217 переглядiв

Рішення виконавчого комітету Ізюмської міської ради від 14.11.2018 р. (0918-0955)

№0918 Про встановлення тимчасових тарифів на платні стоматологічні послуги які надаються комунальним підприємством «Ізюмська міська стоматологічна поліклініка»

№0919 Про затвердження акту прийому–передачі транспортних засобів з балансу УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ІЗЮМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ на баланс Ізюмського комунального виробничого водопровідно-каналізаційного підприємства

№0920 Про затвердження акту прийому–передачі верстата токарно-гвинторізного «ТВ-4» з балансу УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ІЗЮМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ на баланс Комунального підприємства «Благоустрій міста Ізюма»

№0921 Про затвердження штатного розпису Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги міста Ізюм» Ізюмської міської ради

№0922 Про надання дозволу комунальному житловому ремонтно-експлуатаційному підприємству-1 на переоформлення особистих рахунків (обмежений доступ)

№0923 Про розподіл службового житла (обмежений доступ)

№0924 Про зняття з квартирного обліку громадян (обмежений доступ)

№0925 Про розгляд заяви гр. Білик Н.Б. (обмежений доступ)

№0926 Про розгляд заяв гр. Бурих О.О. та гр. Бурих К.Т. (обмежений доступ)

№0927 Про розгляд подання в.о. начальника служби у справах дітей Ізюмської міської ради Гаврилової О.І. (обмежений доступ)

№0928 Про надання дозволу ФОП Зеленському В.О. на розміщення засобу зовнішньої реклами – штендер на тротуарі по вул. Соборна, 37

№0929 Про розгляд звернення фізичної особи – підприємця Хропач І.В. щодо погодження режиму роботи об’єкту торгівлі на території м. Ізюм – магазин “Лайм” за адресою: м. Ізюм, вул. Соборна,45

№0930 Про розгляд звернення фізичної особи – підприємця Буланкіна М.М. щодо погодження режиму роботи об’єкту торгівлі на території м. Ізюм – магазин “Автозапчастини” за адресою: м. Ізюм, вул. Гостинна, б. 2-Д

№0931 Про розгляд звернення фізичної особи – підприємця Буланкіної О.В. щодо погодження режиму роботи об’єкту торгівлі на території м. Ізюм – магазин “Ольга” за адресою: м. Ізюм, вул. Гостинна, б. 2-Д

№0932 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр.Лісогорському Д.А., як військовослужбовцю, який брав участь в АТО (обмежений доступ)

№0933 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр.Крутію Д.С., як військовослужбовцю, який брав участь в АТО (обмежений доступ)

№0934 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр.Соболєву Д.В., як особі, яка приймала участь в АТО (обмежений доступ)

№0935 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр.Тікунову О.А., як військовослужбовцю, який брав участь в АТО (обмежений доступ)

№0936 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр.Буку В.В., як військовослужбовцю, який брав участь в АТО (обмежений доступ)

№0937 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр.Редьку Р.Є., як військовослужбовцю, який брав участь в АТО (обмежений доступ)

№0938 Про виплату соціальної матеріальної допомоги до Дня інвалідів, сім’ям, в яких виховуються діти з інвалідністю підгрупи А (обмежений доступ)

№0939 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр.Улинцю П.Ю., який опинився в складній життєвій ситуації (обмежений доступ)

№0940 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр.Гоман К.І., яка опинилася в складній життєвій ситуації (обмежений доступ)

№0941 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр.Шестаковій Л.А., яка опинилася в складній життєвій ситуації (обмежений доступ)

№0942 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр.Думенко Л.М., яка опинилася в складній життєвій ситуації (обмежений доступ)

№0943 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр.Парфішиній К.Б., яка опинилася в складній життєвій ситуації (обмежений доступ)

№0944 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр.Білик Н.П., яка опинилася в складній життєвій ситуації (обмежений доступ)

№0945 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр.Бадену Р.Р., який опинився в складній життєвій ситуації (обмежений доступ)

№0946 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр.Смишленковій В.М., яка опинилася в складній життєвій ситуації (обмежений доступ)

№0947 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр.Лягушиній Н.А., яка потрапила в тяжку життєву ситуацію (обмежений доступ)

№0948 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр.Іутіній В.П., яка потрапила в тяжку життєву ситуацію (обмежений доступ)

№0949 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр.Батюку А.Д., який потрапив  в тяжку життєву ситуацію (обмежений доступ)

№0950 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр.Таран Н.Г., яка опинилася в складній життєвій ситуації (обмежений доступ)

№0951 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр.Кузнєцову В.Р., який опинився в складній життєвій ситуації (обмежений доступ)

№0952 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр.Шатілову Р.М., який опинився в складній життєвій ситуації (обмежений доступ)

№0953 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр.Ждановій В.В., яка опинилася в складній життєвій ситуації (обмежений доступ)

№0954 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр.Міллер Н.В., яка потрапила в тяжку життєву ситуацію (обмежений доступ)

№0955 Про створення на АЗС незнижуваного запасу паливо-мастильних матеріалів. (обмежений доступ)