254 переглядiв

Рішення виконавчого комітету Ізюмської міської ради від 11.04.2018 р. (0388-0432)

№0388 Про затвердження актів щодо визначення збитків, завданих територіальній громаді міста Ізюм в особі Ізюмської міської ради, внаслідок порушення вимог земельного законодавства за період з 01.01.2015року по 31.12.2017року.

№0389 Про затвердження списку дітей перших двох років життя з малозабезпечених сімей на безкоштовне харчування за КВІТЕНЬ-ТРАВЕНЬ-ЧЕРВЕНЬ-ЛИПЕНЬ 2018 року (обмежений доступ)

№0390 Про погодження штатного розпису ІКПТМ

№0391 Про затвердження Положення про порядок та умови надання платних соціальних послуг територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Ізюмської міської ради та тарифів на платні соціальні послуги на 2018 рік

№0392 Про затвердження Порядку та умов надання транспортних послуг «Соціальне таксі» відділенням соціальної допомоги вдома територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Ізюмської міської ради

№0393 Про призначення опікунів над дитиною (обмежений доступ)

№0394 Про надання дозволу на продовження терміну дії дозволу на розміщення зовнішньої реклами – рекламного щита, за адресою: в’їзд Ювілейний, 4-а ФОП Малярчуку Сергію Миколайовичу

№0395 Про надання дозволу на продовження термінів дії дозволів на розміщення зовнішньої реклами ФОП Малярчуку Сергію Миколайовичу

№0396 Про надання дозволу ФОП Малярчук Олена Віталіївна на розміщення засобу зовнішньої реклами – рекламний стенд (біля тротуару по вул. Київська, 17 )

№0397 Про надання дозволу ФОП Малярчук Олена Віталіївна на розміщення засобу зовнішньої реклами – кронштейну на опорі вуличного освітлення, за адресою: просп. Незалежності, 2 (біля будівлі Пенсійного фонду)

№0398 Про розгляд звернення товариства з обмеженою відповідальністю фірма “АТБ-маркет ”щодо погодження режиму роботи об’єкту торгівлі на території м. Ізюм – магазину “АТБ-маркет ” виробів за адресою: м. Ізюм, вул. Капітана Орлова,б.4.

№0399 Про розгляд звернення фізичної особи-підприємця Кузіна Михайла Олександровича щодо погодження режиму роботи об’єкту торгівлі на території м. Ізюм – магазин “ Комора” за адресою: м.Ізюм, вул.Соборна, 38.

№0400 Про надання дозволу на зріз аварійних дерев по м. Ізюм №0401 Про надання дозволу на розробку проектно-кошторисної документації за робочим проектом «Капітальний ремонт фасадів пологового будинку Ізюмської центральної міської лікарні. Адреса: вул.Залікарняна / пров.Залікарняний, 5/4, м.Ізюм, Харківська обл.»

№0401 Про надання дозволу на розробку проектно-кошторисної документації за робочим проектом «Капітальний ремонт фасадів пологового будинку Ізюмської центральної міської лікарні. Адреса: вул.Залікарняна / пров.Залікарняний, 5/4, м.Ізюм, Харківська обл.»

№0402 Про надання дозволу на розробку проектної документації «Паспорт опорядження фасадів будівлі поліклінічного відділення Ізюмської ЦМЛ по вул. Покровська, 34, м.Ізюм Харківської області – пам’ятки архітектури місцевого значення другої половини ХIХ ст. (охор.№679)»

№0403 Про розгляд заяви гр. Номеровської Г.Г.. (обмежений доступ)

№0404 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр.Петрову В.В., як військовослужбовцю, який брав участь в АТО (обмежений доступ)

№0405 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр.Котелевській Л.В., яка потрапила в тяжку життєву ситуацію (обмежений доступ)

№0406 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр.Вітренку М.І., який опинився в складній життєвій ситуації (обмежений доступ)

№0407 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр.Моісеєвій В.М., яка опинилася в складній життєвій ситуації (обмежений доступ)

№0408 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр.Чувпило Л.В., яка потрапила в тяжку життєву ситуацію (обмежений доступ)

№0409 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр.Максіну О.Є., який опинився в складній життєвій ситуації (обмежений доступ)

№0410 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр. Картавкіну О.А., який потрапив в тяжку життєву ситуацію (обмежений доступ)

№0411 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр.Юрченко О.Г., яка опинилася в складній життєвій ситуації (обмежений доступ)

№0412 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр.Кудію А.П., який потрапив в тяжку життєву ситуацію (обмежений доступ)

№0413 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр.Шолудько Г.Г., яка потрапила в тяжку життєву ситуацію (обмежений доступ)

№0414 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр.Лисенко Ю.І., яка потрапила в тяжку життєву ситуацію (обмежений доступ)

№0415 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр.Бондаренку В.В., який потрапив в тяжку життєву ситуацію (обмежений доступ)

№0416 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр.Савельєвій С.В., яка потрапила в тяжку життєву ситуацію (обмежений доступ)

№0417 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр.Чувпилу В.Г., який потрапив в тяжку життєву ситуацію (обмежений доступ)

№0418 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр.Кудіновій Р.В., яка потрапила в тяжку життєву ситуацію (обмежений доступ)

№0419 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр.Петрову В.В., який опинився в складній життєвій ситуації (обмежений доступ)

№0420 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр.Виноградову В.С., який потрапив в тяжку життєву ситуацію (обмежений доступ)

№0421 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр.Лісун О.С., яка потрапила в тяжку життєву ситуацію (обмежений доступ)

№0422 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр.Цеховській А.А., яка опинилася в складній життєвій ситуації (обмежений доступ)

№0423 Про відзначення в місті Ізюм 32-ої річниці аварії на ЧАЕС, вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

№0424 Про організацію перевезень населення до кладовищ міста у поминальні дні

№0425 Про надання дозволу комунальному житловому ремонтно-експлуатаційному підприємству-1 на переоформлення особистих рахунків (обмежений доступ)

№0426 Про зняття з квартирного обліку громадян (обмежений доступ)

№0427 Про затвердження на 2018 рік переліку підприємств міста Ізюм та видів робіт, на яких порушники виконуватимуть суспільно корисні оплачувані роботи для відбування адміністративного правопорушення

№0428 Про відрахування вихованців з дитячого будинку сімейного типу та переведення дитячого будинку сімейного типу в статус прийомної сім’ї (обмежений доступ)

№0429 Про розгляд подання начальника служби у справах дітей Ізюмської міської ради Мартинової Т.К. (обмежений доступ)

№0430 Про розгляд подання начальника служби у справах дітей Ізюмської міської ради Мартинової Т.К. (обмежений доступ)

№0431 Про розгляд подання начальника служби у справах дітей Ізюмської міської ради Мартинової Т.К. (обмежений доступ)

№0432 Про затвердження проектної документації за робочим проектом “Капітальний ремонт нежитлової частини будівлі та благоустрій прилеглої до неї території, за адресою: м. Ізюм, вул. Соборна, 50”

Електронна платформа Громадський бюджет