241 переглядiв

Рішення виконавчого комітету Ізюмської міської ради від 13.03.2017р.

№0209 Про передачу персонального комп’ютера з балансу фінансового управління Ізюмської міської ради на баланс виконавчого комітету Ізюмської міської ради

№0210 Про створення тимчасової комісії для передачі від Управління житлово-комунального господарства Ізюмської міської ради частини необоротних активів по об’єкту “Технічне переоснащення системи теплопостачання Ізюмської ДЮСШ зі встановленням блочної  котельні на альтернативному виді палива по вул. Замостянська, 31-г  у м. Ізюм Харківської області” до Ізюмського комунального підприємства теплових мереж

№0211 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Ізюмської міської ради від 12.12.2016 року № 0705 «Про затвердження Плану проектів регуляторних актів виконавчого комітету Ізюмської міської ради на 2017 рік»

№0212 Про затвердження Плану звіряння облікових даних підприємств, установ,  організацій м. Ізюма, виконавчого комітету Ізюмської міської ради з обліковими даними Ізюмського ОМВК на 2017 рік.

№0213 Про розгляд звернення Приватного підприємства “Продюсерський Центр “Гастролі в Україні” щодо погодження режиму роботи об’єкту надання розважальних послуг на території м. Ізюм – цирку-шапіто “Кобзов” за адресою: м. Ізюм, гора Крем’янець,  на асфальтованому майданчику, напроти АЗС “Лілія”.

№0214 Про надання матеріальної допомоги гр. Таратоновій Т.І., яка потрапила в тяжку життєву ситуацію (обмежений доступ)

№0215 Про надання матеріальної допомоги гр. Семеренку О.О., який опинився в складних життєвих обставинах (обмежений доступ)

№0216 Про надання матеріальної допомоги гр. Корзухіній С.Г., яка опинилася в складних життєвих обставинах (обмежений доступ)

№0217 Про надання матеріальної допомоги гр. Трояну В.Г., який потрапив в тяжку життєву ситуацію (обмежений доступ)

№0218 Про надання матеріальної допомоги гр. Дзівульському І.О., який опинився в складних життєвих обставинах (обмежений доступ)

№0219 Про надання матеріальної допомоги гр. Дерев’янко Г.В., яка опинилася в складних життєвих обставинах (обмежений доступ)

№0220 Про надання матеріальної допомоги гр. Мелешиній Ю.П., яка опинилася в складних життєвих обставинах (обмежений доступ)

№0221 Про надання матеріальної допомоги гр. Вінніковій В.В., яка опинилася в складних життєвих обставинах (обмежений доступ)

№0222 Про надання матеріальної допомоги гр. Тіщенковій Ю.В., яка опинилася в складних життєвих обставинах (обмежений доступ)

№0223 Про надання матеріальної допомоги гр. Стрілець Г.І., яка опинилася в складних життєвих обставинах (обмежений доступ)

№0224 Про надання матеріальної допомоги гр. Верещаці М.В., яка опинилася в складних життєвих обставинах (обмежений доступ)

№0225 Про надання матеріальної допомоги гр. Повєренному В.Г., який опинився в складних життєвих обставинах (обмежений доступ)

№0226 Про надання матеріальної допомоги гр. Гарькавій О.О., яка потрапила в тяжку життєву ситуацію (обмежений доступ)

№0227 Про надання матеріальної допомоги гр. Кириченко Л.Г., яка потрапила в тяжку життєву ситуацію (обмежений доступ)

№0228 Про надання матеріальної допомоги гр. Старченко Є.С., яка опинилася в складних життєвих обставинах (обмежений доступ)

№0229 Про надання матеріальної допомоги гр. Гордієнко Ю.С., яка потрапила в тяжку життєву ситуацію (обмежений доступ)

№0230 Про надання матеріальної допомоги гр. Гордієнко Ю.С., яка опинилася в складних життєвих обставинах (обмежений доступ)

№0231 Про надання матеріальної допомоги гр. Толстому М.С., який опинився в складних життєвих обставинах (обмежений доступ)

№0232 Про надання матеріальної допомоги гр. Підгорному В.О., який потрапив в тяжку життєву ситуацію (обмежений доступ)

№0233 Про надання матеріальної допомоги гр. Дегтярьовій В.М., яка опинилася в складних життєвих обставинах (обмежений доступ)

№0234 Про розгляд заяви Ізюмської міжрайонної державної лабораторії ветеринарної медицини

№0235 Про розгляд заяви гр. Дубинського О.Л. (обмежений доступ)

№0236 “Про затвердження нової редакції положення комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Ізюмської міської ради”

№0237 Про розгляд заяви гр. Терзі О.В. (обмежений доступ)

№0238 Про розгляд заяви гр. Усатової О.Ю. (обмежений доступ)

№0239 Про завершення терміну перебування у прийомній сім’ї Абраменко Т.Ю. прийомної дитини Подолянської А.О. (обмежений доступ)

№0240 Про розгляд подання начальника служби у справах дітей Ізюмської міської ради Мартинової Т.К. (обмежений доступ)

№0241 Про завершення терміну перебування у прийомній сім’ї Бескровної О.О. прийомної дитини Кологривова С.В. (обмежений доступ)

№0242 Про внесення змін до складу робочої групи з питань перевірки даних, наданих внутрішньо переміщеними особами, щодо фактичного місця проживання, затвердженого рішенням виконавчого комітету Ізюмської міської ради від 10.02.2016 №0093

№0243 Про розгляд заяви гр. Ковальової Н.О. (обмежений доступ)

№0244 Про розгляд подання начальника служби у справах дітей Ізюмської міської ради Мартинової Т.К. (обмежений доступ)

№0245 Про легалізацію органу самоорганізації населення – комітету кварталу №2

№0246 Про легалізацію органу самоорганізації населення – комітету кварталу №14

№0247  Про надання дозволу на зрізаварійних дерев та обрізку гілок по м. Ізюм

 

Електронна платформа Громадський бюджет