Офіційний сайт міста Ізюм

247 переглядiв

Привітання Ізюмського міського голови до Дня Захисника України!

image (6)

        Шановні захисники нашої рідної держави — України!

Дорогі земляки!

         Щиро вітаю вас зі святом – Днем Захисника України!

       Це свято нескорених та мужніх, чий український дух, незважаючи на всі випробування, не вдається зламати жодному з ворогів.    

       Захисники України – це ті, для кого поняття – честь, гідність, сила, витримка і відповідальність – не просто слова. Це ті, хто готовий не на словах, а на ділі повсякчас захищати свою родину, свій народ, свою країну.

       І сьогодні, у нелегкий для країни час, кращі сини України героїчно захищають рідну землю, зберігаючи вірність військовому обов’язку, гідно та віддано служать українському народові.

       А боронити рідну землю від ворогів в усі часи було справою честі та гідності мужніх людей, справжніх патріотів своєї країни, святим обов’язком кожного громадянина. 

         Тому хочу висловити вдячність всім, хто сьогодні несе службу в лавах Збройних Сил України, вдень і вночі охороняючи наш спокій. Тим, хто захищає нашу державу на Сході країни сьогодні.

       Бажаю всім захисникам нашої Батьківщини міцного здоров’я, звершення всіх мрій та бажань, довгих років мирного життя, уваги турботи рідних і близьких  та надійного сімейного тилу. Нехай найвищою нагородою для вас буде мирне безхмарне небо над Вітчизною!

Слава Україні!

Героям Слава!

 

З повагою,

Ізюмський міський голова Валерій Марченко