868 переглядiв

Розпочато роботи по реконструкції Центральної площі Ізюма

1 002

       Працівники Комунального підприємства «Благоустрій міста Ізюм» розпочали проведення робіт по підготовці Центральної площі Ізюма до реконструкції.

       Паспорт з ілюстраціями проекту реконструкції головного об’єкта в місті вже встановлений біля будівлі міськвиконкому, для того щоб кожен бажаючий зміг побачити, як буде виглядати нова площа. Роботи по реконструкції планують завершити вже на початку осені.

       Міська влада зазначає, що в ході робіт з реконструкції площі фасад будівлі Центру первинної медико-санітарної допомоги м.Ізюм (міська доросла поліклініка) буде відновлено в належний стан, а ізюмчани зможуть по-новому поглянути на панораму Центральної площі, на якій розташовується чудова архітектурна пам’ятка початку XX ст.

       Нагадаємо, що Ізюмський міський голова Валерій Марченко під час свого звіту 02 грудня 2016 року анонсував перед ізюмчанами про реконструкцію Центральної площі Ізюма, а також зазначив, що головна площа Ізюма набуде сучасного та естетичного вигляду і буде призначена для проведення комфортного та затишного дозвілля ізюмчан і гостей міста.

Електронна платформа Громадський бюджет