151 переглядiв

Рішення виконавчого комітету Ізюмської міської ради від 24.05.2017р.

№0413 Про організацію обліку дітей дошкільного віку у 2017 році

№0414 Про визначення на конкурсних засадах підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу

№0415 Про узгодження штатного розпису комунального підприємства “Ізюмське міське бюро технічної інвентаризації”

№0416 Про розгляд звернення фізичної особи-підприємця Бережної Анни Вячеславівни щодо погодження режиму роботи об’єкту торгівлі на території м. Ізюм – відділу в магазині “Старт” з реалізації промислових товарів за адресою: м. Ізюм, вул. Гагаріна, 12.

№0417  Про розгляд звернення фізичної особи-підприємця Бережного Олександра В’ячеславовича щодо погодження режиму роботи об’єкту торгівлі на території м. Ізюм – відділу в магазині “Старт” з реалізації промислових товарів за адресою: м. Ізюм, вул. Гагаріна, 12.

№0418 Про затвердження переліку базових підприємств торгівлі, у тому числі продовольчих магазинів та ринків м.Ізюм, для проведення моніторингу цін на основні продукти харчування.

№0419 Про надання дозволу на укладання договору оренди комунального майна територіальної громади міста Ізюм на нежитлові приміщення за адресою: м. Ізюм, вул. Соборна, 50

№0420 Про надання дозволу ПП «Фаворит» на розміщення засобів зовнішньої реклами – кронштейн на опорі вуличного освітлення по вул. Чумацька, навпроти буд. № 41-Б

№0421 Про надання дозволу ПП «Фаворит» на розміщення засобів зовнішньої реклами – кронштейн  на опорі вуличного освітлення по вул. Чумацька, навпроти буд. № 41-Б

№0422 Про надання дозволу ПП «Фаворит» на розміщення засобів зовнішньої реклами – кронштейн на опорі вуличного освітлення за перехрестям вул. Гостинна та вул. Старопоштова

№0423 Про надання дозволу ПП «Фаворит» на розміщення засобів зовнішньої реклами – кронштейн на опорі вуличного освітлення до перехрестя вул. Гостинна та вул. Старопоштова

№0424 Про надання дозволу КП «Благоустрій міста Ізюма» на встановлення елементів примусового зниження швидкості та дорожніх знаків по вул. Соборній, № 1, м. Ізюм.

№0425 Про надання дозволу КП «Благоустрій міста Ізюма» на встановлення елементів примусового зниження швидкості та дорожніх знаків по вул. Соборній, № 39, м. Ізюм.

№0426 Про надання дозволу КП «Благоустрій міста Ізюма» на встановлення елементів примусового зниження швидкості та дорожніх знаків по просп. Незалежності, 64-В, м. Ізюм.

№0427 Про надання дозволу КП «Благоустрій міста Ізюма» на встановлення елементів примусового зниження швидкості та дорожніх знаків по вул. Генерала Недбайла, № 134, м. Ізюм.

№0428 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Ізюмської міської ради від 17.12.2014 р. №0660 «Про створення комісії з розгляду питань надання грошової допомоги постраждалим чи внутрішньо переміщеним особам»

№0429 Про надання одноразової соціальної матеріальної допомоги гр. Батурі А.В., який потрапив в тяжку життєву ситуацію (обмежений доступ)

№0430 Про надання одноразової соціальної матеріальної допомоги гр. Чевгузу С.А., який опинився в складній життєвій ситуації (обмежений доступ)

№0431 Про надання одноразової соціальної матеріальної допомоги гр. Онуфрієвій Н.М., яка потрапила в тяжку життєву ситуацію (обмежений доступ)

№0432 Про надання одноразової соціальної матеріальної допомоги гр. Жихарєву І.П., який опинився в складній життєвій ситуації (обмежений доступ)

№0433 Про надання одноразової соціальної матеріальної допомоги гр. Могилевському Ю.А., який потрапив в тяжку життєву ситуацію (обмежений доступ)

№0434 Про надання одноразової соціальної матеріальної допомоги гр. Кіченку В.М., який потрапив в тяжку життєву ситуацію (обмежений доступ)

№0435 Про надання одноразової соціальної матеріальної допомоги гр. Поліщуку В.В., який потрапив в тяжку життєву ситуацію (обмежений доступ)

№0436 Про надання одноразової соціальної матеріальної допомоги гр. Тимченко Н.А., яка опинилася в складній життєвій ситуації (обмежений доступ)

№0437 Про надання одноразової соціальної матеріальної допомоги гр. Кривошеєвій Л.М., яка опинилася в складній життєвій ситуації (обмежений доступ)

№0438 Про розгляд заяви гр. Коломацького Р.М. (обмежений доступ)

№0439 Про розгляд подання начальника служби у справах дітей Ізюмської міської ради Мартинової Т.К. (обмежений доступ)

№0440 Про розгляд подання начальника служби у справах дітей Ізюмської міської ради Мартинової Т.К. (обмежений доступ)

№0441 Про тимчасове призупинення навчально-виховного процесу в дошкільних навчальних закладах міста Ізюм влітку 2017 року