302 переглядiв

Спортивне свято до Дня фізичної культури та спорту

 2

       9 вересня на спортивному майданчику СК «Локомотив» відбулось свято, присвячене Дню фізичної культури та спорту.

       Рівно о 10 годині ранку під звуки козацького маршу на майданчику вишикувались 195 вихованців Ізюмської дитячо-юнацької спортивної школи імені В.В. Ткаченка. Затамувавши подих з рівняння на Державний прапор, вони стояли під звучання Гімну України.

       На свято були запрошені ветерани спорту – фахівці свої улюбленої справи, які виховали не одно покоління спортсменів.

       З вітальним словом та зверненням від імені Ізюмського міського голови Валерія Марченка до присутніх на святі звернувся Володимир Мацокін, заступник Ізюмського міського голови з гуманітарних питань. В привітанні Володимир Володимирович зазначив, що наше місто завжди славилося досягненнями своїх спортсменів та їх тренерів. Сьогодні ізюмчани на престижних змаганнях демонструють вагомі досягнення та здобувають «пальми першості» не тільки на рівні області та України, а й на міжнародних і європейських спортивних аренах.

       З свого боку, міська влада всебічно сприяє розвитку спорту в нашому місті для того, щоб улюблені заняття фізкультурою і спортом стали нерозривною частиною життя ізюмчан.

       Учасників свята з Днем фізичної культури та спорту також привітав і начальник управління молоді, спорту та іміджевих проектів Ізюмської міської ради Ярослав Вишняков.

       З великою теплотою і повагою грамотами та подарунками було вшановано ветеранів спорту міста Ізюм за їх багаторічну та самовіддану працю. Зі словами подяки від ветеранів виступили Демиденко Віктор Олексійович, тренер-викладач з волейболу Ізюмської ДЮСШ імені В.В. Ткаченка, та Асеєв Вячеслав Вікторович, майстер спорту СРСР по баскетболу.

       Юних спортсменів, достойно було представлено по відділеннях з різних видів спорту. Вони продемонстрували свої навички та вміння на майданчику в показових виступах.

        Боксери вправно провели показові бої зі своїм тренером-викладачем Кириченком В.П. Особливу увагу присутніх привернув спаринг Сірика Віталія, чемпіона Харківської області з боксу серед молоді, та Пархоменка Артема.

       Юні кікбоксери, неодноразові Чемпіони України та області Ковальський Кирило та Ковальська Поліна, Таран Артем, Дубовик Дмитро, Колісник Владислав, Коваленко Дар’я, Кочура Артем та Кочура Антон, Перевозник Михайло та Сухов Макар продемонстрували присутнім свій рівень спортивної майстерності. А спортивна майстерність Тарана Артема була неперевершеною на Чемпіонаті світу в м. Афіни в травні цього року, де вони разом із своїм тренером Дудніком А.А. стали чемпіонами світу.

       Видовищними були показові виступи юних спортсменів відділення тхеквондо. Філософію свого улюбленого виду спорту продемонстрували чемпіони України – Жила Євгенія, Шведченко Анастасія, Лисенко Станіслав та Григоренко Андрій. Жила Євгенія – чемпіонка Кубку Світу цього року, що проходив у Туреччині, провела показовий майстер-клас із молодшими вихованцями відділення тхеквондо.

       Свято продовжилося на баскетбольному майданчику в спортивному залі СК «Локомотив», де пройшов турнір зі стрітболу серед вихованців спортивної школи. Футболісти продемонстрували спеціальні вправи, віртуозне володіння м’ячем та провели матчеві зустрічі. Також матчеві зустрічі провели й вихованки відділення волейболу. Спортсмени-легкоатлети змагалися у легкоатлетичних естафетах.

       Учасники святкових змагань були нагороджені грамотами та солодкими призами, кожне відділення отримало смачні короваї.

       Чудовий сонячний день, гарний настрій та спортивний азарт сприяли проведенню свята на високому професійному та емоційному рівнях.

 

Управління молоді, спорту та іміджевих проектів

Ізюмської міської ради

Електронна платформа Громадський бюджет