177 переглядiв

Рішення виконавчого комітету Ізюмської міської ради від 13.03.2019 р. (0200-0249)

№0200 Про затвердження акту приймання – передачі вторинних ресурсів, що утворились під час виконання капітального ремонту фасадів пологового будинку та інфекційного відділення Ізюмської центральної міської лікарні

№0201 Про затвердження фінансового плану комунального підприємства “Ізюмське міське бюро технічної інвентаризації”

№0202 Про затвердження списку дітей перших двох років життя з малозабезпечених сімей на безкоштовне харчування за БЕРЕЗЕНЬ, КВІТЕНЬ, ТРАВЕНЬ 2019 року (обмежений доступ)

№0203 Про забезпечення мешканця м. Ізюм гр. Карплюк П.Г. дровами на опалювальний сезон 2018-2019 років.

№0204 Про забезпечення мешканки м. Ізюм гр. Наумової Л.В. дровами на опалювальний сезон 2018-2019 років.

№0205 Про затвердження висновку про незалежну експертну оцінку ринкової вартості нерухомого майна – нежитлових вбудованих приміщень загальною площею 114,8 кв. м., розташованих на першому поверсі триповерхової будівлі за адресою: Харківська область, м. Ізюм, вул. Покровська,36/3

№0206 Про забезпечення мешканця м. Ізюм гр. Дзівульського Ігоря Олеговича дровами на опалювальний сезон 2018-2019 років.

№0207 Про розгляд звернення ФОП Скогарєва О.Ю. щодо погодження режиму роботи об’єктів святкової торгівлі та послуг на території м.Ізюм -об’єктів лоткової торгівлі і розважального дитячого майданчика у м.Ізюм під час проведення Дня міста 2019 р.

№0208 Про розгляд звернення ФОП Скогарєва О.Ю. щодо погодження режиму роботи об’єктів святкової торгівлі та послуг на території м.Ізюм – об’єктівлоткової торгівлі і розважального дитячого майданчика у м.Ізюм під час міських святкових заходів 2019 р.

№0209 Про розгляд звернення ФОП Скогарєва О.Ю. щодо погодження режиму роботи об’єктів торгівлі та послуг на території м.Ізюм -об’єктів лоткової торгівлі і розважального дитячого майданчика у м.Ізюм під час проведення свята «Масляної 2019 р.»

№0210 Про створення позаштатної постійно діючої військово-лікарської комісії Ізюмського об’єднаного міського військового комісаріату 

№0211 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Ізюмської міської ради від 13.02.2019 р. №0099 “Про призов громадян на строкову військову службу у 2019 році”

№0212 Про розгляд заяви гр. Тиницької В.В. (обмежений доступ)

№0213 Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів (обмежений доступ)

№0214 Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів (обмежений доступ)

№0215 Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів (обмежений доступ)

№0216 Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів (обмежений доступ)

№0217 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр.Кравцову Б.П., який потрапив в тяжку життєву ситуацію (обмежений доступ)

№0218 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр.Таляр Ю.В., яка потрапила в тяжку життєву ситуацію (обмежений доступ)

№0219 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр.Грінкевичу В.В., який потрапив в тяжку життєву ситуацію (обмежений доступ)

№0220 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр.Смоліній З.Г., яка потрапила в тяжку життєву ситуацію (обмежений доступ)

№0221 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр.Юрчук Л.П., яка потрапила в тяжку життєву ситуацію (обмежений доступ)

№0222 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр.Ткаченку Ю.А., який потрапив в тяжку життєву ситуацію (обмежений доступ)

№0223 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр.Дудці М.І., який потрапив в тяжку життєву ситуацію (обмежений доступ)

№0224 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр.Забашті Ю.Ф., який опинився в складній життєвій ситуації (обмежений доступ)

№0225 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр.Гармашу В.А., який опинився в складній життєвій ситуації (обмежений доступ)

№0226 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр.Заболотній В.А., яка потрапила в тяжку життєву ситуацію (обмежений доступ)

№0227 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр.Шеін Т.Г., яка опинилася в складній життєвій ситуації (обмежений доступ)

№0228 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр.Булавенку М.Т., який опинився в складній життєвій ситуації (обмежений доступ)

№0229 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр.Бережному В.С., який потрапив в тяжку життєву ситуацію (обмежений доступ)

№0230 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр.Федотову І.В., який опинився в складній життєвій ситуації (обмежений доступ)

№0231 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр.Мальгіній Т.Л., яка потрапила в тяжку життєву ситуацію (обмежений доступ)

№0232 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр.Найденко О.А., яка потрапила в тяжку життєву ситуацію (обмежений доступ)

№0233 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр.Тур О.П., яка потрапила в тяжку життєву ситуацію (обмежений доступ)

№0234 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр.Прус Н.С., яка опинилася в складній життєвій ситуації (обмежений доступ)

№0235 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр.Олізаренко Л.М., яка потрапила в тяжку життєву ситуацію (обмежений доступ)

№0236 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр.Вітренку М.І., який опинився в складній життєвій ситуації (обмежений доступ)

№0237 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр.Таловірку М.В., який потрапив в тяжку життєву ситуацію (обмежений доступ)

№0238 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр.Модалу В.О., який потрапив в тяжку життєву ситуацію (обмежений доступ)

№0239 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр.Вєнніковій Г.О., яка опинилася в складній життєвій ситуації (обмежений доступ)

№0240 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр.Лопатенко Л.О., яка потрапила в тяжку життєву ситуацію (обмежений доступ)

№0241 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр.Москаленко В.Ю., яка опинилася в складній життєвій ситуації (обмежений доступ)

№0242 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр.Дегтярьовій Т.Р., яка потрапила в тяжку життєву ситуацію (обмежений доступ)

№0243 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр.Чередниченко Н.В., яка опинилася в складній життєвій ситуації (обмежений доступ)

№0244 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр.Петровій А.І., яка опинилася в складній життєвій ситуації (обмежений доступ)

№0245 Про затвердження акту приймання-передачі нежитлового прибудованого приміщення за адресою: м. Ізюм, пр-т Незалежності,49

№0246 Про погодження штатного розпису Комунального житлового ремонтно-експлуатаційного підприємства-1

№0247 Про затвердження кошторисної частини проектної документації по робочому проекту “Капітальний ремонт фасадів пологового будинку Ізюмської центральної міської лікарні. Адреса: вул. Залікарняна/пров. Залікарняний, 5/4, м. Ізюм, Харківська область (коригування)»

№0248 Про розробку проектно-кошторисної документації на робочий проект капітального ремонту з впровадженням заходів по енергозбереженню та енергоефективності будівлі Ізюмської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 за адресою: Харківська область, м. Ізюм, вул. 24 Серпня, буд. 26

№0249 Про розробку проектно-кошторисної документації на реконструкцію нежитлової будівлі за адресою: Харківська область, м. Ізюм, вул. Сумська, 8, під дитячий дошкільний заклад та реконструкцію приміщення гаражу під котельню.