118 переглядiв

Шановні   виборці!

                                       1917

31 березня 2019 року відбудуться чергові вибори  Президента  України. З  метою підготовки актуальних  та  достовірних списків виборців просимо  Вас уточнити свої персональні дані, звернувшись до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату виконавчого комітету Ізюмської міської ради, маючи при собі паспорт громадянина України. Особливо це стосується:

 громадян, яким виповнилося 18 років у 2017-2018 рр. для того, аби уникнути несвоєчасного внесення до Державного реєстру виборців;

громадян, які змінювали прізвище чи місце реєстрації протягом останнього періоду;

громадян, які мають інформацію про помилкове включення до списків інших громадян, які вже не проживають за адресами, вказаними у списках виборців (змінили місце проживання, померли);

колишніх військовослужбовців строкової чи контрактної служби;

громадян, що повернулися з місць позбавлення волі.

Зробити це можливо:

  1. Особисто завітавши до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату виконавчого комітету Ізюмської міської ради, який знаходиться за адресою:

м.Ізюм, пл.Центральна, 1. ( приміщення виконавчого комітету Ізюмської міської ради)

  1. Додаткову інформацію можна отримати за телефонами:  2-40-69, 2-45-88.

 

Якщо у зв’язку з навчанням, роботою, виїздом за кордон чи іншими подіями  виборець не може проголосувати на виборах Президента України 31 березня 2019 року за зареєстрованим місцем проживання, він може тимчасово (на період їх проведення) змінити місце голосування. Законом України “Про Державний реєстр виборців” передбачено, що звернення виборця про тимчасову зміну голосування повинне бути мотивованим. Зокрема, це може бути службове відрядження, фактичне проживання не за зареєстрованим місцем проживання, робота або навчання у відповідному населеному пункті або державі, перебування в санаторії, тощо.

Для тимчасової зміни місця голосування виборцю до 25 березня 2019 року включно необхідно звернутись до відділу ведення Державного реєстру виборців за місцем реєстрації або за місцем, де виборець буде перебувати (проживати) у день виборів. Якщо виборець проживає чи перебуває в Україні і має намір голосувати в іншій державі, заява подається до відділу ведення Державного реєстру виборців за виборчою адресою заявника або до відділу ведення Державного реєстру виборців у Міністерстві закордонних справ України. До заяви додаються документи (копії документів), які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця голосування без зміни виборчої адреси. У разі, якщо до заяви додаються копії документів, їх оригінали пред’являються для перевірки вірності цих копій. До таких документів можна віднести: довідку з місця роботи, довідку з місця навчання, документ, який підтверджує право власності або оренди на житло, яке знаходиться за місцем, де виборець хоче проголосувати, проїзні документи, путівка в санаторій, тощо.

Тимчасова зміна місця голосування без зміни виборчої адреси забезпечує включення виборця до списку виборців на відповідній виборчій дільниці одноразово, виключно на день голосування – 31 березня 2019 року. У разі призначення повторного голосування, виборцям, які перебуватимуть не за своєю виборчою адресою та бажатимуть проголосувати, потрібно повторно не пізніше ніж за п’ять днів до дня голосування звернутися до відповідного відділу ведення Державного реєстру виборців щодо тимчасової зміни місця голосування.

Увага!!! Виборці, виборча адреса яких знаходиться на території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, а також на тимчасово окупованих територіях районів, міст, селищ і сіл, їх частин у Донецькій та Луганській областях, межі та перелік яких визначено Президентом України, можуть не додавати до заяви документи, які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця їх голосування.