

Електронна платформа Громадський бюджет