Офіційний сайт міста Ізюм

338 переглядiв

Щорічно перед початком нового навчального року в місті Ізюм проходить конференція працівників освітніх установ

IMG_8528

       Педагогічна конференція відбулась у середу, 30 серпня 2017 року, в актовій залі ІЗОШ №4, в роботі якої взяв участь заступник Ізюмського міського голови Костянтин Петров.

       З доповіддю «Про підсумки розвитку освіти міста Ізюм в 2016/2017 навчальному році, проблеми  та пріоритетні завдання на 2017/2018 навчальний рік» виступила начальник управління освіти Ізюмської міської ради Олена Лесик.

       У своїй доповіді Олена Петрівна зазначила, що за активної підтримки міської влади та батьківської громадськості  вдалося не лише забезпечити стабільну роботу галузі освіти, а й зробити реальні кроки щодо модернізації багатьох освітніх ланок. А основними із  завдань на наступний навчальний рік вона окреслила  підвищення результативності навчання, продовження  впровадження заходів з енергозбереження в закладах освіти.

       Із звітом про підготовку приміщень закладів освіти до нового навчального року  виступив заступник начальника управління освіти Ізюмської міської ради Олексій Безкоровайний. Так, за підсумками огляду членами комісії закладів освіти були визначені ті заклади, які підготувались найкраще. Тож серед дошкільних навчальних закладів І місце посів ІДНЗ №17, серед загальноосвітніх навчальних закладів І місце розподілили ІЗОШ №11 та ІЗОШ №4 .

     Про результати участі випускників загальноосвітніх закладів міста у ЗНО – 2017 доповіла Тетяна Савченко — начальник відділу науково-методичного та інформаційного забезпечення управління освіти. За її словами, спостерігається тенденція зниження результатів у порівнянні з минулим роком.

       «Міська влада і особисто Ізюмський міський голова Валерій Марченко приділяють особливу увагу освітній сфері нашого міста. Майже 90% всіх грантових коштів в Ізюмі припадають саме на модернізацію шкіл та дитячих садочків, а це десятки мільйонів гривень. І це вперше за десятки років, коли на освіту кошти розподіляються не за залишковим принципом, як раніше, а системно і першочергово. Тому що ми розуміємо, що інвестуємо у наше майбутнє, майбутнє своєї країни і рідного міста», – так розпочав свій виступ заступник Ізюмського міського голови Костянтин Петров. Під час докладу Костянтин Євгенійович розповів про стан справ щодо фінансування галузі освіти в нашому місті та  розвиток її матеріально-технічної бази.

       Педагогічна конференція має  гарні традиції – вшановувати кращих учителів Ізюма, які багато років плідно працювали на освітянській ниві та йдуть на заслужений відпочинок. Тож грамотами відділу освіти, цінними подарунками від міської влади  були відзначені вчителі-ветерани, а також педагоги, які отримали нагороди Департаменту освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації та Міністерства освіти і науки України.

       Привітали в залі і 6 молодих спеціалістів – випускників вищих навчальних закладів, які пов’язали свою педагогічну долю з нашим містом та для яких цей навчальний рік стане першим у педагогічній діяльності.