129 переглядiв

Славні традиції ізюмського баскетболу продовжуються

Ізюм ОФІЦІЙНИЙ.00_03_16_20.Still035

Славиться наш рідний Ізюм своїми людьми. Серед них – спортивні тренери два Володимира Баклашкін і Ткаченко. І хоча їх немає серед нас вже багато років, пам’ять про їх внесок у розвиток ізюмського спорту живе.
Вже традиційно 16 років поспіль в нашому місті проводиться баскетбольний турнір на їх честь. Цьогорічний пройшов 2 та 3 листопада на базі СК «Локомотив» Ізюмської ДЮСШ імені В.В.Ткаченка. За звання кращих у володінні баскетбольним м’ячем змагалися команди юнаків 2004 та 2007 років народження з Харкова, Краматорська, Ізюма.
На парад-відкриття турніру були запрошені почесні гості – Ізюмський міський голова Валерій Марченко (до речі, колишній вихованець школи баскетболу під керівництвом Володимира Баклашкіна), секретар Ізюмської міської ради Артем Єрдаларян, начальник управління молоді, спорту та іміджевих проектів ІМР Максим Стрельник, дружина Володимира Ткаченка Людмила, колеги та вихованці, які свого часу працювали та займалися з видатними тренерами.
У промовах були відзначені особливі здобутки, тренерський талант та наставницький підхід у вихованні юних спортсменів Ізюма.
На знак шани та поваги до спортивних надбань на будівлі СК «Локомотив» була встановлена меморіальна дошка Володимиру Пилиповичу Баклашкіну. Право її урочистого відкриття було надане Ізюмському міському голові Валерію Марченку та ініціатору встановлення директору футбольного клубу «Крем’янець» Ігорю Шполянському.
Приємно відзначити, що традиції школи майстерного баскетболу, закладені В.Баклашкіним та В.Ткаченком, зберігаються й донині. Під керівництвом колишнього вихованця Володимира Ткаченка, а нині тренера-викладача з баскетболу Ізюмської дитячої юнацької спортивної школи Руслана Скрипника юні ізюмські спортсмени гідно представляють наше місто на багатьох змаганнях різного рівня.
І вже вчетверте цього року баскетболісти Ізюма 2004 та 2007 років народження, показавши чудову, захоплюючу гру, вибороли золото турніру пам’яті баскетбольних тренерів Володимира Баклашкіна та Володимира Ткаченка. На другому місці – команда з Харкова, бронзові медалі турніру – у баскетболістів Краматорська.
По закінченню змагань призери були нагороджені грамотами, медалями, кубками, солодкими та цінними подарунками.

Електронна платформа Громадський бюджет