158 переглядiв

Рішення виконавчого комітету Ізюмської міської ради від 09.08.2017р. (0598-0623)

№0598 Про розгляд звернення товариства з обмеженою відповідальністю “РУШ” щодо погодження режиму роботи об’єкту торгівлі на території м. Ізюм – магазину “Ева” з реалізації промислових товарів за адресою: м. Ізюм, вул. Гагаріна, 12.

№0599 Про затвердження актів прийому – передачі (основних засобів виробництва) приміщення котельної з балансу управління освіти Ізюмської міської ради Харківської області на баланс Ізюмського комунального підприємства теплових мереж

№0600 Про безоплатну передачу малоцінних необоротних матеріальних активів з балансу Управління культури Ізюмської міської ради на баланс КП «Благоустрій міста Ізюма”

№0601 Про затвердження Положення та складу комісії з питань звільнення громадян від плати за соціальне обслуговування (надання соціальних послуг) та встановлення  диференційованої плати за надання соціальних послуг

№0602 Про видалення зелених насаджень на площі Центральна міста Ізюм

№0603 Про забезпечення мешканця м. Ізюм гр. Лободу Олександра Вікторовича дровами на опалювальний сезон 2017-2018 років.

№0604 Про надання дозволу на зріз аварійних дерев та обрізку гілок по м. Ізюм

№0605 Про затвердження нового складу спостережної комісії при виконавчому комітеті Ізюмської міської ради

№0606 Про затвердження переліку в’їздів, вулиць, провулків, площ, проїздів і проспектів міста Ізюм

№0607 Про розгляд звернення фізичної особи-підприємця Пархоменко Лариси Георгіївни щодо погодження режиму роботи об’єкту святкової торгівлі на території м. Ізюм – об’єкту торгівлі з реалізації продовольчих товарів та алкогольних виробів, на площі Центральній, вул. Соборній та у Міському парку під час проведення міських святкових заходів протягом 2017 року.

№0608 Про розгляд звернення фізичної особи-підприємця Деркач Людмили Валеріївни щодо погодження режиму роботи об’єкту святкової торгівлі на території м. Ізюм – об’єкту торгівлі з реалізації продовольчих товарів на території м. Ізюм під час проведення міських святкових заходів протягом 2017 року.

№0609 Про розгляд звернення фізичної особи-підприємця Бублика Євгенія Михайловича щодо погодження режиму роботи об’єкту святкової торгівлі на території м. Ізюм – об’єкту торгівлі з реалізації продовольчих товарів та алкогольних виробів, на території м. Ізюм під час проведення міських святкових заходів протягом 2017 року.

№0610 Про розгляд звернення фізичної особи-підприємця Деркач Людмили Валеріївни щодо погодження режиму роботи об’єкту ресторанного господарства на території м. Ізюм – кафе «Кушай суши» з реалізації продовольчих товарів за адресою: м. Ізюм, вул. Старопоштова, 16.

№0611 Про розгляд звернення фізичної особи-підприємця Волкової Наталії Вячеславівни щодо погодження режиму роботи об’єкту торгівлі на території м. Ізюм – магазину з реалізації продовольчих товарів, розміщеному у тимчасовій споруді – павільйоні за адресою: м. Ізюм, просп. Незалежності, (напроти буд. 35-а, поряд з існуючими тимчасовими спорудами – павільйонами).

№0612 Про розгляд звернення фізичної особи-підприємця Марченко Вікторії Олексіївни щодо погодження режиму роботи об’єкту святкової торгівлі на території м. Ізюм – об’єкту торгівлі з реалізації продовольчих товарів та алкогольних напоїв на території м. Ізюм під час проведення міських святкових заходів протягом 2017 року.

№0613 Про розгляд звернення фізичної особи-підприємця Бондарєва Олега Борисовича щодо погодження режиму роботи об’єкту святкової торгівлі на території м. Ізюм – об’єкту торгівлі з реалізації продовольчих товарів та алкогольних виробів на території міста під час проведення міських святкових заходів протягом 2017 року.

№0614 Про заходи щодо забезпечення благоустрою, устаткування, експлуатації місць масового відпочинку на воді та організації обслуговування відпочиваючого населення міста Ізюм

№0615 Про виготовлення проектно-кошторисної документації по об’єкту «Технічне переоснащення вузла вводу теплової мережі будівлі Управління праці та соціального захисту населення Ізюмської міської ради за адресою: вул. Соборна, 20 м. Ізюм»

№0616 Про будівництво системи поверхневого водовідведення на площі за адресою: м. Ізюм, вул. Гостинна, 2-є з метою благоустрою міста

№0617 Про надання дозволу на зріз аварійних дерев та обрізку гілок по м. Ізюм

№0618 Про затвердження дитини перших двох років життя з малозабезпеченої сім’ї на безкоштовне харчування за серпень-вересень 2017 року (обмежений доступ)

№0619 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр. Селіховій Н.В., яка потрапила в тяжку життєву ситуацію (обмежений доступ)

№0620 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр. Столпаковій К.В., яка опинилася в складній життєвій ситуації (обмежений доступ)

№0621 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр. Дедяєвій О.В., яка опинилася в складній життєвій ситуації (обмежений доступ)

№0622 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр. Басовій О.А., яка потрапила в тяжку життєву ситуацію (обмежений доступ)

№0623 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр. Скунцю Я.І., який опинився в складній життєвій ситуації