393 переглядiв

Рішення виконавчого комітету Ізюмської міської ради від 15.02.2017р

№0092 Про розірвання договору оренди комунального майна №55 від 26 травня 2005р.

№0093 Про розірвання договору оренди комунального майна №82  від 01.11.2002 р.

№0094 Про надання дозволу на зріз аварійних дерев та обрізку гілок по м. Ізюм

№0095 Про зняття з квартирного обліку громадян (обмежений доступ)

№0096 Про взяття на квартирний облік громадян, які потребують покращення житлових умов (обмежений доступ)

№0097 Про відмову в взятті на квартирний облік громадян, які звернулися з заявою про покращення житлових умов (обмежений доступ)

№0098 Про надання дозволу коммунальному житловому ремонтно-експлуатаційному підприємству-1 на переоформлення особових рахунків (обмежений доступ)

№0099 Про внесення змін до облікової справи (обмежений доступ)

№0100 Про надання матеріальної допомоги гр. Дерюзі Г.О., яка опинилася в складних життєвих обставинах (обмежений доступ)

№0101 Про надання матеріальної допомоги гр. Бараннику В.І., який потрапив в тяжку життєву ситуацію (обмежений доступ)

№0102 Про надання матеріальної допомоги гр. Блинді Ю.М., який потрапив в тяжку життєву ситуацію (обмежений доступ)

№0103 Про надання матеріальної допомоги гр. Бутко О.М., яка потрапила в тяжку життєву ситуацію (обмежений доступ)

№0104 Про надання матеріальної допомоги гр. Живолуп Л.М., яка потрапила в тяжку життєву ситуацію (обмежений доступ)

№0105 Про надання матеріальної допомоги гр. Тимофієнко Г.І., яка опинилася в складних життєвих обставинах (обмежений доступ)

№0106 Про надання матеріальної допомоги гр. Ткаченко Г.Ф., яка опинилася в складних життєвих обставинах (обмежений доступ)

№0107 Про надання матеріальної допомоги гр. Соколовій О.В., яка опинилася в складних життєвих обставинах (обмежений доступ)

№0108 Про надання матеріальної допомоги гр. Александровій Л.П., яка опинилася в складних життєвих обставинах (обмежений доступ)

№0109 Про надання матеріальної допомоги гр. Беспалько Т.І., яка опинилася в складних життєвих обставинах (обмежений доступ)

№0110 Про надання матеріальної допомоги гр. Хаустовій О.В., яка опинилася в складних життєвих обставинах (обмежений доступ)

№0111 Про надання матеріальної допомоги гр. Мірошниченко С.В., яка опинилася в складних життєвих обставинах (обмежений доступ)

№0112 Про надання матеріальної допомоги гр. Березюк Н.О., яка потрапила в тяжку життєву ситуацію (обмежений доступ)

№0113 Про надання матеріальної допомоги гр. Грось М.В., який опинився в складних життєвих обставинах (обмежений доступ)

№0114 Про надання матеріальної допомоги гр. Власенко О.В., яка опинилася в складних життєвих обставинах (обмежений доступ)

№0115 Про надання матеріальної допомоги гр. Шкрябець З.І., яка опинилася в складних життєвих обставинах (обмежений доступ)

№0116 Про надання матеріальної допомоги гр. Савран З.М., яка опинилася в складних життєвих обставинах (обмежений доступ)

№0117 Про надання матеріальної допомоги гр. Ковчаку С.З., який опинився в складних життєвих обставинах (обмежений доступ)

№0118 Про надання дозволу відділу освіти Ізюмської міської ради на безкоштовне харчування вихованців ІДНЗ №2, дітей громадян внутрішньо переміщених осіб з Донецької області (обмежений доступ)

№0119 Про надання дозволу відділу освіти Ізюмської міської ради на харчування за кошти місцевого бюджету вихованця ІДНЗ №4, дитину громадян вимушених переселенців з Донецької області (обмежений доступ)

№0120 Про надання дозволу відділу освіти Ізюмської міської ради на харчування за кошти місцевого бюджету вихованця ІДНЗ №14, дитини громадян внутрішньо переміщених осіб з Донецької області (обмежений доступ)

№0121 Про надання дозволу відділу освіти Ізюмської міської ради на харчування за кошти місцевого бюджету вихованця Ізюмського дошкільного навчального закладу (ясла – садок) №13 компенсуючого типу (санаторний) Ізюмської міської ради Харківської області, дитини громадян вимушених переселенців з Луганської області (обмежений доступ)

№0122 Про надання дозволу відділу освіти Ізюмської міської ради на харчування за кошти місцевого бюджету вихованця Ізюмського дошкільного навчального закладу (ясла – садок) №13 компенсуючого типу (санаторний) Ізюмської міської ради Харківської області, дитини громадян вимушених переселенців з Донецької області (обмежений доступ)

№0123 Про надання дозволу відділу освіти Ізюмської міської ради на харчування за кошти місцевого бюджету вихованців Ізюмського дошкільного навчального закладу (ясла – садок) №4 комбінованого типу Ізюмської міської ради Харківської області, дітей громадян вимушених переселенців (обмежений доступ)

№0124 Про надання дозволу відділу освіти Ізюмської міської ради на харчування за кошти місцевого бюджету учнів ІЗОШ №12, дітей громадян внутрішньо переміщених осіб з Донецької області (обмежений доступ)

№0125 Про надання дозволу відділу освіти Ізюмської міської ради на харчування за кошти місцевого бюджету вихованки ІДНЗ №9 та учня ІЗОШ №4, дітей громадян вимушених переселенців з Донецької області (обмежений доступ)

№0126 Про визнання рішення виконавчого комітету Ізюмської міської ради №0162 від 22.02.2012 р. таким, що втратило чинність

№0127 Про затвердження актів щодо визначення збитків, завданих територіальній громаді міста Ізюм в особі Ізюмської міської ради, внаслідок порушення вимог земельного законодавства

№0128 Про встановлення скорегованих тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій у житловому фонді комунальної власності територіальної громади міста Ізюм для Комунального житлового ремонтно-експлуатаційного підприємства-1

№0129 Про розгляд звернення фізичної особи-підприємця Жаркової Валентини Михайлівни щодо погодження режиму роботи об’єкту торгівлі на території м. Ізюм – магазину “Господарка” з реалізації непродовольчих товарів за адресою: м. Ізюм, вул. Софіївська, 2.

№0130 Про розгляд звернення фізичної особи-підприємця Завгороднього Адама Едуардовича щодо погодження режиму роботи об’єкту торгівлі на території м. Ізюм – магазину “Елма Сервіс” з реалізації непродовольчих товарів за адресою: м. Ізюм, вул. Соборна, 35.

№0131 Про розгляд звернення фізичної особи-підприємця Скогарєва Олега Юрійовича щодо погодження режиму роботи об’єктів святкової торгівлі та послуг на території м. Ізюм – об’єктів лоткової торгівлі і розважального дитячого майданчика,  на площі Центральній, вул. Соборній та у Міському парку під час проведення міських святкових заходів протягом 2017 року.

№0132 Про розгляд заяви гр. Бірюкової А.Б. (обмежений доступ)

№0133 Про розгляд подання начальника служби у справах дітей Ізюмської міської ради Мартинової Т.К. (обмежений доступ)

№0134 Про розгляд подання начальника служби у справах дітей Ізюмської міської ради Мартинової Т.К. (обмежений доступ)

№0135 Про розгляд заяви гр. Персіанова Г.В. (обмежений доступ)

№0136 Про легалізацію органу самоорганізації населення – комітету кварталу №4

№0137 Про легалізацію органу самоорганізації населення – комітету кварталу №15

№0138 Про легалізацію органу самоорганізації населення – комітету кварталу №16

№0139 Про легалізацію органу самоорганізації населення – комітету кварталу №27

№0140 Про розгляд заяви гр. Іванова А.Ю. (обмежений доступ)

№0141 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Ізюмської міської ради №1099 від 25.11.2009 р. «Про створення Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії

№0142 Про розгляд звернення Приватного підприємства “Продюсерський Центр “Гастролі в Україні” щодо погодження режиму роботи  об’єкту надання розважальних послуг на території м. Ізюм – цирку-шапіто “Аріна” за адресою: м. Ізюм, гора Крем’янець,  на асфальтованому майданчику, напроти АЗС “Лілія”.

№0143 Про розгляд заяви гр. Мануйлова В.Г. (обмежений доступ)

№0144 Про забезпечення мешканки м. Ізюм гр. Богданової Л.А. дровами на опалювальний період 2016-2017 років (обмежений доступ)

№0145 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Ізюмської міської ради від 10.06.2015 р. №0252 «Про створення міської робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення»

 

Електронна платформа Громадський бюджет