186 переглядiв

Рішення виконавчого комітету Ізюмської міської ради від 28.04.2017р.

№0354 Про закріплення територій обслуговування по обліку дітей і підлітків шкільного віку за загальноосвітніми навчальними закладами

№0355 Про внесення змін до облікової справи (обмежений доступ)

№0356 Про розгляд заяви гр. Максименко М.М. (обмежений доступ)

№0357 «Про затвердження актів прийому передачі медичного обладнання (основних засобів – та малоцінного інвентарю ) з балансу КЗОЗ Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Ізюм на баланс Ізюмської центральної міської лікарні»

№0358 Про виплату одноразової соціальної матеріальної допомоги активістам ветеранського руху до Дня Перемоги (обмежений доступ)

№0359 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр. Бабич В.В., як сім’ї

військовослужбовця, який бере участь в АТО (обмежений доступ)

№0360 Про надання соціальної матеріальної допомоги учаснику АТО гр. Крамаренку С.О. (обмежений доступ)

№0361 Про надання соціальної матеріальної допомоги учаснику АТО гр. Акульшину В.Ф. (обмежений доступ)

№0362 Про надання одноразової соціальної матеріальної допомоги гр. Шеін Т.Г., яка опинилася в складній життєвій ситуації (обмежений доступ)

№0363 Про надання одноразової соціальної матеріальної допомоги гр. Гарькавенку Ю.В., який потрапив в тяжку життєву ситуацію (обмежений доступ)

№0364 Про надання одноразової соціальної матеріальної допомоги гр. Плешань В.М., яка потрапила в тяжку життєву ситуацію (обмежений доступ)

№0365 Про надання одноразової соціальної матеріальної допомоги гр. Чувпилу В.Г., який потрапив в тяжку життєву ситуацію (обмежений доступ)

№0366 Про надання одноразової соціальної матеріальної допомоги гр. Марценюк Г.П., яка опинилася в складній життєвій ситуації (обмежений доступ)

№0367 Про надання одноразової соціальної матеріальної допомоги гр. Симоновій В.Б., яка опинилася в складній життєвій ситуації (обмежений доступ)

№0368 Про надання одноразової соціальної матеріальної допомоги гр. Зубаковій Є.П., яка опинилася в складній життєвій ситуації (обмежений доступ)

№0369 Про надання одноразової соціальної матеріальної допомоги гр. Бережко К.М., яка потрапила в тяжку життєву ситуацію (обмежений доступ)

№0370 Про надання одноразової соціальної матеріальної допомоги гр. Отосі С.В., який опинився в складній життєвій ситуації (обмежений доступ)

№0371 Про надання одноразової соціальної матеріальної допомоги гр. Савченку М.Г., який потрапив в тяжку життєву ситуацію (обмежений доступ)

№0372 Про надання одноразової соціальної матеріальної допомоги гр. Ткачову С.В., який опинився в складній життєвій ситуації (обмежений доступ)

№0373 Про надання одноразової соціальної матеріальної допомоги гр. Козловій Н.С., яка опинилася в складній життєвій ситуації (обмежений доступ)

№0374 Про надання одноразової соціальної матеріальної допомоги гр. Павлович З.І., яка опинилася в складній життєвій ситуації (обмежений доступ)

№0375 Про надання одноразової соціальної матеріальної допомоги гр. Солов’ю О.О., який опинився в складній життєвій ситуації (обмежений доступ)

№0376 Про надання одноразової соціальної матеріальної допомоги гр. Вощаному С.І., який потрапив в тяжку життєву ситуацію (обмежений доступ)

№0377 Про надання одноразової соціальної матеріальної допомоги гр. Рогозіній Л.А., яка опинилася в складній життєвій ситуації (обмежений доступ)

№0378 Про надання одноразової соціальної матеріальної допомоги гр. Цибулі М.І., який опинився в складній життєвій ситуації (обмежений доступ)

№0379 Про виплату одноразової соціальної матеріальної допомоги дітям-сиротам – випускникам середніх загальноосвітніх навчальних закладів (обмежений доступ)

№0380 Про надання одноразової соціальної матеріальної допомоги гр. Лисенко В.М., яка потрапила в тяжку життєву ситуацію (обмежений доступ)

№0381 Про розгляд звернення фізичної особи-підприємця Молодовської Галини Анатоліївни щодо погодження режиму роботи об’єкту торгівлі на території м. Ізюм – магазину “Ліза” з реалізації промислових товарів за адресою: м. Ізюм, вул. Героїв – Чорнобильців, 23.

№0382 Про розгляд звернення фізичної особи-підприємця Ноженка Геннадія Миколайовича щодо погодження режиму роботи об’єкту торгівлі на території м. Ізюм – магазину “Продукти” з реалізації продовольчих товарів за адресою: м. Ізюм, вул. Київська, 10-Є.

№0383 Про затвердження переліку в’їздів, вулиць, провулків, площ, проїздів, в’їздів і проспектів міста Ізюм

№0384 Про розгляд заяви гр. Пересічанського А.А. (обмежений доступ)

№0385 Про розгляд подання начальника служби у справах дітей Ізюмської міської ради Мартинової Т.К. (обмежений доступ)

№0386 Про розгляд подання начальника служби у справах дітей Ізюмської міської ради Мартинової Т.К. (обмежений доступ)

№0387 Про внесення змін до схеми руху автобусів на міському маршруті загального користування № 9 Міський ПК – Протитуберкульозний диспансер

№0388 Про затвердження акту прийняття-здання відремонтованих, реконструйованих та модернізованих об’єктів від УЖКГ Ізюмської міської ради до ІКПТМ

№0389 Про затвердження методичних рекомендацій до міської програми оздоровлення та відпочинку дітей міста Ізюм на 2017-2020 роки

№0390 Про безоплатну передачу майна (матеріальних цінностей) з балансу Комунального житлового ремонтно-експлуатаційного підприємства-1 на баланс Комунальному підприємству «Благоустрій міста Ізюма»

№0391 Про розгляд заяви гр. Колісника А.А. (обмежений доступ)

№0392 Про затвердження переліку місць розташування контейнерних майданчиків для збору твердих побутових відходів на території міста Ізюм

№0393 Про підготовку та забезпечення оздоровлення дітей в дитячому закладі оздоровлення та відпочинку “Байдиківка” у 2017 році.

Електронна платформа Громадський бюджет