41 переглядiв

Розпочато набір кандидатів до складу Молодіжної ради при Ізюмській міській раді

unnamed

Ти молодий, амбітний і креативний, маєш бажання реалізувати себе у громадському житті міста? Долучайся до роботи у Молодіжній раді!

Заяви на участь приймаються до 12 листопада 2021 року (включно) в робочі дні з понеділка по п’ятницю з 14:00 по 16:00 год, в паперовому вигляді за адресою: м. Ізюм, пл. Джона Леннона, 6, каб. 2 та в електронному вигляді у форматі pdf  на е-mail: izyum-usfk@ukr.net.

Деталі за тел: +380662126243

До складу Молодіжної ради можуть входити громадяни України віком від 14 до 35 років, які є:

– представниками інститутів громадянського суспільства, які зареєстровані в установленому порядку та/або провадять діяльність на території міста Ізюм (за згодою);

– представниками органів студентського та учнівського самоврядування (за згодою).

Склад Молодіжної ради формується на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за кандидатів, які особисто присутні на установчих зборах.

Кількісний склад Молодіжної ради визначається установчими зборами та не може становити більш як 35 осіб.

Установчі збори для формування складу Молодіжної ради при Ізюмській міській раді планується провести 26 листопада 2021 року, о 13:00 год.

Місце проведення – велика зала засідань виконавчого комітету Ізюмської міської ради за адресою: м. Ізюм, пл. Центральна,1, 3 поверх.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 грудня 2018 року № 1198 «Про затвердження типових положень про молодіжні консультативно-дорадчі органи», рішення 15 сесії Ізюмської міської ради 8 скликання від 22.09.2021 року №0469 «Про створення ініціативної групи для формування складу Молодіжної ради при Ізюмській міській раді».

Необхідний пакет документів, дата прийому та зразки документів, було визначено під час засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування складу Молодіжної ради при Ізюмській міській раді.

Для участі в установчих зборах до ініціативної групи подаються наступні пакети документів:

для інститутів громадянського суспільства:

– заява для участі в установчих зборах на бланку організації (ПІБ, номер телефону, електронна адреса відповідальної особи)(зразок додається);

– біографічна довідка (анкета) делегованого представника (додається);

витяг з протоколу засідання керівного органу інституту громадянського суспільства засвідчене печаткою (у разі наявності) з рішенням про делегування кандидата до складу Молодіжної ради при Ізюмській міській раді (зразок додається);

– письмова згода делегованого представника до складу Молодіжної ради при Ізюмській міській раді на обробку його персональних даних (додається).

для органів студентського та учнівського самоврядування:

– заява для участі в установчих зборах на бланку органу студентського або учнівського самоврядування (ПІБ, номер телефону, електронна адреса відповідальної особи) (зразок додається);

– біографічна довідка (анкета) делегованого представника (додається);

– витяг з протоколу засідання студентського органу самоврядування з рішенням про делегування кандидата до складу Молодіжної ради при Ізюмській міській раді (зразок додається) або витяг з протоколу засідання учнівського органу самоврядування з рішенням про делегування кандидата до складу Молодіжної ради при Ізюмській міській раді (зразок додається);

– письмова згода делегованого представника до складу Молодіжної ради при Ізюмській міській раді на обробку його персональних даних (додається).