322 переглядiв

Рішення виконавчого комітету Ізюмської міської ради від 12.04.2017р.

№0286 Про безкоштовне харчування в 2017 році Зборовського А.А., дитини перших двох років життя з малозабезпеченої сім’ї (обмежений доступ)

№0287 Про з безкоштовне харчування в 2017 році Воротної О.О., дитини перших двох років життя з малозабезпеченої сім’ї (обмежений доступ)

№0288 Про встановлення собівартості витрат та тарифів виконаних робіт комунальним підприємством «Ізюмське міське бюро технічної інвентаризації»

№0289 Про затвердження нового складу спостережної комісії при виконавчому комітеті Ізюмської міської ради

№0290 Про погодження штатного розпису Ізюмського комунального підприємства «Ізюмська міська друкарня»

№0291 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Ізюмської міської ради Харківської області від 22.12.2016 № 0781 «Про встановлення вартості харчування дітей і підлітків в навчальних закладах міста на період з 01.01.2017 року по 31.12.2017 року»

№0292 Про надання дозволу управлінню освіти Ізюмської міської ради Харківської області на харчування за кошти місцевого бюджету вихованців ІДНЗ №9 – дітей з багатодітної, малозабезпеченої сім’ї громадян вимушених переселенців з Донецької області (обмежений доступ)

№0293 Про затвердження заходів по приведенню потреби в коштах по управлінню освіти Ізюмської міської ради Харківської області до наявних фінансових ресурсів на 2017 рік

№0294 Про коригування тарифів на послуги з вивезення та поховання твердих побутових відходів, встановлених рішенням виконавчого комітету Ізюмської міської ради від 29.12.2014р. № 0671 «Про встановлення тарифів на послуги з вивезення та поховання твердих побутових відходів»

№0295 Про затвердження графічних  матеріалів, що обґрунтовують розмір прибудинкових територій багатоквартирних будинків існуючого житлового фонду та розташування  контейнерних майданчиків в м. Ізюм

0296 Про надання дозволу на зріз аварійних дерев та обрізку гілок по м. Ізюм

№0297 Про створення постійно діючої робочої групи з питань поводження з безхазяйними відходами

№0298 Про заходи щодо забезпечення благоустрою,  устаткування, експлуатації місць масового відпочинку на воді та організації обслуговування відпочиваючого населення міста Ізюм у 2017 році

№0299 Про внесення змін до облікової справи (обмежений доступ)

№0300 Про виплату одноразової адресної грошової допомоги мешканці міста, якій в квітні 2017 року виповнюється 100 років (обмежений доступ)

№0301 Про надання адресної грошової допомоги учаснику АТО гр. Луговцю С.М. (обмежений доступ)

№0302 Про надання адресної грошової допомоги учаснику АТО гр. Гаврику О.В. (обмежений доступ)

№0303 Про надання адресної грошової допомоги гр. Бондаренку Ю.О., як сім’ї військовослужбовця, який бере участь в АТО (обмежений доступ)

№0304 Про надання адресної грошової допомоги гр. Ломоносову А.С., як сім’ї військовослужбовця, який бере участь в АТО (обмежений доступ)

№0305 Про надання матеріальної допомоги гр. Дараган Н.Д., яка опинилася в складних життєвих обставинах (обмежений доступ)

№0306 Про надання матеріальної допомоги гр. Шолудько Г.Г., яка потрапила в тяжку життєву ситуацію (обмежений доступ)

№0307 Про надання матеріальної допомоги гр. Харченку Д.М., який потрапив в тяжку життєву ситуацію (обмежений доступ)

№0308 Про надання матеріальної допомоги гр. Сироваткіній Ю.Ю., яка потрапила в тяжку життєву ситуацію (обмежений доступ)

№0309 Про надання матеріальної допомоги гр. Погорєловій Н.В., яка потрапила в тяжку життєву ситуацію (обмежений доступ)

№0310 Про надання матеріальної допомоги гр. Криворучку М.Є., який потрапив в тяжку життєву ситуацію (обмежений доступ)

№0311 Про надання матеріальної допомоги гр. Алексеєнко Н.К., яка потрапила в тяжку життєву ситуацію (обмежений доступ)

№0312 Про надання матеріальної допомоги гр. Пономаренко А.І., яка потрапила в тяжку життєву ситуацію (обмежений доступ)

№0313 Про надання матеріальної допомоги гр. Жерновій І.А., яка опинилася в складних життєвих обставинах (обмежений доступ)

№0314 Про надання матеріальної допомоги гр. Гетману А.Д., який опинився в складних життєвих обставинах (обмежений доступ)

№0315 Про надання матеріальної допомоги гр. Горьковському С.Ю., який опинився в складних життєвих обставинах (обмежений доступ)

№0316 Про надання матеріальної допомоги гр. Чернишовій О.М., яка опинилася в складних життєвих обставинах (обмежений доступ)

№0317 Про надання матеріальної допомоги гр. Тимофієнко Р.О., яка опинилася в складних життєвих обставинах (обмежений доступ)

№0318 Про надання матеріальної допомоги гр. Гєті О.В., яка потрапила в тяжку життєву ситуацію (обмежений доступ)

№0319 Про надання матеріальної допомоги гр. Макієнко Л.П., яка потрапила в тяжку життєву ситуацію (обмежений доступ)

№0320 Про надання матеріальної допомоги гр. Коробці В.В., який опинився в складних життєвих обставинах (обмежений доступ)

№0321 Про надання матеріальної допомоги гр. Плотнікову І.Ф., який опинився в складних життєвих обставинах (обмежений доступ)

№0322 Про надання матеріальної допомоги гр. Вязовському В.А., який потрапив в тяжку життєву ситуацію (обмежений доступ)

№0323 Про розгляд звернення фізичної особи-підприємця Перерви Володимира Степановича щодо погодження режиму роботи об’єкту торгівлі на території м. Ізюм – магазину “Господарчі товари” з реалізації непродовольчих товарів за адресою: м. Ізюм, вул. Суходольська, 10.

№0324 Про розгляд звернення фізичної особи-підприємця  Калюжної Марини Олексіївни щодо погодження режиму роботи об’єкту торгівлі на території м. Ізюм – магазину “Магніт” з реалізації непродовольчих товарів за адресою: м. Ізюм, вул. Київська, 11г/2.

№0325 Про розгляд звернення фізичної особи-підприємця  Табакіної Тетяни Володимирівни щодо погодження режиму роботи об’єкту торгівлі на території м. Ізюм – магазину “Ніка” з реалізації непродовольчих товарів за адресою: м. Ізюм, вул. Київська, 11-е

№0326 Про розгляд звернення фізичної особи-підприємця Базелюк Галини Олександрівни щодо погодження режиму роботи об’єкту торгівлі на території м. Ізюм – магазину “Золушка” з реалізації непродовольчих товарів за адресою: м. Ізюм, в-д. Ринковий, 3-б/1.

№0327 Про розгляд звернення фізичної особи-підприємця  Крамаренко Світлани Володимирівни щодо погодження режиму роботи об’єкту надання побутових послуг на території м. Ізюм – ателье “Дивалли” надання послуг з ремонту та пошиття одягу за адресою: м. Ізюм, пров. Східний, 2.

№0328  Про розгляд звернення фізичної особи-підприємця  Давиденко Людмили Костянтинівни щодо погодження режиму роботи об’єкту торгівлі на території м. Ізюм – магазину “Авто-Міх” з реалізації промислових товарів за адресою: м. Ізюм, вул. Джона Леннона, 9.

№0329 Про розгляд звернення фізичної особи-підприємця Філімонової Надії Євгенівни щодо погодження режиму роботи об’єкту торгівлі на території м. Ізюм – магазину “Марина” з реалізації промислових товарів за адресою: м. Ізюм, вул. Соборна, 49.

№0330 Про розгляд звернення фізичної особи-підприємця Малярчук Олени Віталіївни щодо погодження режиму роботи об’єкту торгівлі на території м. Ізюм – магазину “Ренесанс” з реалізації непродовольчих товарів за адресою: м. Ізюм, в-д. Ринковий, 1

№0331 Про розгляд звернення фізичної особи-підприємця Стеценко Марини Іванівни щодо погодження режиму роботи об’єкту торгівлі на території м. Ізюм – магазину “Детский мир” з реалізації промислових товарів за адресою: м. Ізюм, вул. Старопоштова, 16.

№0332 Про розгляд звернення фізичної особи-підприємця Кукли Тетяни Григорівни щодо погодження режиму роботи об’єкту торгівлі на території м. Ізюм – магазину “Глобус” з реалізації промислових товарів за адресою: м. Ізюм, вул. Соборна, 39.

№0333 Про розгляд звернення фізичної особи-підприємця Лутицького Дмитра Олексійовича щодо погодження режиму роботи об’єкту торгівлі на території м. Ізюм – магазину “Шарм” з реалізації промислових товарів за адресою: м. Ізюм, вул. Соборна, 33-а.

№0334 Про розгляд звернення фізичної особи-підприємця Віцько Олени Леонідівни щодо погодження режиму роботи об’єкту торгівлі на території м. Ізюм – магазину “Муравей” з реалізації промислових товарів за адресою: м. Ізюм, вул. Капітана Орлова.

№0335 Про розгляд звернення фізичної особи-підприємця Хільченко Марини Сергіївни щодо погодження режиму роботи об’єкту торгівлі на території м. Ізюм – павільйону “Незабудка” з реалізації непродовольчих товарів за адресою: м. Ізюм, площа Джона Леннона (міський парк).

№0336 Про розгляд заяви гр. Зубко К.В.

№0337 Про розгляд заяви гр. Фартушного С.М.

№0338 Про розгляд заяви гр. Луканова В.М. (обмежений доступ)

№0339 Про розгляд заяви гр. Діденка В.О. (обмежений доступ)

№0340 Про розгляд заяви гр. Шелюх С.М. (обмежений доступ)

№0341 Про розгляд заяви громадян Терещенка В.М. та. Терещенко В.В.  (обмежений доступ)

№0342 Про відзначення в місті Ізюм 31-ої роковини аварії на ЧАЕС, вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

№0343 Про медичне обстеження дітей та підлітків, які постраждали від Чорнобильської катастрофи, в інституті охорони здоров’я дітей та підлітків

№0344 Про звільнення від оплати осіб за обслуговування у територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Ізюмської міської ради

№0345 Про затвердження акта списання з балансу багатоквартирного будинку, розташованого за адресою: м. Ізюм, вул. Київська,36

№0346 Про затвердження акту прийому передачі основних засобів «Дитяче містечко» за адресою м. Ізюм, вул. Пушкінська,2 Комунальним житловим ремонтно-експлуатаційним підприємством-1 до ОСББ «Будинок «Роза»» в особі голови правління Торішної Л.В.

№0347 Про затвердження акту прийому передачі основних засобів за адресою м. Ізюм,  вул. Володимира Висоцького,29 Комунальним житловим ремонтно-експлуатаційним підприємством-1до ОСББ «Висота-2016» в особі голови правління Тереховець О.Г

0348 Про затвердження акту прийому передачі основних засобів за адресою м. Ізюм, вул. Пролетарська,16 Комунальним житловим ремонтно-експлуатаційним підприємством-1до ОСББ «Висота-2016» в особі голови правління Тереховець О.Г

№0349 Про погодження штатного розпису КП «Благоустрій міста Ізюма»

№0350 Про організацію перевезень населення до кладовищ міста у поминальні дні

№0351 Про розгляд подання начальника служби у справах дітей Ізюмської міської ради Мартинової Т.К.  (обмежений доступ)