254 переглядiв

Ремонтують, будують та якісно лікують: в Ізюмській міській ОТГ відкрили нову амбулаторію

 Заставка.00_03_39_08.Still009Розвиток та вдосконалення медичної сфери ізюмської громади – одна із найголовніших задач у роботі міської влади. Протягом останніх чотирьох років керівництво міста постійно дбає про покращення умов для пацієнтів та медиків.
Так, капітально був відремонтований стаціонарний корпус центральної міської лікарні, інфекційне відділення, пологовий будинок, запрацювало нове відділення екстреної невідкладної медичної допомоги.
А 27 грудня в Ізюмі було урочисто відкрито повністю реконструйовану будівлю міської амбулаторії загальної практики – сімейної медицини №2, що по провулку Залізничному,4.
Всі добре пам’ятають, який безбарвний вигляд мала ця будівля ще рік тому. А зараз це привабливе, по-сучасному відремонтоване приміщення. Завдяки фінансовій підтримці Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ повністю виконані зовнішні ремонтні роботи: замінені вікна, двері, відремонтовано дах, утеплений фасад, облаштовано систему водостоку, зроблено вимощення навколо будівлі. Загальна сума виконаних робіт становить 1 млн. 520 тис. 126 грн.
За рахунок коштів міського бюджету (1 млн. грн.) та фінансуванню Національної служби здоров’я України (1 млн. 587 тис. 854 грн.) зроблено внутрішню реконструкцію та ремонт приміщення будівлі.
На відкриття оновленого медичного закладу завітали керівництво міста, медичні працівники та жителі мікрорайону залізничного ринку.
Під час виступу Ізюмський міський голова Валерій Марченко відзначив керівника підрядної організації ПП «Моноліт Арт +» Вячеслава Вермаскіна за якісне виконання внутрішніх ремонтних робіт і запевнив, що облаштування медичних закладів громади буде продовжуватись й надалі.
Директор КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги міста Ізюм» Юлія Вродзинська подякувала керівництву міста за підтримку медичної галузі, за створення комфортних умов для лікування та роботи.
Після урочистого перерізання стрічки присутні були запрошені на невеличку екскурсію кабінетами закладу. На власні очі вони змогли переконатися, що відтепер шість сімейних лікарів здійснюватимуть прийом пацієнтів і надаватимуть якісні медичні послуги у оновленому, зручному та комфортному приміщенні. Заклад укомплектовано необхідним обладнанням, меблями, комп’ютерною технікою та всім потрібним для роботи. А для маленьких пацієнтів в амбулаторії облаштували яскраву дитячу кімнату.
Під час спілкування з керівництвом міста запрошені на відкриття та відвідувачі амбулаторії відчували, що про їхнє здоров’я турбуються і якісна медична послуга стала ближчою.
Тож радісно було спостерігати за такою прекрасною подією, адже дана амбулаторія є яскравим прикладом того, як треба працювати на благо громади, досягати результатів і доводити заплановану справу до кінця.