261 переглядiв

Інформація про стоматологічну допомогу населенню

стоматологія 3

Шановні Ізюмчани!

        Стоматологічна допомога мешканцям міста Ізюма та Ізюмського району надається стоматологічним і ортопедичним відділеннями Ізюмської ЦМЛ,працюють стоматологічні кабінети у Куньєвському, Бугаївському, Липчанівському,Оскільському та Капітолівському відділеннях загальної практики сімейної медицини. В стоматологічному відділенні працюють 20 лікарів-стоматологів на лікувальному прийомі та 4 лікаря-стоматолога ортопеда.

         На базі ортопедичного відділення був створений у 2010 році Міжрайонний стоматологічний центр з протезування. В ортопедичному відділенні проводиться прийом громадян за зверненням та протезування пільгового контингенту за кошти місцевого і областного бюджетів. Попередньо в стоматологічному відділенні проводиться профілактичний огляд осіб пільгового контингенту,що потребують зубопротезування,а також подальша їх підготовка до протезування.

        В 2016 році за кошти місцевого бюджету було запротезовано 63 особи на сумму 54 752 гривні. В минулому році була відновлена областна програма “Здоров’я Слобожанщини”. За цією програмою було запротезовано 79 осіб пільгового контингенту на сумму 100 190 гривень. В межах цієї програми проводилось протезування пільгового контингенту Борівського району. За кошти обласного бюджету було запротезовано 17 Учасників Ліквідації Чорнобильської Аварії. Така робота планується проводитись і 2017 році. Громадян міста Ізюм та Ізюмського району, які відносяться до пільгового контингенту (УБД,ІВВ,УВВ та інші) запрошуємо на профілактичний огляд до стоматологічного відділення, з метою виявлення осіб потребуючих зубопротезування.

       І наприкінці хочеться поздоровити всіх лікарів-стоматологів міста Ізюм та Ізюмського району з професійним святом – Міжнародним днем стоматолога, який святкується 9 лютого. Побажати перш за все здоров’я,щястя, вдачі, великого професіоналізму і творчої наснаги в нелегкій ниві стоматолога!

Завідуюча стоматологічним відділенням Ізюмської ЦМЛ          Григоренко Н.М.