89 переглядiв

Вітання Ізюмського міського голови Валерія Марченка до Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення

Безымянный-1

Шановні працівники житлово-комунального господарства
Ізюмської міської територіальної громади!

З великою вдячністю вітаю вас із професійним святом –
Днем працівників житлово-комунального господарства
і побутового обслуговування населення.

За будь-якої погоди ізюмчани хочуть бачити двори і парки чистими від опалого листя, вулиці розчищеними від снігу, доріжки посипаними від ожеледиці, міські алеї освітленими. Все це роблять люди – у вихідні та святкові дні, вночі й вдосвіта. Робота їх нелегка, але надзвичайно потрібна, бо саме на них покладена величезна відповідальність за забезпечення нормальної життєдіяльності міста. Завдяки працьовитим рукам працівників ЖКГ підтримується безперебійна робота інженерних комунікацій, водопровідно-каналізаційного та шляхового господарства, проводиться ремонт житлового фонду, благоустрій, озеленення вулиць, парків і скверів.
Тож закликаю містян поважати працю комунальників, які роблять Ізюм кращим та комфортнішим. А всім, хто належить до численної міської команди працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення, щиро бажаю міцного здоров’я, родинного благополуччя і злагодженої роботи.

Валерій Марченко,
Ізюмський міський голова.

Електронна платформа Громадський бюджет