278 переглядiв

Рішення виконавчого комітету Ізюмської міської ради від 14.06.2017р. (0443-0498)

№0443 Про передачу персонального комп’ютера з балансу виконавчого комітету Ізюмської міської ради на баланс управління молоді, спорту та іміджевих проектів Ізюмської міської ради

№0444  Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Ізюмської міської ради від 13.09.2007 р. №0848 ″Про створення комітету доступності інвалідів та інших маломобільних групп населення до об’єктів соціальної та інженерно – транспортної інфраструктури″

№0445 Про повноваження головного лікаря Ізюмської центральної міської лікарні

№0446 Про затвердження висновку зі звіту про незалежну експертну оцінку ринкової вартості нерухомого майна – нежитлових вбудованих приміщень №2 (4,8 кв. м), 3 (10,4 кв. м), 4 (9,4 кв. м) та частини приміщень спільного користування: №1 (2,15 кв. м), І (1,35 кв. м) – загальною площею 28,1 кв. м, розташованих в будівлі зубопротезної під літерою ″К″, за адресою: Харківська область, м. Ізюм, вул. Заводська, 35

№0447 Про створення комісії з передачі із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області у комунальну власність територіальної громади міста Ізюм приміщення котельні, що є частиною нежитлової будівлі літ. ″Б″, яка розташована за адресою: м. Ізюм, вул. Ентузіастів, 104

№0448 Про розгляд звернення товариства з обмеженою відповідальністю фірма ″Посад″ щодо погодження режиму роботи об’єкта торгівлі на території м. Ізюм – магазину “Посад” з реалізації продовольчих та промислових товарів, за адресою: м. Ізюм, в-д Ринковий, 3-В/2

№0449 Про затвердження Фінансового плану ІКВВКПна 2017р.

№0450 Про погодження штатного розпису Ізюмського КВВКП

№0451 Про відмову у взятті на квартирний облік громадян, які звернулися з заявою про покращення житлових умов (обмежений доступ)

№0452 Про проведення конкурсу з визначення підприємства з вивезення побутових відходів (збір, вивіз, утилізація твердих побутових відходів)

№0453 Про затвердження Протоколу від 03.05.2017 р. засідання постійної діючої конкурсної комісії для визначення переможця у конкурсі на право оренди комунального майна територіальної громади м. Ізюм

№0454  Про створення комісії з вирішення питань надання соціальної матеріальної допомоги та затвердження Положення про комісію з вирішення питань надання соціальної матеріальної допомоги

№0455 Про надання соціальної матеріальної допомоги учаснику АТО гр. Брусову М.О. (обмежений доступ)

№0456 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр. Безкровній О.М., як сім’ї військовослужбовця, який бере участь в АТО (обмежений доступ)

№0457 Про надання одноразової соціальної матеріальної допомоги гр. Руденко О.В., яка потрапила в складну життєву ситуацію (обмежений доступ)

№0458 Про надання одноразової соціальної матеріальної допомоги гр. Комарову І.Л., який потрапив в тяжку життєву ситуацію (обмежений доступ)

№0459 Про надання одноразової соціальної матеріальної допомоги гр. Голобородько А.О., яка потрапила в складну життєву ситуацію (обмежений доступ)

№0460 Про надання одноразової соціальної матеріальної допомоги гр. Шевченко Л.О., яка потрапила в складну життєву ситуацію (обмежений доступ)

№0461 Про надання одноразової соціальної матеріальної допомоги гр. Ляшенко Л.Й., яка потрапила в складну життєву ситуацію (обмежений доступ)

№0462 Про надання одноразової соціальної матеріальної допомоги гр. Митченку С.Л., який потрапив в складну життєву ситуацію (обмежений доступ)

№0463 Про надання одноразової соціальної матеріальної допомоги гр. Шведчиковій Н.П., яка потрапила в тяжку життєву ситуацію (обмежений доступ)

№0464 Про надання одноразової соціальної матеріальної допомоги гр. Олізаренку В.П., який потрапив в тяжку життєву ситуацію (обмежений доступ)

№0465 Про надання одноразової соціальної матеріальної допомоги гр. Швець К.П., яка потрапила в тяжку життєву ситуацію (обмежений доступ)

№0466 Про надання одноразової соціальної матеріальної допомоги гр. Сіренко Л.Г., яка потрапила в тяжку життєву ситуацію (обмежений доступ)

№0467 Про надання одноразової соціальної матеріальної допомоги гр. Падеріну Д.В., який потрапив в складну життєву ситуацію (обмежений доступ)

№0468 Про надання одноразової соціальної матеріальної допомоги гр. Молчановій З.М., яка потрапила в складну життєву ситуацію (обмежений доступ)

№0469 Про надання одноразової соціальної матеріальної допомоги гр. Кравченко В.Ф., яка потрапила в тяжку життєву ситуацію (обмежений доступ)

№0470 Про надання одноразової соціальної матеріальної допомоги гр. Полежаєвій Н.С., яка потрапила в складну життєву ситуацію (обмежений доступ)

№0471 Про надання одноразової соціальної матеріальної допомоги гр. Орловій Л.М., яка потрапила в складну життєву ситуацію (обмежений доступ)

№0472 Про надання одноразової соціальної матеріальної допомоги гр. Гой В.В., яка потрапила в складну життєву ситуацію (обмежений доступ)

№0473 Про надання одноразової соціальної матеріальної допомоги гр. Осіпову М.І., який потрапив в складну життєву ситуацію (обмежений доступ)

№0474 Про надання одноразової соціальної матеріальної допомоги гр. Петренку І.М., який потрапив в складну життєву ситуацію (обмежений доступ)

№0475 Про надання одноразової соціальної матеріальної допомоги гр. Зінченко Т.В., яка потрапила в складну життєву ситуацію (обмежений доступ)

№0476 Про надання одноразової соціальної матеріальної допомоги гр. Колєсніковій В.К., яка потрапила в тяжку життєву ситуацію (обмежений доступ)

№0477 Про надання одноразової соціальної матеріальної допомоги гр. Грєбцову О.В., який потрапив в складну життєву ситуацію  (обмежений доступ)

№0478 Про надання одноразової соціальної матеріальної допомоги гр. Ткаченку І.П., який потрапив в тяжку життєву ситуацію (обмежений доступ)

№0479 Про надання одноразової соціальної матеріальної допомоги гр. Дубині З.П., яка потрапила в складну життєву ситуацію (обмежений доступ)

№0480 Про надання одноразової соціальної матеріальної допомоги гр. Валтишевій Г.І., яка потрапила в складну життєву ситуацію (обмежений доступ)

№0481 Про надання одноразової соціальної матеріальної допомоги гр. Кривошеї Є.П., який потрапив в тяжку життєву ситуацію  (обмежений доступ)

№0482 Про надання одноразової соціальної матеріальної допомоги гр. Нємчиній В.О., яка потрапила в складну життєву ситуацію (обмежений доступ)

№0483 Про розгляд подання начальника служби у справах дітей Ізюмської міської ради Мартинової Т.К. (обмежений доступ)

№0484 Про розгляд подання начальника служби у справах дітей Ізюмської міської ради Мартинової Т.К. (обмежений доступ)

№0485 Про надання дозволу на вчинення правочину (обмежений доступ)

№0486 Про розгляд подання начальника служби у справах дітей Ізюмської  міської ради Мартинової Т.К. (обмежений доступ)

№0487 Про розгляд подання начальника служби у справах дітей Ізюмської міської ради Мартинової Т.К. (обмежений доступ)

№0488 Про розгляд подання начальника служби у справах дітей Ізюмської міської ради Мартинової Т.К. (обмежений доступ)

№0489 Про розгляд заяви громадян Гріневич С.О. і Ватули С.О.

№0490 Про розгляд заяви ФО-П Чернишова І.М.

№0491 Про розгляд заяви ФО-П Чернишова І.М.

№0492 Про розгляд заяви гр. Адіханяна М.А. (обмежений доступ)

№0493 Про розгляд заяви гр. Марченка В.В. (обмежений доступ)

№0494 Про проведення в місті Ізюм 23 червня 2017 р. загальноміського заходу ″Парад випускників – 2017″

№0495 Про затвердження акта приймання – передачі танцювального майданчику, розташованого за адресою: м. Ізюм, вулиця Соборна, 46-п

№0496 Про надання дозволу на безоплатне проведення вечорів відпочинку любительського об’єднання клуб ″Кому за…″ Культурно-дозвільного комплексу ″Спартак″ на танцювальному майданчику за адресою: м. Ізюм, вул. Соборна, 46-п, у 2017 році

№0497 Про затвердження Висновку зі Звіту про незалежну експертну оцінку ринкової вартості нерухомого майна — нежитлових вбудованих приміщень загальною площею 21,0 кв. м, розташованих на першому поверсі п’ятиповерхового житлового будинку за адресою: Харківська область, м. Ізюм, вул. Соборна, 47/58, та встановлення розміру щомісячної орендної плати

№0498 Про затвердження Висновку про вартість об’єкта оцінки — нежитлових приміщень 2-го поверху будівлі Міського Палацу культури загальною площею 346,2 кв. м, розташованого за адресою: Харківська область, м. Ізюм, проспект Незалежності, 64-в

 

Електронна платформа Громадський бюджет