402 переглядiв

Рішення виконавчого комітету Ізюмської міської ради від 26.06.2019 р.(0555-0581)

№0555 Про розгляд заяви гр. Данко С.В.

№0556 Про узгодження штатного розпису комунального підприємства “Ізюмське міське бюро технічної інвентаризації”

№0557 Про затвердження фінансового плану комунального підприємства “Ізюмське міське бюро технічної інвентаризації”

№0558 Про затвердження акта приймання-передачі транспортного засобу з балансу Ізюмського комунального виробничого водопровідно-каналізаційного підприємства на баланс на баланс комунального підприємства “Благоустрій міста Ізюма”

№0559 Про надання дозволу Ізюмському комунальному виробничому водопровідно-каналізаційному підприємству (код ЄДРПОУ 24673063) на списання основних засобів

№0560 Про погодження штатного розпису та функціональної структури управління Ізюмського КВВКП

№0561 Про затвердження актів прийому-передачі основних засобів та матеріальних цінностей з комунальної власності територіальної громади м.Ізюм до комунальної власності територіальної громади в особі ЧИСТОВОДІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ІЗЮМСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

№0562 Про затвердження актів прийому-передачі основних засобів та матеріальних цінностей з комунальної власності територіальної громади м.Ізюм до комунальної власності територіальної громади в особі МАЛОКОМИШУВАСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ІЗЮМСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

№0563 Про затвердження актів прийому-передачі основних засобів та матеріальних цінностей з комунальної власності територіальної громади м.Ізюм до комунальної власності територіальної громади в особі КУНЬЄВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ІЗЮМСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

№0564 Про погодження штатного розпису ІКПТМ

№0565 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр.Максіній Н.Є., яка потрапила в тяжку життєву ситуацію (обмежений доступ)

№0566 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр.Шаповалу П.П., який опинився в складній життєвій ситуації (обмежений доступ)

№0567 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр.Чумаченко Ю.М., яка потрапила в тяжку життєву ситуацію (обмежений доступ)

№0568 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр.Семоненку Ю.М., який потрапив в тяжку життєву ситуацію (обмежений доступ)

№0569 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр.Гарнату В.І., який потрапив в тяжку життєву ситуацію (обмежений доступ)

№0570 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр. Дувановій О.В., як сім’ї військовослужбовця, який бере участь в АТО (обмежений доступ)

№0571 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр.Сокуцькому О.В., як військовослужбовцю, який брав участь в АТО (обмежений доступ)

№0572 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр.Соколову О.І., як військовослужбовцю, який брав участь в АТО (обмежений доступ)

№0573 Про призначення управителя багатоквартирного будинку

№0574 Про надання дозволу ФОП Канівцю Роману Володимировичу на розміщення засобу зовнішньої реклами – рекламна конструкція, за адресою: вул. Гостинна, 2

№0575 Про розгляд звернення ФОП Чупріна О.М. щодо погодження режиму роботи об’єкту торгівлі на території м. Ізюм – магазин роздрібної торгівлі за адресою: м. Ізюм, вул. Гагаріна,12-Ж.

№0576 Про надання дозволу на видалення аварійних дерев у м. Ізюм

№0577 Про виділення коштів на представницькі видатки

№0578 Про розгляд заяв гр. гр. Лось Л.В. та Аксьонової О.В. (обмежений доступ)

№0579 Про завершення терміну перебування у прийомній сім’ї Абраменко Т.Ю. прийомної дитини Подолянського Д.О. (обмежений доступ)

№0580 Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів (обмежений доступ)

№0581 Про затвердження актів прийому-передачі нежитлових приміщень у багатоквартирних будинках та нежитлових будівель Ізюмської територіальної громади з балансу комунального житлового ремонтно-експлуатаційного підприємства – 1 на баланс комунального підприємства «Благоустрій міста Ізюма»    Додаток – Акт приймання-передачі основних засобів

Електронна платформа Громадський бюджет