119 переглядiв

Рішення виконавчого комітету Ізюмської міської ради від 22.11.2017р. (0809-0856)

№0809 Про розгляд заяви гр. Крикоці Г.Б. (обмежений доступ)

№0810 Про затвердження актів приймання-передачі транспортних засобів з балансу виконавчого комітету Ізюмської міської ради на баланс Комунального підприємства «Благоустрій м. Ізюма»

№0811 Про затвердження актів прийому-передачі основних засобів з балансу Ізюмського комбінату комунальних підприємств на баланс комунального підприємства « Благоустрій міста Ізюма »

№0812 Про розгляд звернення Фізичної особи – підприємця Федосенко Лариси Михайлівни

№0813 Про затвердження звіту про незалежну оцінку вартості нежитлових вбудованих приміщень загальною площею 19,1 кв.м., розташованих в будівлі – готелю «Крем’янець»

№0814 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Ізюмської міської ради № 0760 від 24.10.2017 р. (обмежений доступ)

№0815 Про виплату одноразової соціальної матеріальної допомоги сім’ям дітей-інвалідів, прикутих до ліжка (обмежений доступ)

№0816 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр. Комаровій О.М., яка опинилася в складній життєвій ситуації (обмежений доступ)

№0817 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр. Зиміній Л.М., яка опинилася в складній життєвій ситуації (обмежений доступ)

№0818 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр. Буянкову О.В., який потрапив в тяжку життєву ситуацію (обмежений доступ)

№0819 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр. Білоусу О.С., який потрапив в тяжку життєву ситуацію (обмежений доступ)

№0820 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр. Вінник В.А., яка опинилася в складній життєвій ситуації (обмежений доступ)

№0821 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр. Ляшенку В.М., який опинився в складній життєвій ситуації (обмежений доступ)

№0822 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр. Тихоновій Н.А., яка потрапила в тяжку життєву ситуацію (обмежений доступ)

№0823 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр. Малозьомовій Н.О.,  яка опинилася в складній життєвій ситуації (обмежений доступ)

№0824 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр. Дегтярьовій Г.М., яка опинилася в складній життєвій ситуації (обмежений доступ)

№0825 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр. Зубку В.М., який опинився в складній життєвій ситуації (обмежений доступ)

№0826 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр. Солоп Л.О., яка потрапила в тяжку життєву ситуацію (обмежений доступ)

№0827 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр. Каську Ю.С., який опинився в складній життєвій ситуації (обмежений доступ)

№0828 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр. Митченку С.Л., який опинився в складній життєвій ситуації (обмежений доступ)

№0829 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр. Федотову В.О., який потрапив в тяжку життєву ситуацію (обмежений доступ)

№0830 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр. Черноличенко І.О., яка опинилася в складній життєвій ситуації (обмежений доступ)

№0831 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр. Капінос Л.М., яка опинилася в складній життєвій ситуації (обмежений доступ)

№0832 Про внесення змін до посадового складу міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

№0833 Про затвердження висновку до звіту про вартість нежитлових вбудованих приміщень загальною площею 127,4 кв. м., розташованих за адресою: Харківська область, м. Ізюм, вул. Покровська, 35

№0834 Про розгляд звернення фізичної особи-підприємця Терещенко Катерини Анатоліївни щодо погодження режиму роботи об’єкту торгівлі на території м. Ізюм – магазин “Еко Окна” з роздрібної торгівлі в неспеціалізованих магазинах за адресою: м. Ізюм, пров. Соборний,3.

№0835 Про розгляд звернення фізичної особи-підприємця Курило Ігора Миколайовича щодо погодження режиму роботи об’єкту торгівлі на території м. Ізюм – магазину “Продмаркет” з роздрібної торгівлі в неспеціалізованих магазинах переважно продуктами харчування за адресою: м. Ізюм, вул. Данилевського (Орджонікідзе) , 1-А.

№0836 Про розгляд звернення фізичної особи-підприємця Вишневської Тамари Олександрівни щодо погодження режиму роботи об’єкту торгівлі на території м. Ізюм – ветеринарної аптеки “Ника” з роздрібної торгівлі ветеринарними медикаментами і препаратами за адресою: м. Ізюм, вул. Чумацька, 2-В.

№0837 Про розгляд звернення товариства з обмеженою відповідальністю «Абсолют» щодо погодження режиму роботи об’єкту громадського харчування на території м. Ізюм – кафе “Бар у Каміна” за адресою:м. Ізюм, вул. Соборна, 20.

№0838 Про розгляд звернення фізичної особи-підприємця Крутій Наталії Олегівни щодо погодження режиму роботи об’єкту торгівліна території м. Ізюм – магазин секонд-хенду “Апельсин” з роздрібної торгівлі уживаними товарами за адресою: м.Ізюм, вул. Гагаріна,12.

№0839 Про підготовку і проведення заходів до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

№0840 Про затвердження плану заходів з питань соціального захисту бездомних громадян в осінньо-зимовий період 2017-2018 років по м. Ізюм

№0841 Про забезпечення мешканки м. Ізюм гр. Новікову В.І. дровами на опалювальний сезон 2017-2018 років.  (обмежений доступ)

№0842 Про забезпечення мешканки м. Ізюм гр. Шеретньової Кристини Сергіївни дровами на опалювальний сезон 2017-2018 років.  (обмежений доступ)

№0843 Про забезпечення мешканця м. Ізюм гр. Воротного Сергія Сергійовича дровами на опалювальний сезон 2017-2018 років  (обмежений доступ)

№0844 Про забезпечення мешканки м. Ізюм гр. Столову Ніну Макарівну дровами на опалювальний сезон 2017-2018 років.

№0845 Про забезпечення Управління молоді, спорту та іміджевих проектів Ізюмської міської ради дровами для опалення спортивного корпусу

№0846 Про забезпечення мешканця м. Ізюм гр. Гавриша Олександра Павловича дровами на опалювальний сезон 2017-2018 років.

№0847 Про надання дозволу КП «Благоустрій міста Ізюма» використати деревину отриману від валки аварійних дерев на виконання технологічного процесу для приготування асфальтобетонної суміші

№0848 Про проведення науково-дослідної роботи з обґрунтування планувального рішення транспортного вузла на перехресті вулиць Суходольська та Європейська м. Ізюм

№0849 Про затвердження акту прийому-передачі із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області у комунальну власність територіальної громади міста Ізюм приміщення котельні, що є частиною нежитлової будівлі, літ. «Б» яка розташована за адресою: м. Ізюм, вул. Ентузіастів,104

№0850 Про розгляд звернення фізичної особи-підприємця Данильченко Георгія Миколайовича щодо погодження режиму роботи об’єкту торгівлі на території м. Ізюм – майданчик з роздрібної торгівлі новорічними ялинками за адресою: м. Ізюм, вул. Гагаріна (напроти магазину “Скло”)

№0851 Про розгляд звернення фізичної особи-підприємця Данильченко Георгія Миколайовича щодо погодження режиму роботи об’єкту торгівлі на території м. Ізюм – майданчик з роздрібної торгівлі новорічними ялинками за адресою: м. Ізюм, вул. Київська (біля піцерії) .

№0852 Про преміювання до професійного свята – Дня місцевого самоврядування Ізюмського міського голову, секретаря Ізюмської міської ради, заступників Ізюмського міського голови

№0853 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Ізюмської міської ради від 08.11.2017 року № 0799 «Про виділення коштів на представницькі видатки»

№0854 Про виділення коштів на представницькі видатки на організацію прийому делегації з нагоди проведення урочистого відкриття капітально відремонтованого Ізюмського дошкільного навчального закладу №12

№0855 Про розгляд заяви гр. Петухова Є.В.  (обмежений доступ)

№0856 Про розгляд заяви гр. Літвінчук Н.П.  (обмежений доступ)