312 переглядiв

Скульптурну композицію «Пам’ять» буде реконструйовано

ИПЗ

       20 лютого ще одну культурну композицію «Пам’ять» присвячену подіям Другої світової війни по пр. Незалежності в нашому місті було понівечено вандалами.

       Керівництво Ізюмського приладобудівного заводу із відповідною заявою звернулося до поліції, оскільки даний монумент знаходиться на балансі заводу.

       Даний меморіальний комплекс було відкрито в 1980 році і приурочено подвигу заводчан під час Другої світової війни. Зважаючи на значимість скульптурної композиції «Пам’ять» для всіх ізюмчан дирекція заводу вирішила провести вимушену реконструкцію даного пам’ятного знаку. Всі плити з прізвищами загиблих заплановано демонтувати і реставрувати. Роботи планується завершити до травня місяця.

       Нагадаємо, що це вже не перший факт вандалізму зафіксований в нашому місті за останній місяць. До цього невідомі особи зруйнували пам’ятний монумент «Початок війни» на горі Крем’янець і пам’ятник генералу Другої світової війни Волоху П.В.

       Зазначимо, що всі понівечені скульптурні композиції були вироблені з кольорових металів.

       В зв’язку з цим, звертаємося до всіх небайдужих ізюмчан, якщо Ви бачите осіб, що займаються руйнуванням матеріальних або суспільно важливих цінностей – одразу повідомляйте про це до поліції за телефоном 102.

       Правоохоронні органи повинні оперативно реагувати на дані факти вандалізму і якнайшвидше розслідувати ці справи та покарати винних.

Електронна платформа Громадський бюджет