59 переглядiв

Спортивні новини

Сухов Макар - переможець турніру

З 15 по 17 березня в Харківському Палаці спорту «Локомотив» проходили змагання чемпіонату України з тхеквондо (ВТФ) серед юнаків. У розділі керугі взяли участь 384 юнаків та дівчат з різних областей України. У перший день поєдинків, 16 березня, було розіграно 24 комплекти нагород. Золоту медаль у ваговій категорії до 33 кг серед дівчат 2010-2011 р.н. виборола Казакова Ангеліна, вихованка Ізюмської ДЮСШ імені В.В. Ткаченка, підопічна тренера-викладача Палія Віталія.
Для усіх вболівальників олімпійського тхеквондо проходила онлайн-трансляція (поєдинок Ангеліни можна подивитись з 3:57:00 години) https://www.youtube.com/watch?v=e4QEkzxjibM

У м. Харкові з 18 по 20 березня, в залі боксу КЗ ДЮСШ «ХТЗ» відбувся Чемпіонат Харківської області з боксу серед юнаків 2007-2008 р.н. У змаганнях взяли участь 7 вихованців тренера-викладача з боксу Кириченка В.П. Чемпіоном області у ваговій категорії +90 кг став Гребенюк Микола. Другими були Саліхов Юсуп, Лисенко Станіслав, Горобець Дмитро та Троян Микита.

У неділю, 21 березня, в м. Харків пройшов святковий весняний відкритий турнір з боксу на призи Клубу боксу «КАРАТ», в якому взяли участь 6 вихованців відділення кікбоксінгу під керівництвом тренера-викладача Дудніка Андрія. Метою та завданнями турніру були підвищення майстерності боксерів, популяризація боксу в області та укріплення дружніх відносин між спортсменами регіону. Переможцями турніру у своїх вагових категоріях стали Носік Гордій, Сухов Макар та Ковальський Кирило.
Вітаємо наших вихованців, їх тренерів з перемогами та бажаємо нових спортивних досягнень!

Електронна платформа Громадський бюджет