Шкільна баскетбольна ліга міста

1

Протягом лютого – березня в спортивних залах ДЮСШ ім. В. В. Ткаченка проходила другий рік поспіль започаткована в нашому місті шкільна баскетбольна ліга.

В цьому році в ній взяли участь всі загальноосвітні заклади.

У підсумку, перемогу в цих змаганнях здобула ІЗОШ №12, 2 місце –  ІЗОШ №11, 3 місце здобула команда ІЗОШ №4.

Управлінням молоді, спорту та іміджевих проектів Ізюмської міської ради команди переможці та кращі гравці були нагороджені кубками, статуетками та грамотами.

Викладачі фізичного виховання були премійовані грошовою винагородою від спонсорів турніру, братів Арчіла та Михайла Абуладзе  –  колишніх вихованців Ізюмського баскетболу.

Також команди, які зайняли І та ІІ місце, отримали подарунок від спонсорів у вигляді поїздки до міста Харків на  гру супер-ліги України з баскетболу серед БК «Авантаж-Політехнік та БК «Черкаські Мавпи».