306 переглядiв

Шановні ізюмчани!

1 003.MOV_snapshot_00.00_[2016.11.24_14.20.52]

При виконанні підрядною організацією робіт по реконструкції водогону «Букіно-Ізюм» було порушено цілісність існуючого залізобетонного трубопроводу Ду 500 мм. Було пошкоджено 4 труби загальною протяжністю 24 м. п.

Силами Ізюмського КВ ВКП виконано демонтаж пошкодженої частини водогону  та на її місце змонтовано ділянку трубопроводу з ПХВ труб   діаметром 400 мм. 

Водопостачання мікрорайону «Верхнє селище» та с. Капитолівка було відновлено 22.11.2016.р о 21-00. Але в зв’язку з тим, що траса водоводу проходить по місцевості із складними геологічними умовами (плавуни) та під дією високих гідродинамічних навантажень, які виникли при включенні насосної станції, порушилась цілісність з’єднань  на стиках ПХВ  та залізобетонного трубопроводів.

Спеціалістами підприємства прийнято рішення виконати демонтаж ПХВ вставки та заміни її на сталевий трубопровід. Ці роботи планується завершити до 24-00 год. 24.11.2016 р.

В зв’язку з зупинкою ВНС-2 «Букіно» подача води до споживачів мікрорайону Верхнього селища відбувається з водопровідної насосної станції ВНС-2 «Піски», тому тиск води в розподільчій мережі  недостатній для забезпечення водою верхніх поверхів багатоповерхових будинків та деяких вулиць мікрорайону «Верхнє селище».

Ізюмським КВ ВКП, автотранспортом підприємства, організовано підвезення води до  вул. Сонячної, вул. Космонавтів, вул. Підлужної, вул. Аеродромна  та ін..

Так як дана перерва водопостачання пов’язана з аварійною ситуацією, підприємство не мало можливості заздалегідь попередити про це споживачів.

Адміністрація підприємства просить мешканців вищенаведених вулиць залишати заявки  про необхідність доставки води  по телефону диспетчерської служби Ізюмського КВ ВКП: (05743) 2-28-45.

 Ізюмське КВ ВКП приносить свої вибачення мешканцям с. Капитолівка та Верхнього селища за створені незручності.

 

 

Електронна платформа Громадський бюджет