3 079 переглядiв

Секретар ради

Секретар Ізюмської міської ради

Єрдаларян Артем Гнунович

Erdal 2Народився 21 серпня 1960 року в місті Єреван, Вірменія.
У 1977 р. закінчив загальноосвітню школу №2 міста Гагра Абхазької АССР.
З 1977 по 1981 рр. навчався в Ленінаканському залізнично-дорожньому технікумі за спеціальністю «Експлуатація залізничних доріг».
З 1981 по 1983 рр. служив в лавах Радянської Армії.
У 1989 р. закінчив Абхазький державний університет, факультет правознавства.
З 1989 по 1991 рр. працював в Гагрському “Плодоовощторзі” .
У 1992 р. разом з сім’єю переїхав на постійне проживання до міста Ізюм, Харківської області.
З 1993 по 2015 рр. – приватний підприємець.
З 2007 р. по теперішній час — голова Ізюмської міськрайонної вірменської громади.
У 2010 р. обраний депутатом Ізюмської міської ради 6 скликання.
У жовтні 2015 р. обраний депутатом Ізюмської міської ради 7 скликання.
У листопаді 2015 р. обраний секретарем Ізюмської міської ради.

Нагороджений почесною грамотою Почесного консула республіки Вірменія за великий вклад в збереження вірменської культури та зміцнення дружби між народами України та Вірменії.
Лауреат Всеукраїнського конкурсу “Ділова людина України” 2010 року за особистий внесок в соціально-економічний розвиток українсько-вірменських відносин.
Під час перебування на посаді секретаря Ізюмської міської ради був відзначений:
Грамотою Харківської обласної ради за високий професіоналізм, сумлінну плідну працю і відданість справі, значний особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування та з нагоди Дня незалежності України Головою Харківської обласної ради С. Черновим у 2016 році.
Грамотою з медаллю Пісчанської ікони Божої Матері І ступені за старанні труди на благо святої церкви нагороджений особисто Метрополитом Ізюмським та Куп’янським Єлисеєм у 2017 року.
Подякою Голови Харківської обласної ради С. Чернова за сумлінну працю, активну діяльність, вагомий внесок у соціально-економічний розвиток регіону, високий професіоналізм та з нагоди Дня незалежності України у 2017 році.
Грамотою Верховної Ради України за заслуги перед Українським народом, за вагомий внесок у розбудову місцевого самоврядування, соціально-економічний розвиток територіальної громади, активну громадську діяльність та високий професіоналізм Головою Верховної ради України А.Парубієм у 2018 році.
Подякою Вченої ради Харківського національного університету внутрішніх справ за високий рівень професійної майстерності, особисту ініціативу й самовідданість, багаторічну плідну співпрацю з Харківським національним університетом внутрішніх справ Ректором, головою Вченої ради , доктором юридичних наук, генералом поліції І рангу В. Сокуренком у 2018 році.
Почесною грамотою Харківської обласної державної адміністрації за активну діяльність, спрямовану на розбудову місцевого самоврядування в Україні, вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток Харківщини та з нагоди Дня місцевого самоврядування нагороджений особисто Головою Харківської обласної державної адміністрації Ю . Світлічною у 2018 році.

Орденом Української Православної церкви святого рівноапостольного  князя Володимира ІІ ступеня за заслуги перед Українською Православною Церквою нагороджений 21 липня 2019 року Митрополитом Київським і всієї України, Предстоятелем Української Православної Церкви Онуфрієм.

Одружений. Має доньку та онуку.

 

Положення про організацію та проведення особистих і виїзних прийомів громадян

 

Графік

Місце

Адреса

Щопонеділка з 09-00 до 12-00

Каб. № 36, 2-й поверх

пл. Центральна, 1

 

Телефон: (05743) 2-20-53, 2-22-07, fax (05743)2-40-00

E-mail: imrada@city-izyum.gov.ua

Електронна платформа Громадський бюджет