125 переглядiв

Рішення виконавчого комітету Ізюмської міської ради від 11.05.2017р.

№0394 Про затвердження актів прийому-передачі майна на баланс УПСЗН Ізюмської міської ради з балансів ІМЦСССДМ та Територіального центру соціального обслуговування  (надання соціальних послуг ) Ізюмської міської ради.

№0395 Про виплату одноразової соціальної матеріальної допомоги до Дня багатодітної родини багатодітним матерям, що мають 5 і більше дітей (обмежений доступ)

№0396 Про виплату одноразової соціальної матеріальної допомоги сім’ям, в яких виховується двоє і більше дітей-інвалідів, до “Міжнародного дня захисту дітей” (обмежений доступ)

№0397 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр. Богораз А.І., як сім’ї військовослужбовця, який бере участь в АТО (обмежений доступ)

№0398 Про розгляд звернення фізичної особи-підприємця Колмикової Ольги Аркадіївни щодо погодження режиму роботи об’єкту торгівлі на території м. Ізюм – магазину “Целебница” з реалізації біологічно активних добавок та інших непродовольчих товарів за адресою: м. Ізюм, вул. Різдвяна, 11/18.

№0399 Про розгляд звернення фізичної особи-підприємця Сухова Юрія Олександровича щодо погодження режиму роботи об’єкту торгівлі на території м. Ізюм – магазину “Теплота” з реалізації промислових товарів за адресою: м. Ізюм, вул. Покровська, 48/1.

№0400 Про надання дозволу Комунальному житловому ремонтно – експлуатаційному підприємству-1 на демонтаж огорожі біля нежитлового будинку за адресою вул. Дружби, 2, м. Ізюм

№0401 Про організацію оздоровлення та відпочинку дітей міста Ізюм у 2017 році

№0402 Про надання одноразової соціальної матеріальної допомоги гр. Буянкову О.В., який потрапив в тяжку життєву ситуацію (обмежений доступ)

№0403 Про надання одноразової соціальної матеріальної допомоги гр. Волковій О.М., яка опинилася в складній життєвій ситуації (обмежений доступ)

№0404 Про надання одноразової соціальної матеріальної допомоги гр. Голубу О.Л., який опинився в складній життєвій ситуації (обмежений доступ)

№0405 Про надання одноразової соціальної матеріальної допомоги гр. Корчинській В.Б., яка опинилася в складній життєвій ситуації (обмежений доступ)

№0406 Про надання одноразової соціальної матеріальної допомоги гр. Калашник О.С., яка потрапила в тяжку життєву ситуацію (обмежений доступ)

№0407 Про надання одноразової соціальної матеріальної допомоги гр. Лебідь Я.С., яка потрапила в тяжку життєву ситуацію (обмежений доступ)

№0408 Про надання одноразової соціальної матеріальної допомоги гр. Лісній Л.Ф., яка опинилася в складній життєвій ситуації (обмежений доступ)

№0409 Про надання одноразової соціальної матеріальної допомоги гр. Курченко Н.П., яка потрапила в тяжку життєву ситуацію (обмежений доступ)

№0410 Про надання одноразової соціальної матеріальної допомоги гр. Семерик О.Є., яка потрапила в тяжку життєву ситуацію (обмежений доступ)

№0411 Про надання одноразової соціальної матеріальної допомоги гр. Винниченку Ю.П., який опинився в складній життєвій ситуації (обмежений доступ)

№0412 Про надання одноразової соціальної матеріальної допомоги гр. Федоренку А.Є., який опинився в складній життєвій ситуації (обмежений доступ)