416 переглядiв

Рішення виконавчого комітету Ізюмської міської ради від 13.12.2017р. (0857-0935)

№0857 Про встановлення тарифів на теплову енергію, ії виробництво, транспортування, постачання для потреб бюджетних установ та інших споживачів (крім населення) Ізюмському КПТМ

№0858 Про встановлення тарифів на теплову енергію для потреб населення та послуги з централізованого опалення, що надаються населенню Ізюмським КПТМ

№0859 Про внесення змін в рішення виконавчого комітету Ізюмської міської ради № 0601 від 09.08.2017 «Про затвердження Положення та складу комісії з питань звільнення громадян від плати за соціальне обслуговування (надання соціальних послуг) та встановлення диференційованої плати за надання соціальних послуг»

№0860 Про встановлення вартості харчування дітей і підлітків в закладах освіти м. Ізюм на період з 01.01.2018 року по 31.12.2018 року

№0861 Про розгляд заяви гр. Терещенко В.Л. (обмежений доступ)

№0862 Про розгляд заяви гр. Шелюх С.М. (обмежений доступ)

№0863 Про розгляд заяви Денисенка В.Р. (обмежений доступ)

№0864 Про розгляд заяви неповнолітнього Горошка Є.А. (обмежений доступ)

№0865 Про направлення дітей, позбавлених батьківського піклування, на виховання та спільне проживання до дитячого будинку сімейного типу родини Єдуш. (обмежений доступ)

№0866 Про узгодження штатного розпису комунального підприємства “Ізюмське міське бюро технічної інвентаризації”

№0867 Про розгляд заяви гр.Перевозник С.В.

№0868 Про надання Комунальному житловому ремонтно-експлуатаційному підприємству – 1 дозволу на списання з балансу підприємства нежитлової будівлі будинку культури «Юність», розташованої за адресою: м.Ізюм, вул.Пролетарська,1є

№0869 Про встановлення скорегованих тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій у житловому фонді комунальної власності ериторіальної громади міста Ізюм для Комунального житлового ремонтно-експлуатаційного підприємства-1

№0870 Про надання Комунальному житловому ремонтно-експлуатаційному підприємству – 1 дозволу на списання з балансу підприємства багатоквартирних житлових удинків, переданих на обслуговування ПП «Ізюмжитлосервіс» рішенням виконавчого комітету Ізюмської міської ради від 04.10.2017 року №0717 «Про передачу на обслуговування багатоквартирних житлових будинків»

№0871 Про погодження річного плану ліцензованої діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення Ізюмського комунального виробничого водопровідно-каналізаційного підприємства на 12 місяців з 1 січня 2018 р.

№0872 Про погодження річного плану надання послуг з з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) Ізюмського комунального виробничого водопровідно-каналізаційного підприємства на 12 місяців з 01.01.2018 р.

№0873 Про погодження «Річного плану надання послуг з вивезення рідких побутових відходів (нечистот) Ізюмського комунального виробничого водопровідно- каналізаційного підприємства на 12 місяців з 01.01.2018 р.»

№0874 Про погодження штатного розпису та функціональної структури управління Ізюмського КВВКП

№0875 Про погодження штатного розпису Ізюмського КВВКП

№0876 Про забезпечення мешканки м. Ізюм гр. з дровами на опалювальний сезон 2017-2018 років.

№0877 Про затвердження висновку зі Звіту про незалежну експертну оцінку ринкової вартості нерухомого майна – ½ частини житлового будинку, розташованого за адресою: Харківська область, м. Ізюм вул. Попова,8

№0878 Про забезпечення мешканця м. Ізюм гр. Дзівульського Ігоря Олеговича дровами на опалювальний сезон 2017-2018 років. (обмежений доступ)

№0879 Про надання дозволу комунальному житловому ремонтно-експлуатаційному підприємству-1 на переоформлення особистих рахунків (обмежений доступ)

№0880 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр. Стрижак Н.Г., яка потрапила в тяжку життєву ситуацію (обмежений доступ)

№0881 Про затвердження нового складу комісії з розгляду конфліктних ситуацій, які виникли при призначенні субсидій, державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та пільг населенню, та внесення змін до “Положення про комісію з розгляду конфліктних ситуацій, які виникли при призначенні субсидій, державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та пільг населенню”, затвердженого рішенням виконавчого комітету Ізюмської міської ради від 17.10.2014 №0548

№0882 Про затвердження складу комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, затвердженого рішенням виконавчого комітету Ізюмської міської ради від 23.06.2016 №0367 та внесення змін до рішення виконавчого комітету Ізюмської міської ради від 28.02.2017 №0199

№0883 Про утворення в м. Ізюм оперативного штабу для вжиття термінових заходів, спрямованих на запобігання загибелі бездомних громадян від переохолодження під час надзвичайних ситуацій в осінньо – зимовий період 2017-2018 років

№0884 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр. Назарець Б.В., як військовослужбовцю, який брав участь в АТО (обмежений доступ)

№0885 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр. Воротному С.С., як військовослужбовцю, який брав участь в АТО (обмежений доступ)

№0886 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр. Салфєткіній Н.О., яка потрапила в тяжку життєву ситуацію (обмежений доступ)

№0887 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр. Іутіній В.П., яка опинилася в складній життєвій ситуації (обмежений доступ)

№0888 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр. Акімову Ю.В., який опинився в складній життєвій ситуації (обмежений доступ)

№0889 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр. Глущенко Р.П., яка потрапила в тяжку життєву ситуацію (обмежений доступ)

№0890 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр. Ісіченко Л.К., яка опинилася в складній життєвій ситуації (обмежений доступ)

№0891 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр. Шевченку О.П., який опинився в складній життєвій ситуації (обмежений доступ)

№0892 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр. Рибалко Л.Д., яка потрапила в тяжку життєву ситуацію (обмежений доступ)

№0893 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр. Щербатюк Л.М., яка потрапила в тяжку життєву ситуацію (обмежений доступ)

№0894 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр. Проніній І.В., яка потрапила в тяжку життєву ситуацію (обмежений доступ)

№0895 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр. Слінченко М.В., яка опинилася в складній життєвій ситуації (обмежений доступ)

№0896 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр. Дуванову К.В., як військовослужбовцю, який брав участь в АТО (обмежений доступ)

№0897 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр. Грищенку С.М., як військовослужбовцю, який брав участь в АТО (обмежений доступ)

№0898 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр.Бабак С.Г., яка опинилася в складній життєвій ситуації (обмежений доступ)

№0899 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр.Горбаньовій О.В., яка потрапила в тяжку життєву ситуацію (обмежений доступ)

№0900 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр.Ільїній Г.І., яка потрапила в тяжку життєву ситуацію (обмежений доступ)

№0901 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр.Мельніковій Л.В., яка опинилася в складній життєвій ситуації (обмежений доступ)

№0902 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр. Павловій О.М., яка опинилася в складній життєвій ситуації (обмежений доступ)

№0903 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр. Смазі С.В., яка потрапила в тяжку життєву ситуацію (обмежений доступ)

№0904 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр.Суховій В.І., яка опинилася в складній життєвій ситуації (обмежений доступ)

№0905 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр. Талалаю В.П., який потрапив в тяжку життєву ситуацію (обмежений доступ)

№0906 Про розгляд звернення фізичної особи-підприємця Клімової Тетяни Миколаївни щодо погодження режиму роботи об’єкту громадського харчування на території м. Ізюм – їдальня “Затишок” за адресою: м. Ізюм, вул. Соборна, 28.

№0907 Про розгляд звернення фізичної особи-підприємця Гарькавенко Світлани Олегівни щодо погодження режиму роботи об’єкту торгівлі на території м. Ізюм – магазин “Кроха” з роздрібної торгівлі невживаними товарами за адресою: м.Ізюм, вул.Соборна,49.

№0908 Про розгляд звернення товариства з обмеженою відповідальністю «Придніпровська фармацевтична компанія» щодо погодження режиму роботи об’єкту торгівлі на території м. Ізюм – аптека “Бажаємо здоров’я” з роздрібної торгівлі лікарськими засобами за адресою: м. Ізюм, вул. Старопоштова ,16.

№0909 Про розгляд звернення фізичної особи-підприємця Федчишиної Євгенії Олегівни щодо погодження режиму роботи об’єкту торгівлі на території м. Ізюм – магазин секонд-хенду “Зиг Заг” з роздрібної торгівлі уживаними товарами за адресою: м.Ізюм, вул. Покровська,38.

№0910 Про розгляд звернення дочірнього підприємства з іноземними інвестиціями «Книжковий клуб «Клуб Сімейного Дозвілля» щодо погодження режиму роботи об’єкту торгівлі на території м. Ізюм – фірмовий книжковий магазин «Книжковий клуб «Клуб Сімейного Дозвілля» з роздрібної торгівлі книгами в спеціалізованих магазинах за адресою: м.Ізюм, вул.Гагаріна, 12.

№0911 Про розгляд звернення фізичної особи- підприємця Глущенко Віри Іванівни щодо погодження режиму роботи об’єкту торгівлі на території м. Ізюм – магазину продукти “Люкс” з роздрібної торгівлі за адресою:м. Ізюм,пр-кт Незалежності,35-А.

№0912 Про розгляд звернення фізичної особи-підприємця Биваліної Наталії Вікторівни щодо погодження режиму роботи об’єкту торгівлі на території м. Ізюм – магазину “Продукти Єрмоліно” з роздрібної торгівлі в неспеціалізованих магазинах переважно продуктами харчування, напоями за адресою: м. Ізюм, вул. Соборна, 49.

№0913 Про розгляд звернення фізичної особи-підприємця Вороніної Ольги Сергіївни щодо погодження режиму роботи об’єкту торгівлі на території м. Ізюм – магазин “Kids step” з роздрібної торгівлі взуттям і шкіряними виробами в спеціалізованих магазинах за адресою: м.Ізюм, вул.Гагаріна,12.

№0914 Про розгляд звернення фізичної особи-підприємця Німця Сергія Миколайовича щодо погодження режиму роботи об’єкту торгівлі на території м. Ізюм – магазин “салон вікон Грант” з роздрібної торгівлі за адресою: м. Ізюм, вул. Гагаріна, 12-А.

№0915 Про розгляд звернення фізичної особи-підприємця Деркач Людмили Валеріївни щодо погодження режиму роботи об’єкту торгівлі на території м. Ізюм – магазин “Family” з роздрібної торгівлі одягом у спеціалізованих магазинах за адресою: м. Ізюм, вул. Гагаріна, 13.

№0916 Про розгляд звернення фізичної особи-підприємця Булавенко Альони Леонідівни щодо погодження режиму роботи об’єкту торгівлі на території м. Ізюм – магазин “Класний” з роздрібної торгівлі за адресою: м. Ізюм, пров. Покровський, 1-А.

№0917 Про розгляд звернення фізичної особи-підприємця Слоквенка Володимира Валерійовича щодо погодження режиму роботи об’єкту торгівлі на території м. Ізюм – магазин “Vira” з роздрібної торгівлі за адресою: м. Ізюм, в’їзд Ринковий, 1.

№0918 Про розгляд звернення фізичної особи-підприємця Коник Галини Анатоліївни щодо погодження режиму роботи об’єкту надання послуг перукарнями та салонами краси на території м. Ізюм – перукарня “Естет” за адресою: м.Ізюм, вул.Гагаріна,12-А.

№0919 Про розгляд звернення фізичної особи-підприємця Панахно Аліни Леонідівни щодо погодження режиму роботи об’єкту надання послуг перукарнями та салонами краси на території м. Ізюм – перукарня за адресою: м. Ізюм, вул. Гостинна,11-А.

№0920 Про розгляд звернення фізичної особи- підприємця Темної Дарини Сергіївни щодо погодження режиму роботи об’єкту торгівлі на території  м. Ізюм – салон-офіс “Німфа ” з роздрібної торгівлімеблями, освітлювальними приладами та іншими товарами для дому в спеціалізованих магазинах за адресою: м. Ізюм, пров. Соборний, 3. 

№0921 Про розгляд звернення фізичної особи – підприємця Черепанової Світлани Олександрівни щодо погодження режиму роботи об’єкту торгівлі на території м. Ізюм – магазин “Мєлочьовка” з роздрібної торгівлі в неспеціалізованих магазинах за адресою: м. Ізюм, вул. Гагаріна, 13.

№0922 Про внесення доповнень до рішення виконавчого комітету Ізюмської міської ради від 05.01.2017 року № 0008 «Про організацію громадських робіт на 2017 рік»

№0923 Про організацію громадських робіт на 2018 рік

№0924 Про затвердження плану проектів регуляторних актів виконавчого комітету Ізюмської міської ради на 2018 рік

№0925 Про розгляд звернення фізичної особи-підприємця Орла Романа Віталійовича щодо погодження режиму роботи об’єкту торгівлі на території м. Ізюма – майданчик з роздрібної торгівлі новорічними ялинками за адресою: м. Ізюм, вул. Гагаріна (напроти б.18) .

№0926 Про розгляд звернення фізичної особи-підприємця Маковецького Сергія Анатолійовича щодо погодження режиму роботи об’єкту торгівлі на території м. Ізюм – майданчик з роздрібної торгівлі новорічними ялинками за адресою: м. Ізюм, вул. Гагаріна (біля ТСОУ) .

№0927 Про розгляд звернення фізичної особи-підприємця Лаврентьєвої Наталії Володимирівни щодо погодження режиму роботи об’єкту торгівлі на території м. Ізюм – майданчик з роздрібної торгівлі новорічними ялинками за адресою: м. Ізюм, вул. Соборна (біля б.65), перехрестя вул. Соборної та вул. Гагаріна 

№0928 Про затвердження акту приймання – передачі вторинних ресурсів, що утворились під час виконання капітального ремонту будівлі стаціонарного корпусу Ізюмської центральної міської лікарні

№0929 Про затвердження акту приймання – передачі дров від зрізаних на території лікарні аварійних дерев

№0930 Про затвердження акту приймання – передачі матеріальних цінностей з балансу Ізюмської центральної міської лікарні на баланс Ізюмського комунального виробничого водопровідно-каналізаційного підприємства

№0931 Про затвердження акту приймання – передачі вторинних ресурсів, що утворились під час виконання капітального ремонту огорожі Ізюмської центральної міської лікарні

№0932 Про затвердження акту приймання – передачі вторинних ресурсів, що утворились під час виконання капітального ремонту будівлі стаціонарного корпусу Ізюмської центральної міської лікарні, а саме дерев’яних відходів в кількості 12 м2

№0933 Про затвердження акту приймання – передачі вторинних ресурсів, що утворились під час виконання капітального ремонту будівлі стаціонарного корпусу Ізюмської центральної міської лікарні

№0934 Про внесення змін до рішення виконавчогго комітету Ізюмської міської ради від 14.03.2016 № 0151 «Про граничні суми витрат на придбанняф легкових автомобілів, меблів, комп’ютерів, іншого обладнання та устаткування органами місцевого самоврядування, а також установами та організаціями, які утримуються за рахунок міського бюджету»

№0935 Про затвердження списку дітей перших двох років життя з малозабезпечених сімей на безкоштовне харчування за грудень 2017 року.  (обмежений доступ)