Офіційний сайт міста Ізюм

233 переглядiв

Щодо рахунків за спожитий газ

thumb-article-410x273-0d33

За даними ТОВ «ХАРКІВГАЗЗБУТ» в рахунках за спожитий природний газ за жовтень 2018 року в лівому нижньому куті було проінформовано споживачів щодо різниці в об’ємах спожитого газу в стандартних і робочих умовах за період з 1 грудня 2015 року по 30 вересня 2018 року.
Стандартні умови, відповідно до закону України «Про ринок природного газу» – це температура +200C і тиск 760 мм рт. ст. При зниженні температури газ стискається, а влітку, навпаки – розширюється. Температура повітря в процесі обліку газу грає важливу роль. ТОВ «ХАРКІВГАЗ ЗБУТ» поставляв газ побутовим споживачам в опалювальному сезоні, як при температурі + 200C. По Харківській області майже 89% поставок газу населенню доводиться саме на опалювальний сезон.
На зворотному боці рахунку є інструкція, як швидко перевірити застосування коефіцієнтів. Також там вказана інформація про різницю в обсязі спожитого газу в стандартних і робочих умовах за період з 1 грудня 2015 року по 30 вересня 2018 року – для кожного клієнта. Ця різниця з’явилася з причин, не залежних від ТОВ «ХАРКІВГАЗЗБУТ». Слід зазначити, що дана інформація є суто інформативною і була надрукована в рахунках виключно для ознайомлення.

Тому, шановні споживачі, сплачуйте тільки за фактично спожитий газ!