316 переглядiв

Рішення виконавчого комітету Ізюмської міської ради від 10.01.2018 р. (0001-0029)

№0001 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Ізюмської міської ради від 23.01.17 р.№ 0076 «Про затвердження в новій редакції Положення про орган опіки і піклування Ізюмської міської ради над повнолітніми особами, які потребують допомоги, щодо забезпечення їх прав та інтересів, Положення про опікунську раду з питань забезпечення прав повнолітніх осіб, які потребують опіки (піклування) та її складу “

№0002 Про затвердження звіту про незалежну оцінку нерухомого майна частини нежитлового вбудованого приміщення площею 6,8 м2 за адресою: Харківська область, м. Ізюм, вул. Залікарняна/пров.Залікарняний, 5/4.

№0003 Про затвердження Плану звіряння облікових даних підприємств, установ, організацій м. Ізюма, виконавчого комітету Ізюмської міської ради з обліковими даними Ізюмського ОМВК на 2018 рік. (обмежений доступ)

№0004 Про затвердження ліквідаційного балансу ІЗЮМСЬКОГО МІЖШКІЛЬНОГО НАВЧАЛЬНО-ВИРОБНИЧОГО КОМБІНАТУ ІЗЮМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

№0005 Про затвердження проектної документації за робочим проектом “Капітальний ремонт амбулаторії загальної практики – сімейної медицини №2 м.Ізюм, пров.Залізничний,4”

№0006 Про затвердження списку дітей перших двох років життя з малозабезпечених сімей на безкоштовне харчування на січень-лютий-березень 2018 року (обмежений доступ)

№0007 Про створення комісії з розгляду питань надання грошової допомоги постраждалим чи внутрішньо переміщеним особам 

№0008 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Ізюмської міської ради від 14.06.2017 р. №0454 “Про створення комісії з вирішення питань надання соціальної матеріальної допомоги та затвердження Положення про комісію з вирішення питань надання соціальної матеріальної допомоги” 

№0009 Про затвердження розміру допомоги на поховання деяких категорій осіб виконавцю волевиявлення померлого або особі, яка зобов’язалася поховати померлого 

№0010 Про затвердження розміру допомоги на відновлення документів особам, звільненим з місць позбавлення волі 

№0011 Про надання дозволу на зріз аварійних дерев по м. Ізюм

№0012 Про розгляд звернення фізичної особи – підприємця Погромського Сергія Олександровича щодо погодження режиму роботи об’єкту торгівлі на території м. Ізюм – магазин “Дружище” з роздрібної торгівлі в неспеціалізованих магазинах переважно продуктами харчування та напоями за адресою: м. Ізюм, пр-т Незалежності, 35-А.

№0013 Про розгляд звернення фізичної особи – підприємця Погромського Сергія Олександровича щодо погодження режиму роботи об’єкту торгівлі на території  м. Ізюм – магазин “Дружище”з роздрібної торгівлі в неспеціалізованих магазинах переважно продуктами харчування та напоями за адресою: м. Ізюм, вул. Соборна, 31. 

№0014 Про розгляд звернення фізичної особи – підприємця Погромського Сергія Олександровича щодо погодження режиму роботи об’єкту торгівлі на території м. Ізюм – магазин “Дружище” з роздрібної торгівлі в неспеціалізованих магазинах переважно продуктами харчування та напоями за адресою: м. Ізюм, вул. Пролетарська,8.

№0015 Про розгляд звернення фізичної особи – підприємця Погромського Сергія Олександровича щодо погодження режиму роботи об’єкту торгівлі на території м. Ізюм – магазин “Дружище” з роздрібної торгівлі в неспеціалізованих магазинах переважно продуктами харчування та напоями за адресою: м. Ізюм, вул. Софійська, 13.

№0016 Про розгляд звернення фізичної особи – підприємця Погромського Сергія Олександровича щодо погодження режиму роботи об’єкту торгівлі на території м. Ізюм – магазин “Дружище” з роздрібної торгівлі в неспеціалізованих магазинах переважно продуктами харчування та напоями за адресою: м. Ізюм, вул. Гагаріна, 9-В.

№0017 Про розгляд звернення фізичної особи – підприємця Вітра Дмитра Володимировича щодо погодження режиму роботи об’єкту торгівлі на території м. Ізюм – магазин “Дружище”з роздрібної торгівлі в неспеціалізованих магазинах переважно продуктами харчування та напоями за адресою: м. Ізюм, вул. Київська, 13-Ж.

№0018 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Ізюмської міської ради від 08.11.2017 р. №0797

№0019 Про надання дозволу на зріз аварійних дерев по м. Ізюм 

№0020 Про надання дозволу на зріз аварійних дерев та обрізку гілок по м. Ізюм

№0021 Про розгляд звернення фізичної особи-підприємця Руденка Олександра Анатолійовича щодо погодження режиму роботи об’єкту торгівлі на території м. Ізюм – магазин-салон ритуальних послуг з інших видів роздрібної торгівлі за адресою: м. Ізюм, вул. Київська, 10.

№0022  Про розгляд звернення фізичної особи-підприємця Руденка Олександра Анатолійовича щодо погодження режиму роботи об’єкту торгівлі на території м. Ізюм – магазин-салон ритуальних послуг з інших видів роздрібної торгівлі за адресою: м. Ізюм, вул. Макаренка (поруч з автобусною зупинкою) .

№0023 Про розгляд звернення фізичної особи-підприємця Кухарчука Олексія Володимировича щодо погодження режиму роботи об’єкту торгівлі на території м. Ізюм – піцерія “Cono Pizza” з надання послуг мобільного харчування за адресою: м. Ізюм, вул. Покровська, 71/3.

№0024 Про розгляд звернення фізичної особи-підприємця Панкевич Олени Михайлівни щодо погодження режиму роботи об’єкту торгівлі на території м. Ізюм – магазин з роздрібної торгівлі харчовими продуктами, за адресою: м. Ізюм, вул. Гагаріна, 1-Б.

№0025 Про розгляд подання начальника служби у справах дітей Ізюмської міської ради Мартинової Т.К. (обмежений доступ)

№0026 Про розгляд подання начальника служби у справах дітей Ізюмської міської ради Мартинової Т.К. (обмежений доступ)

№0027 Про надання дозволу управлінню освіти Ізюмської міської ради Харківської області на харчування за кошти місцевого бюджету дітей з багатодітної сім’ї, громадян вимушених переселенців з Донецької області (обмежений доступ)

№0028 Про надання дозволу управлінню освіти Ізюмської міської ради Харківської області на харчування за кошти місцевого бюджету дітей внутрішньо переміщених осіб з Донецької області (обмежений доступ)

№0029 Про надання дозволу управлінню освіти Ізюмської міської ради Харківської області на харчування за кошти місцевого бюджету дитини внутрішньо переміщених осіб з Донецької області (обмежений доступ)

Електронна платформа Громадський бюджет