Офіційний сайт міста Ізюм

113 переглядiв

Школа малого бізнесу

thumb-newsSpisok-190x120-81cf

ХАРКІВСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ФОНД ПІДТРИМКИ ПІДПРИЄМНИЦТВА (далі – ХРФПП) спільно з Департаментом економіки і міжнародних відносин обласної державної адміністрації планують проведення нового безкоштовного навчального курсу «Школа малого бізнесу (І рівень)», який розпочнеться 13 березня 2018 року.

Даний курс орієнтований на тих, хто бажає розпочати власну справу стартаперів.

Програма курсу складатиметься з 10 занять у формі семінарів-практикумів та майстер-класів.

За підсумками курсу слухачі отримають базові знання та навички, які необхідні для ведення успішної підприємницької діяльності.

В якості експертів будуть залучені фахівці Головного управління Державної фіскальної служби України у Харківській області, Головного управління Держпраці у Харківській області, коучі, бізнес-тренери та практикуючі юристи.

Початок курсу: 13 березня 2018 року. Заняття будуть проходити 2 рази на тиждень (вівторок, четвер), з 15.00 до 17.00.

Місце проведення: м. Харків, майдан Свободи 5, будівля Держпром,      3 під’їзд, 5 поверх, зала засідань Департаменту економіки і міжнародних відносин обласної державної адміністрації.

Контактний телефон: 757-42-32.

Для участі у семінарі необхідна попередня реєстрація за електронною адресою: economist@kharkiv.biz.ua. Дедлайн для подачі заявок — 12 березня 2018 року. Участь безкоштовна.

Також, із попередньою програмою занять можна ознайомитись за наступним посиланням: http://www.kharkiv.biz.ua/shkola-malogo-biznesy/.