203 переглядiв

Рішення виконавчого комітету Ізюмської міської ради від 10.10.2018 р. (0809-0857)

№0809 Про розгляд заяви гр. Царьгородцевої О.Г. (обмежений доступ)

№0810 Про затвердження регламенту та умов проведення конкурсу з перевезення на автомобільних маршрутах загального користування в м. Ізюм

№0811 Про надання дозволу на видалення аварійних дерев та кущів у м. Ізюм

№0812 Про розгляд заяви гр-н Кукли А.В., Кукли Н.В.

№0813 Про розгляд заяви гр-н Кукли А.В., Кукли Н.В.

№0814 Про внесення змін до положення про комісію з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Ізюмської міської ради 

№0815 Про затвердження акту приймання-передачі матеріальних цінностей, які знаходиться на балансі Управління житлово-комунального господарства Ізюмської міської ради на баланс Комунального підприємства «Благоустрій міста Ізюма» Додатки.

№0816 Про затвердження висновку до звіту про вартість нежитлових вбудованих приміщень площею 114,8 кв. м., за адресою: Харківська область, м. Ізюм, провулок Східний, 2

№0817 Про надання дозволу на встановлення металоконструкцій на автобусних зупинках та укладання договору на їх виготовлення та встановлення.

№0818 Про надання дозволу на встановлення паркану біля Культурно-дозвільного комплексу «Спартак».

№0819 Про надання дозволу комунальному житловому ремонтно-експлуатаційному підприємству-1 на переоформлення особистих рахунків (обмежений доступ)

№0820 Про покращення житлових умов громадянам, які перебувають на квартирному обліку (обмежений доступ)

№0821 Про відмову в взятті на квартирний облік громадян, які потребують покращення житлових умов (обмежений доступ)

№0822 Про взяття на квартирний облік громадян, які потребують покращення житлових умов (обмежений доступ)

№0823 Про включення жилого приміщення до числа службових (обмежений доступ)

№0824 Про внесення змін до облікової справи (обмежений доступ)

№0825 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр. Холявчук Г.О., як сім’ї військовослужбовця, який бере участь в АТО (обмежений доступ)

№0826 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр.Улєску В.О., як військовослужбовцю, який брав участь в АТО (обмежений доступ)

№0827 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр.Мяснянкіну О.Р., як військовослужбовцю, який брав участь в АТО (обмежений доступ)

№0828 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр.Кірєєву В.І., як військовослужбовцю, який брав участь в АТО (обмежений доступ)

№0829 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр.Максименку Є.В., як військовослужбовцю, який брав участь в АТО (обмежений доступ)

№0830 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр.Піддубному І.В., як військовослужбовцю, який брав участь в АТО (обмежений доступ)

№0831 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр.Ткаченку В.Ю., як військовослужбовцю, який брав участь в АТО (обмежений доступ)

№0832 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр.Балаклейському О.В., як військовослужбовцю, який брав участь в АТО (обмежений доступ)

№0833 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр.Хухрянському Ю.В., як військовослужбовцю, який брав участь в АТО (обмежений доступ)

№0834 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр. Безкровній Н.Л., як сім’ї військовослужбовця, який бере участь в АТО (обмежений доступ)

№0835 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр.Гомону Д.М., як військовослужбовцю, який брав участь в АТО (обмежений доступ)

№0836 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр.Скляровій Р.І., яка опинилася в складній життєвій ситуації (обмежений доступ)

№0837 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр.Сіряченко Л.М., яка опинилася в складній життєвій ситуації (обмежений доступ)

№0838 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр.Розенко Л.О., яка опинилася в складній життєвій ситуації (обмежений доступ)

№0839 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр.Чувпилу Ю.Г., який потрапив в тяжку життєву ситуацію (обмежений доступ)

№0840 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр.Чувпилу Ю.Г., який опинився в складній життєвій ситуації (обмежений доступ)

№0841 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр.Коломійцеву О.В., який потрапив в тяжку життєву ситуацію (обмежений доступ)

№0842 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр.Швидкій О.М., яка потрапила в тяжку життєву ситуацію (обмежений доступ)

№0843 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр.Єрьоменку К.М., який опинився в складній життєвій ситуації (обмежений доступ)

№0844 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр.Руденку В.А., який потрапив в тяжку життєву ситуацію (обмежений доступ)

№0845 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр.Злобіній Н.Р., яка потрапила в тяжку життєву ситуацію (обмежений доступ)

№0846 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр.Гончаровій І.В., яка потрапила в тяжку життєву ситуацію (обмежений доступ)

№0847 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр.Резніченко З.І., яка опинилася в складній життєвій ситуації (обмежений доступ)

№0848 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр.Тарану А.І., який потрапив в тяжку життєву ситуацію (обмежений доступ)

№0849 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр.Шаталовій О.М., яка потрапила в тяжку життєву ситуацію (обмежений доступ)

№0850 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр.Власовій В.О., яка опинилася в складній життєвій ситуації (обмежений доступ)

№0851 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр.Третьяковій Т.І., яка опинилася в складній життєвій ситуації (обмежений доступ)

№0852 Про затвердження проектно-кошторисної документації по об`єкту “Реконструкція будівлі Л2 Ізюмської центральної міської лікарні (адреса об’єкту будівлі Харківська області, м. Ізюм , вул. Залікарняна/ пров. Залікарняний, 5/4, (коригування)»

№0753 Про надання згоди на коригування проектно-кошторисної документації по об`єкту «Реконструкція будівлі Л2 Ізюмської центральної міської лікарні, (адреса об’єкту будівлі Харківська область, м. Ізюм, вул. Залікарняна / пров. Залікарняний 5/4)».

№0854 Про надання згоди на коригування проектно-кошторисної документації по об`єкту “Капітальний ремонт фасадів пологового будинку Ізюмської центральної міської лікарні. Адреса: вул. Залікарняна/пров. Залікарняний, 5/4 м. Ізюм, Харківська області»

№0855 Про затвердження проектно-кошторисної документації по об`єкту “Капітальний ремонт фасадів пологового будинку Ізюмської центральної міської лікарні. Адреса: вул. Залікарняна/пров. Залікарняний, 5/4 м. Ізюм, Харківська області (коригування)»

№0856 Про розробку проектно-кошторисної документації по поточному ремонту міського парку, який розташований за адресою: Харківська обл., м. Ізюм, вул. Соборна, 46П

№0857 Про початок опалювального періоду 2018-2019 років

Електронна платформа Громадський бюджет