41 переглядiв

Спортивні новини ДЮСШ імені В.В.Ткаченка

27.03.2021

27 березня в залі боксу за адресою: проспект Незалежності,49 пройшла Відкрита першість Ізюмської ДЮСШ імені В.В. Ткаченка з боксу. Змагання проводились з метою підвищення спортивної майстерності юних боксерів, розвитку та укріплення боксу як виду спорту в нашому місті та області. Поборотися за нагороди до нас приїхали команди з міст Вовчанська, Харкова, Купʼянська та Лисичанська Донецької області.
Захід проходив з дотриманням усіх карантинних вимог до змагань: без глядачів, масочний режим для тренерів та суддів, дезінфекції рук, обмежена кількість учасників.
Чітка організація змагань сприяла тому, що всі учасники змогли проявити свої найкращі технічні і фізичні можливості, поєдинки проходили цікаво і видовищно. Серед вихованців Ізюмської ДЮСШ імені В.В. Ткаченка переможцями у своїх вагових категоріях стали: Саліхов Юнус, Бондаренко Артем, Сидоренко Микита, Свистун Матвій, Крамарь Денис, Крикун Ростислав, Лисенко Станіслав, Писаренко Владислав, Зеленський Андрій, Глущенко Микита, Шаповалов Роман, Слінченко Артем, Баранник Ілля, Копил Максим, Бойко Ярослав.
По закінченню змагань юні боксери, які посіли I-II місця, були нагороджені медалями та дипломами, команди-учасниці – кубками.

28 березня в приміщенні залу боксу «Гонг» м. Харкова пройшов відкритий чемпіонат Харківської області з кікбоксингу WРКА серед юнаків. У змаганнях взяли участь спортсмени з спортивних шкіл та клубів міста Харкова і області. Поєдинки проходили в розділах татамі та ринг стилів.
Ізюмську ДЮСШ імені В.В. Ткаченка на змаганнях представляли вихованці відділення кікбоксінгу WРКА. Підопічні тренера-викладача Дудніка Андрія демонстрували свою майстерність та волю до перемоги в розділі ринг-стилю фул-контакт. Чемпіонами Харківської області у своїх вагових категоріях стали Ворошилов Назар, Носік Гордей, Коваленко Дар’я, Сухов Макар та Шевченко Назар. Третє місце посіли Чугаєв Арсеній, Фесенко Костянтин, Носік Евеліна.
Вітаємо наших вихованців, їх батьків та тренерів-викладачів з перемогами та бажаємо нових спортивних досягнень!

Електронна платформа Громадський бюджет