63 переглядiв

Сонях пам’яті: ізюмчани долучились до Всеукраїнської акції вшанування захисників України

DSC00042

Відзначення Дня пам’яті захисників України саме 29 серпня обрано не випадково, бо саме в цей день у 2014 році під час Іловайської операції відбувся потужний прорив української групи військ з російського оточення, де проявився масовий героїзм добровольців і військових, та загинула найбільша кількість українських воїнів. Ті трагічні події  розгорталися на сході України на полях соняхів саме тоді, коли вони вже поспіли. Під цими соняхами сотні захисників України в боротьбі з ворогом поклали своє життя на вівтар свободи та незалежності нашої країни. Саме тому сонях став символом Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за суверенітет і територіальну цілісність України.
27 та 28 серпня в Ізюмській громаді вшанували пам’ять українських героїв-захисників. Керівництво міста на чолі з Ізюмським міським головою Валерієм Марченком, депутат Верховної Ради України Дмитро Любота, депутати Ізюмської міської ради, працівники установ, організацій, підприємств, органів місцевого самоврядування, громадськість Ізюма принесли лампади, свічки та поклали квіти до встановленої на центральній площі міста тематичної інсталяції.  
У неділю, 29 серпня, закликаємо приспустити Державний Прапор України на будівлях установ, підприємств, організацій та о 10-й годині долучитися до загальнонаціональної хвилини мовчання.
Вічна шана Героям, які полягли в боях за нашу вільну, незалежну Україну! Вони назавжди залишаться в нашій пам’яті і в наших серцях!