247 переглядiв

Рішення виконавчого комітету Ізюмської міської ради від 13.11.2019 р.(0867-0945)

№0867 Про внесення змін до схеми руху автобусів на міському маршруті загального користування №11 Міський ПК- вул. Некрасова через Піски та затвердження нового розкладу руху за маршрутом № 11

№0868 Про затвердження розкладу руху автобусів на міських автобусних маршрутах

№0869 Про затвердження Положення про звітування  керівників комунальних закладів загальної середньої освіти про хід виконання програми розвитку закладу загальної середньої освіти, презентованої під час проведення конкурсного відбору на посаду керівника закладу загальної середньої освіти

№0870 Про внесення змін до штатного розпису Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Ізюм» Ізюмської міської ради

№0871 Про надання згоди передати в безоплатне користування нежитлове приміщення «Кімната школяра», що розташоване за адресою: м. Ізюм, вул. Соборна, 33

№0872 Про проведення приписки до призовної дільниці юнаків 2003 року народження

№0873 Про погодження «Річного плану надання послуг з поводження з побутовими відходами Ізюмським комунальним виробничим водопровідно-каналізаційним підприємством на плановий період з 01.01.2019 р.»

№0874 Про погодження «Річного плану надання послуг з поводження з побутовими відходами Ізюмським комунальним виробничим водопровідно-каналізаційним підприємством на плановий період з 01.01.2020 р.»

№0875 Про розгляд заяви гр. Єрдаларяна А.Г. (обмежений доступ)

№0876 Про розгляд заяви гр. Козлової Н.І. (обмежений доступ)

№0877 Про розгляд заяви гр. Китайової В.В. (обмежений доступ)

№0878 Про розгляд звернення гр. Бавер К.О. щодо відмови від послуг мережі централізованого теплопостачання квартири розташованої за адресою: Харківська область, м. Ізюм, вул. Гоголя, 1 кв. 11

№0879 Про забезпечення мешканця м. Ізюм гр. Зубко В.М. дровами на опалювальний сезон 2019-2020 років.

№0880 Про забезпечення мешканки м. Ізюм гр. Охотську Л.І. дровами на опалювальний сезон 2019-2020 років.

№0881 Про забезпечення мешканця м. Ізюм гр. Гавриша О.П. дровами на опалювальний сезон 2019-2020 років

№0882 Про створення тимчасової комісії з обстеження технічного стану приміщень (будинків, квартир)

№0883 Про надання дозволу на видалення аварійних дерев у м. Ізюм

№0884 Про скасування рішення виконавчого комітету Ізюмської міської ради від 24.04.2019р. № 0402 «Про надання дозволу ФОП Куцевій Н.М. на розміщення засобу зовнішньої реклами –штендер на тротуарі, по вул. Покровська, 40-А»

№0885 Про розгляд звернення фізичної особи – підприємця Данильченка Г.М. щодо погодження режиму роботи об’єкту торгівлі на території м. Ізюм – майданчик з роздрібної торгівлі новорічними ялинками за адресою: м. Ізюм, вул. Гагаріна

№0886 Про розгляд звернення фізичної особи – підприємця Данильченка Г.М. щодо погодження режиму роботи об’єкту торгівлі на території м. Ізюм – майданчик з роздрібної торгівлі новорічними ялинками за адресою: м. Ізюм, вул. Київська

№0887 Про надання дозволу на видалення аварійних дерев у м.Ізюм

№0888 Про розгляд звернення фізичної особи – підприємця Лаврентьєвої Н.В. щодо погодження режиму роботи об’єкту торгівлі на території м. Ізюм – майданчик з роздрібної торгівлі новорічними ялинками за адресою: м. Ізюм, вул. Гагаріна

№0889 Про надання дозволу на видалення аварійних дерев у м. Ізюм

№0890 Про внесення змін до переліку звичайних виборчих дільниць, утворених на постійній основі

№0891 Про взяття на квартирний облік громадян, які потребують покращення житлових умов (обмежений доступ)

№0892 Про надання дозволу на безоплатне користування приміщенням спортивної зали Міського Палацу культури за адресою: м. Ізюм, пр. Незалежності, 64-в. для проведення навчально-тренувальних занять відділення з боксу Ізюмської ДЮСШ імені В.В. Ткаченка

№0893 Про звільнення від плати за соціальне обслуговування в відділенні соціальної допомоги відома територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Ізюмської міської ради ГР. ГУРТОВОЇ ЛЮДМИЛИ ВАСИЛІВНИ

№0894 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр. Анцибору І.Б., як військовослужбовцю, який брав участь в АТО (обмежений доступ)

№0895 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр.Шуляченку І.С., як військовослужбовцю, який брав участь в АТО (обмежений доступ)

№0896 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр. Данілову О.А., як військовослужбовцю, який брав участь в АТО (обмежений доступ)

№0897 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр.Забірник Н.І., яка потрапила в тяжку життєву ситуацію (обмежений доступ)

№0898 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр.Гриценко Т.Д., яка опинилася в складній життєвій ситуації (обмежений доступ)

№0899 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр.Короткому В.М., який опинився в складній життєвій ситуації (обмежений доступ)

№0900 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр.Грось М.В., який опинився в складній життєвій ситуації (обмежений доступ)

№0901 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр.Горбаньову С.Є., який потрапив в тяжку життєву ситуацію (обмежений доступ)

№0902 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр.Желізніченко Ю.В., яка потрапила в тяжку життєву ситуацію (обмежений доступ)

№0903 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр.Олійник Р.М., яка потрапила в тяжку життєву ситуацію (обмежений доступ)

№0904 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр.Каракічі Л.М., яка опинилася в складній життєвій ситуації (обмежений доступ)

№0905 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр.Гриценко В.Ф., яка опинилася в складній життєвій ситуації (обмежений доступ)

№0906 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр.Герману А.В., який потрапив в тяжку життєву ситуацію (обмежений доступ)

№0907 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр.Титаренко Л.О., яка опинилася в складній життєвій ситуації (обмежений доступ)

№0908 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр.Зотовій М.В., яка опинилася в складній життєвій ситуації (обмежений доступ)

№0909 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр.Курило В.М., яка опинилася в складній життєвій ситуації (обмежений доступ)

№0910 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр.Синицькій Т.В., яка потрапила в тяжку життєву ситуацію (обмежений доступ)

№0911 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр.Шаповал С.А., яка потрапила в тяжку життєву ситуацію (обмежений доступ)

№0912 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр.Дзюбі М.Ф., який потрапив в тяжку життєву ситуацію (обмежений доступ)

№0913 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр.Черноличенко І.О., яка опинилася в складній життєвій ситуації (обмежений доступ)

№0914 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр.Кладко С.С., яка опинилася в складній життєвій ситуації (обмежений доступ)

№0915 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр.Тімченку Д.В., який потрапив в тяжку життєву ситуацію (обмежений доступ)

№0916 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр.Лягушиній Н.А., яка потрапила в тяжку життєву ситуацію (обмежений доступ)

№0917 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр.Нечволоду В.П., який потрапив в тяжку життєву ситуацію (обмежений доступ)

№0918 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр.Телешевій Н.М., яка опинилася в складній життєвій ситуації (обмежений доступ)

№0919 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр.Коробці О.С., який потрапив в тяжку життєву ситуацію (обмежений доступ)

№0920 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр.Ковалевському В.О., який потрапив в тяжку життєву ситуацію (обмежений доступ)

№0921 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр.Щербак Г.Й., яка потрапила в тяжку життєву ситуацію (обмежений доступ)

№0922 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр.Хільчевському С.В., який потрапив в тяжку життєву ситуацію (обмежений доступ)

№0923 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр.Осіпову М.І., який опинився в складній життєвій ситуації (обмежений доступ)

№0924 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр.Гоман К.І., яка опинилася в складній життєвій ситуації (обмежений доступ)

№0925 Про виплату соціальної матеріальної допомоги до Дня інвалідів, сім’ям, в яких виховуються діти з інвалідністю підгрупи А (обмежений доступ)

№0926 Про затвердження акту обстеження технічного стану будівлі Сухокам’янського сільського клубу, який розташований за адресою: село Суха Кам’янка, вул. Сухокам’янська, 3, Ізюмського району Харківської області, проведення аналізу необхідності використання будівлі за цільовим призначенням та про проведення зустрічі з громадою

№0927 Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів (обмежений доступ)

№0928 Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів (обмежений доступ)

№0929 Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів (обмежений доступ)

№0930 Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів (обмежений доступ)

№0931 Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів (обмежений доступ)

№0932 Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів (обмежений доступ)

№0933 Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів (обмежений доступ)

№0934 Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів (обмежений доступ)

№0935 Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів (обмежений доступ)

№0936 Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів (обмежений доступ)

№0937 Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів (обмежений доступ)

№0938 Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів (обмежений доступ)

№0939 Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів (обмежений доступ)

№0940 Про розгляд подання начальника служби у справах дітей Ізюмської міської ради Мартинової Т.К. (обмежений доступ)

№0941 Про розгляд подання начальника служби у справах дітей Ізюмської міської ради Мартинової Т.К. (обмежений доступ)

№0942 Про розгляд подання начальника служби у справах дітей Ізюмської міської ради Мартинової Т.К. (обмежений доступ)

№0943 Про розгляд заяви гр. Оніщенко В.А. (обмежений доступ)

№0944 Про розгляд заяви гр. Тиницької В.В. (обмежений доступ)

№0945 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Ізюмської міської ради від 19.12.2018 №1016 «Про попередній розгляд проекту рішення Ізюмської міської ради «Про бюджет міста Ізюм на 2019 рік» (зі змінами)

 

Електронна платформа Громадський бюджет