467 переглядiв

Ще одна багатоповерхівка міста має нові вікна та двері

DSC05684

Наприкінці минулого року працівники КП «Благоустрій міста Ізюма» розпочали роботи по заміні старих вікон та дверей в під’їздах багатоповерхівок на нові енергоефективні.

 В першу чергу в список потрапили будинки з різних мікрорайонів міста, де найбільший рівень оплати за обслуговування. Завдяки сучасним металопластиковим вікнам та металевим дверям, у під’їздах, а значить і в оселях, тепер значно тепліше. А тому як в більшості будинків встановлено теплові лічильники, то відповідно рахунки за тепло, хоча і не на багато, та стануть меншими.

Приміром, в будинку 72 по вул. Некрасова у січні цього року вже було замінено вікна та двері на нові енергозберігаючі в двох під’їздах. Наразі «Благоустроєм» повністю закінчено роботи із заміни вікон ще у двох під’їздах. Також найближчим часом буде встановлено двоє дверей.

Жителі багатоповерхівки залишилися задоволені, адже відтепер їхній будинок має охайний вигляд, а в під’їздах тепло та чисто.

За рік «Благоустрій» встановив 30 дверей у під’їзди та 151 вікно у 16 багатоповерхівках. Наступного року роботи продовжуватимуться.