340 переглядiв

Рішення виконавчого комітету Ізюмської міської ради від 28.02.2017р.

№0146 Про затвердження звіту про незалежну оцінку нерухомого майна нежитлового вбудованого приміщення площею 21,00 кв.м за адресою: Харківська область, м. Ізюм, вул. Залікарняна/пров. Залікарняний, №5/4

№0147 Про затвердження змін до штатного розпису БЮДЖЕТНОЇ УСТАНОВИ  «ФУТБОЛЬНИЙ КЛУБ «КРЕМ’ЯНЕЦЬ» 

№0148 Про затвердження тарифів з надання послуг (видачу технічних умов та інших), які виконуються Ізюмським КПТМ

№0149 Про затвердження нового складу комісії з розгляду конфліктних ситуацій, які виникли при призначенні субсидій, державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та пільг населенню, та внесення змін до “Положення про комісію з розгляду конфліктних ситуацій, які виникли при призначенні субсидій, державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та пільг населенню”, затвердженого рішенням виконавчого комітету Ізюмської міської ради від 17.10.2014 р. №0548

№0150 Про надання адресної грошової допомоги учаснику АТО гр. Євченку О.А. (обмежений доступ)

№0151 Про надання адресної грошової допомоги гр. Васильєвій Т.М., як сім’ї військовослужбовця, який бере участь в АТО (обмежений доступ)

№0152 Про надання матеріальної допомоги гр. Власовій В.О., яка опинилася в складних життєвих обставинах (обмежений доступ)

№0153 Про надання матеріальної допомоги гр. Скрипник Н.П., яка опинилася в складних життєвих обставинах (обмежений доступ)

№0154 Про надання матеріальної допомоги гр. Абібулаєвій І.О., яка опинилася в складних життєвих обставинах (обмежений доступ)

№0155 Про надання матеріальної допомоги гр. Денисенко О.О., яка опинилася в складних життєвих обставинах (обмежений доступ)

№0156 Про надання матеріальної допомоги гр. Конику А.Ф., який опинився в складних життєвих обставинах (обмежений доступ)

№0157 Про надання матеріальної допомоги гр. Ткачовій О.М., яка опинилася в складних життєвих обставинах (обмежений доступ)

№0158 Про надання матеріальної допомоги гр.Мартінкус Л.І., яка опинилася в складних життєвих обставинах (обмежений доступ)

№0159 Про надання матеріальної допомоги гр. Константиновій О.К., яка опинилася в складних життєвих обставинах (обмежений доступ)

№0160 Про надання матеріальної допомоги гр. Самойленку А.В., який потрапив в тяжку життєву ситуацію (обмежений доступ)

№0161 Про надання матеріальної допомоги гр. Шумілкіну Б.І., який потрапив в тяжку життєву ситуацію (обмежений доступ)

№0162 Про надання матеріальної допомоги гр. Ткаченко І.В., яка опинилася в складних життєвих обставинах (обмежений доступ)

№0163 Про надання матеріальної допомоги гр. Бовт М.М., яка потрапила в тяжку життєву ситуацію (обмежений доступ)

№0164 Про надання матеріальної допомоги гр. Бовту О.І., який потрапив в тяжку життєву ситуацію (обмежений доступ)

№0165 Про надання матеріальної допомоги гр. Ткаченко С.В., яка потрапила в тяжку життєву ситуацію (обмежений доступ)

№0166 Про надання матеріальної допомоги гр. Трикоз Л.Я., яка опинилася в складних життєвих обставинах (обмежений доступ)

№0167 Про надання матеріальної допомоги гр. Івченко Н.І., яка потрапила в тяжку життєву ситуацію (обмежений доступ)

№0168 Про надання матеріальної допомоги гр. Білик Н.П., яка опинилася в складних життєвих обставинах (обмежений доступ)

№0169 Про надання матеріальної допомоги гр. Яровому М.І., який опинився в складних життєвих обставинах (обмежений доступ)

№0170 Про надання матеріальної допомоги гр. Резніку П.В., який потрапив в тяжку життєву ситуацію (обмежений доступ)

№0171 Про надання матеріальної допомоги гр. Поповій Н.С., яка опинилася в складних життєвих обставинах (обмежений доступ)

№0172 Про надання матеріальної допомоги гр. Зуєвій Г.М., яка опинилася в складних життєвих обставинах (обмежений доступ)

№0173 Про надання матеріальної допомоги гр. Пивовар Л.Ф., яка опинилася в складних життєвих обставинах (обмежений доступ)

№0174 Про надання матеріальної допомоги гр. Шинкаренко В.В., яка потрапила в тяжку життєву ситуацію (обмежений доступ)

№0175 Про надання матеріальної допомоги гр. Соловйовій Ю.І., яка потрапила в тяжку життєву ситуацію (обмежений доступ)

№0176 Про надання матеріальної допомоги гр. Граділь Т.С., яка опинилася в складних життєвих обставинах (обмежений доступ)

№0177 Про надання матеріальної допомоги гр. Макаревич Н.І., яка опинилася в складних життєвих обставинах (обмежений доступ)

№0178 Про надання матеріальної допомоги гр. Водолажській С.П., яка потрапила в тяжку життєву ситуацію (обмежений доступ)

№0179 Про затвердження складу координаційної ради з питань безпеки дорожнього руху при виконавчому комітеті Ізюмської міської ради

№0180 Про проведення конкурсу на право оренди комунального майна територіальної громади міста Ізюм

№0181 Про затвердження висновку до звіту про вартість нежитлових вбудованих приміщень загальною площею 50,85 кв. м., розташованих за адресою: Харківська область, м. Ізюм, вул. Київська, 7

№0182 Про проведення конкурсу на право оренди комунального майна територіальної громади міста Ізюм за адресою:  м.Ізюм, вул. Покровська, 18

№0183 Про затвердження на 2017 рік переліку підприємств міста Ізюм та видів робіт для застосування праці осіб, засуджених до покарання у вигляді громадських робіт та порушників, притягнутих до адміністративної відповідальності, яким призначене стягнення у вигляді громадських робіт

№0184 Про створення робочої комісії по обстеженню санітарного і технічного стану квартири №4 по вул. Покровська,7

№0185 Про забезпечення мешканця м. Ізюм гр. Лобанича С.В. дровами на опалювальний період 2016-2017 років (обмежений доступ)

№0186 Про надання дозволу управлінню освіти Ізюмської міської ради на харчування за кошти місцевого бюджету вихованців ІДНЗ №13, дітей громадян вимушених Переселенців з Донецької області (обмежений доступ)

№0187 Про надання дозволу управлінню освіти Ізюмської міської ради Харківської області на харчування за кошти місцевого бюджету вихованки Ізюмського дошкільного навчального закладу (ясла – садок) №4 комбінованого типу Ізюмської міської ради Харківської області, дитини з малозабезпеченої сім’ї (обмежений доступ)

№0188 Про надання дозволу управлінню освіти Ізюмської міської ради Харківської області на харчування за кошти місцевого бюджету вихованки Ізюмського дошкільного навчального закладу (ясла – садок) №4 комбінованого типу Ізюмської міської ради Харківської області, дитини громадян вимушених переселенців з Донецької області (обмежений доступ)

№0189 Про розгляд звернення фізичної особи-підприємця Компанійця Євгенія Валерійовича щодо погодження режиму роботи об’єктів дитячих розважальних послуг на території м. Ізюм – пересувних дитячих атракціонів на площі Центральній, вул. Соборній та у Міському парку під час проведення міських святкових заходів протягом 2017 року

№0190 Про розгляд заяви ФО-П Дудкиної О.А.

№0191 Про розгляд заяви гр. Гулик Л.В. (обмежений доступ)

№0192 Про розгляд заяви гр. Долбілової Л.Л. (обмежений доступ)

№0193 Про збільшення чисельності штатних одиниць Ізюмського краєзнавчого музею імені М.В. Сібільова

№0194 одиниць Ізюмського краєзнавчого музею імені М.В. Сібільова

№0195 Про погодження штатного розпису Ізюмського КВВКП

№0196 Про розгляд заяви Управління житлово-комунального господарства Ізюмської міської ради

№0197 Про затвердження акта прийому-передачі транспортного засобу з балансу Ізюмського міського центру  соціально – психологічної реабілітації дітей на баланс виконавчого комітету Ізюмської міської ради

№0198 Про внесення змін до Договору оренди комунального майна №6 від 27.02.2007р.

№0199 Про внесення змін до складу комісії з питань призначення (відновлення)  соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам та Положення про роботу комісії з питань призначення (відновлення)  соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, затверджених рішенням виконавчого комітету Ізюмської міської ради від 23.06.2016 №0367

№0200 Про розгляд подання начальника служби у справах дітей Ізюмської міської ради Мартинової Т.К. (обмежений доступ)

№0201 Про розгляд подання начальника служби у справах дітей Ізюмської міської ради Мартинової Т.К. (обмежений доступ)

№0202 Про розгляд подання начальника служби у справах дітей Ізюмської міської ради Мартинової Т.К. (обмежений доступ)

№0203 “Про призов громадян на строкову військову службу у 2017 році”

№0204 Про погодження штатного розпису ІКПТМ

№0205 Про забезпечення мешканця м. Ізюм гр. Дзівульського І.О. дровами на опалювальний період 2016-2017 років (обмежений доступ)

№0206 Про взяття на квартирний облік громадян, які потребують покращення житлових умов (обмежений доступ)

№0207 Щодо видачі ордера на квартиру №3 по вул. Київська, 6 (обмежений доступ)

№0208 Про створення робочої комісії з прийому-передачі нежитлового вбудованого приміщення, загальною площею 249,6 кв. м., яке розташованого за адресою: м. Ізюм, вул. Соборна,6 з балансу редакції Ізюмської міськрайонної газети «Обрії Ізюмщини» на баланс Комунального житлового ремонтно-експлутаційного підприємства-1