Офіційний сайт міста Ізюм

258 переглядiв

Сезон справжнього  літнього відпочинку розпочато

 2

У середу, 20 червня, розпочався літній  сезон відпочинку: до ДЗОВ «Байдиківка» на першу зміну відправилися  150 дітей з міста Ізюм, Ізюмського району та м. Харкова. Із 78 юних ізюмчан, які відпочиватимуть у першому заїзді, майже половина  — діти пільгових категорій, за яких подбало керівництво міста. Адже для таких дітлахів — путівки безкоштовні. На це депутати Ізюмської міської ради виділили майже 200 тис. грн. Загалом, за літній сезон міська влада планує оздоровити близько 300 дітей. Слід зазначити, що вже  на другу зміну як ніколи попит на путівки великий серед жителів не тільки Харківської, а й Донецької областей. Тому наразі ІІ зміна вже майже повністю укомплектована.

За традицією, батьки проводжали дітвору з центральної площі біля КДК “Спартак”. Спочатку реєстрація, медкомісія, потім звернення до батьків та дітей начальника управління молоді, спорту та іміджевих проектів Максима Стрельника та директора закладу Сергія Бовдуя.

 Два автобуси з дітьми у супроводі персоналу закладу та наряду поліції вирушили назустріч незабутнім миттєвостям літа та дитинства — до дитячого закладу оздоровлення та відпочинку “Байдиківка”.