177 переглядiв

Рішення виконавчого комітету Ізюмської міської ради від 11.03.2020 р.(0221- 0287)

№0221 Про внесення змін в рішення виконавчого комітету Ізюмської міської ради від 27.03.2019 року №0250 ʺПро затвердження типової форми контракту та становлення умов оплати праці керівників комунальних підприємств м.Ізюмʺ

№0222 Про присвоєння та затвердження індексів назв суб’єктів надання послуг або виду послуг для впорядкування роботи управління адміністративно-дозвільних послуг “Центр надання адміністративних послуг” апарату виконавчого комітету Ізюмської міської ради

№0223 Про погодження штатного розпису По КП « Ізюмська міська стоматологічна поліклініка » на 2020 рік.

№0224 Про розгляд заяви гр. Швецової О.І.

№0225 Про затвердження графіку роботи зовнішнього освітлення в місті Ізюм на 2020 рік

№0226 Про надання ордеру на житло для тимчасового проживання ВПО Луцик О.С.

№0227 Про надання ордеру на житло для тимчасового проживання ВПО Литвинцевій О.В.

№0228 Про проведення експертної грошової оцінки могили декабриста Розена А.Є. і його дружини Розен Г.В.

№0229 Про надання дозволу на видалення аварійних дерев у м. Ізюм

№0230 Про надання дозволу на видалення аварійних дерев у м. Ізюм

№0231 Про розгляд звернення ФОП Бровко Н.М. щодо погодження режиму роботи об’єкту святкової торгівлі на території м. Ізюм – торгівельний майданчик у центральній частині міста Ізюм на свята 2020 р.

№0232 Про затвердження актів приймання-передачі необоротних активів та інших необоротних матеріальних активів з балансу виконавчого комітету Ізюмської міської ради

№0233 Про затвердження інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг Управління соціального захисту населення Ізюмської міської ради

№0234 Про надання згоди на укладення договору з НСЗУ

№0235 Про розробку проектно-кошторисної документації за робочим проектом «Реконструкція приймального відділення комунального некомерційного підприємства Ізюмської міської ради “Центральна міська лікарня Піщанської Богоматері” по пров. Залікарняному, 2 в м.Ізюм Харківської області»

№0236 Про затвердження кошторисної частини проєктної документації по робочому проєкту «Капітальний ремонт частини приміщень першого поверху будівлі Я-3 за адресою: вул. Залікарняна/пров. Залікарняний, 5/4, м. Ізюм, Харківська область»

№0237 Про затвердження схеми розміщення камер відео спостереження в м. Ізюм в рамках реалізації проекту «Безпечне місто Ізюм»

№0238 Про підготовку та забезпечення оздоровлення дітей в дитячому закладі оздоровлення та відпочинку “Байдиківка” у 2020 році

№0239 Про надання згоди на укладання договору

№0240 Про погодження загальновиробничих норм питомих витрат палива, теплової енергії та електричної енергії ІЗЮМСЬКОГО КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА ТЕПЛОВИХ МЕРЕЖ на 2020 рік

№0241 Про забезпечення дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування шкільним і спортивним одягом

№0242 Про затвердження проектної документації «Капітальний ремонт з впровадженням заходів по енергозбереженню та енергоефективності будівлі Ізюмської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 за адресою: Харківська область, м. Ізюм, вул. 24 Серпня, буд.32»

№0243 Про затвердження проектно-кошторисної документації: « Реконструкція нежитлової будівлі під дитячий дошкільний заклад та реконструкція приміщення гаражу під котельню за адресою: Харківська область, м. Ізюм, вул. Сумська, 8»

№0244 Про укладання договорів

№0245 Про розгляд подання начальника служби у справах дітей Ізюмської міської ради Мартинової Т.К. (обмежений доступ)

№0246 Про звільнення від плати за соціальне обслуговування в територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Ізюмської міської ради гр. Багмутова Юрія Миколайовича

№0247 Про звільнення від плати за соціальне обслуговування в територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Ізюмської міської ради гр. Багулі Галини Михайлівни”

№0248 Про звільнення від плати за соціальне обслуговування в територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Ізюмської міської ради гр. Білик Ніни Петрівни

№0249 Про звільнення від плати за соціальне обслуговування в територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Ізюмської міської ради гр. Водоріз Зої Іванівни

№0250 Про звільнення від плати за соціальне обслуговування в територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Ізюмської міської ради гр. Заболотної Марії Микитівни

№0251 Про звільнення від плати за соціальне обслуговування в територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Ізюмської міської ради гр. Карпусевича Андрія Володимировича

№0252 Про звільнення від плати за соціальне обслуговування в територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Ізюмської міської ради гр. Макашутіна Віктора Олександровича

№0253 Про звільнення від плати за соціальне обслуговування в територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Ізюмської міської ради гр. Митченка Сергія Леонідовича

№0254 Про звільнення від плати за соціальне обслуговування в територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Ізюмської міської ради гр. Столярової Ади Іванівни

№0255 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр.Гарнату В.І., який потрапив в тяжку життєву ситуацію (обмежений доступ)

№0256 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр.Жихарєву І.П., який потрапив в тяжку життєву ситуацію (обмежений доступ)

№0257 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр.Гарькавенко В.У., яка потрапила в тяжку життєву ситуацію (обмежений доступ)

№0258 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр.Чумаченко Ю.М., яка опинилася в складній життєвій ситуації (обмежений доступ)

№0259 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр.Котовій А.А., яка потрапила в тяжку життєву ситуацію (обмежений доступ)

№0260 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр.Бублій О.М., яка опинилася в складній життєвій ситуації (обмежений доступ)

№0261 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр.Муковозу Ю.І., який потрапив в тяжку життєву ситуацію (обмежений доступ)

№0262 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр.Юрковій Л.П., яка потрапила в тяжку життєву ситуацію (обмежений доступ)

№0263 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр.Безрук О.В., яка потрапила в тяжку життєву ситуацію (обмежений доступ)

№0264 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр.Мирній Н.І., яка потрапила в тяжку життєву ситуацію (обмежений доступ)

№0265 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр.Горкуненко І.В., яка опинилася в складній життєвій ситуації (обмежений доступ)

№0266 Про надання соціальної матеріальної опомоги гр.Чернишевій А.П., яка потрапила в тяжку життєву ситуацію (обмежений доступ)

№0267 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр.Загоруйку Г.Г., який опинився в складній життєвій ситуації (обмежений доступ)

№0268 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр.Скрипай В.В., яка потрапила в тяжку життєву ситуацію (обмежений доступ)

№0269 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр.Стрижкову А.В., який потрапив в тяжку життєву ситуацію (обмежений доступ)

№0270 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр.Бобрицькій С.Г., яка потрапила в тяжку життєву ситуацію (обмежений доступ)

№0271 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр.Савченко Л.А., яка потрапила в тяжку життєву ситуацію (обмежений доступ)

№0272 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр.Каранді Л.М., яка опинилася в складній життєвій ситуації (обмежений доступ)

№0273 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр.Назаренку М.М., який опинився в складній життєвій ситуації (обмежений доступ)

№0274 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр.Вінник В.А., яка потрапила в тяжку життєву ситуацію (обмежений доступ)

№0275 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр.Дубинській І.Б., яка потрапила в тяжку життєву ситуацію (обмежений доступ)

№0276 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр.Стрижаченко В.П., яка опинилася в складній життєвій ситуації (обмежений доступ)

№0277 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр.Михайлову В.В., який потрапив в тяжку життєву ситуацію (обмежений доступ)

№0278 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр.Бриль О.О., яка потрапила в тяжку життєву ситуацію (обмежений доступ)

№0279 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр.Кудіновій Р.В., яка опинилася в складній життєвій ситуації (обмежений доступ)

№0280 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр.Білоусу М.Ф., який опинився в складній життєвій ситуації (обмежений доступ)

№0281 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр.Лисенко Л.І., яка опинилася в складній життєвій ситуації (обмежений доступ)

№0282 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр.Штаньку В.Г., який опинився в складній життєвій ситуації (обмежений доступ)

№0283 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр.Лемешко Р.Ф., яка опинилася в складній життєвій ситуації (обмежений доступ)

№0284 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр.Верещаці В.М., який опинився в складній життєвій ситуації (обмежений доступ)

№0285 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр.Приходьку В.М., який потрапив в тяжку життєву ситуацію (обмежений доступ)

№0286 Про надання соціальної матеріальної допомоги гр.Гольц А.В., яка потрапила в тяжку життєву ситуацію (обмежений доступ)

№0287 Про укладання договору на поточний ремонт по заміні дерев’яних віконних блоків на металопластикові в будівлі Комунального підприємства “Ізюмська міська стоматологічна поліклініка”

 

Електронна платформа Громадський бюджет