90 переглядiв

Шановні платники податків  Ізюмської міської об’єднаної територіальної громади!

 30b3d4b70ce0c161bb5118badf3e342db9db28d3

Нашою метою є те, щоб мешканці нашої громади проживали у комфортних умовах, їздили по відремонтованих дорогах та відвідували затишні та комфортні заклади освіти, культури, спорту та соціальної сфери.. 

Для досягнення цих цілей залучаються кошти з різноманітних джерел. Одним з таких джерел є надходження до місцевого бюджету за рахунок сплати платежів за землю (оренда та податок). На  теперішній час, у зв’язку   з карантином, зазначені надходження  на казначейський рахунок значно зменшились, що ставить під загрозу виконання більшості інфраструктурних та соціальних програм.

Основні ремонтні та будівельні роботи проводяться саме в літній період. Ми розуміємо, що зараз скрутне фінансове становище у всіх, і що Верховна Рада дозволила відтермінувати сплату платежів за землю до кінця поточного року, але ж цінність ваших сплачених в міську скарбничку коштів саме в літній період надважлива!

З метою виконання запланованих на цей рік робіт, прохаємо вас сплачувати плату за землю своєчасно та в повному обсязі. І по можливості не  намагатися переносити строки сплати на кінець року.

Дякуємо Вам та сподіваємось на порозуміння!

Електронна платформа Громадський бюджет