115 переглядiв

Спортивні новини Ізюмської ДЮСШ імені В.В. Ткаченка

Sport_noviny

14 квітня у спортивному залі СК «Локомотив» відбулася чергова гра Клубного чемпіонату Харківської області з баскетболу серед юнаків 2004 р.н. між командами Ізюмської ДЮСШ імені В.В. Ткаченка та ДЮСШ №2  м. Харкова. Наші баскетболісти продемонстрували хорошу фізичну підготовку та перемогли суперників з рахунком 89:42. Вітаємо тренера-викладача Скрипника Р.В. та його підопічних з перемогою!

 

У суботу, 13 квітня, у спортивну залі СК «Локомотив» відбувся турнір з волейболу серед дівчат 2004-2005 р.н., в якому брали участь п’ять команд з міст Ізюма, Слов’янська та смт Зарічного Донецької області. Переможцем турніру стала команда смт Зарчне-1, інші місця розподілилися наступним чином:

ІІ місце – м. Ізюм-1

ІІІ місце – м. Слов’янськ

ІV місце – смт. Зарчне-2

V місце – м. Ізюм-2

Призери турніру були нагороджені грамотами та м’ячами, кращі гравці – грамотами. Бажаємо нашим волейболісткам та їх тренеру Пивовар Ользі наступних вдалих стартів.

 

13-14 квітня 2019 року команда відділення легкої атлетики під керівництвом тренера-викладача Рябініної В.Ю. брала участь у змаганнях відкритого командного чемпіонату Харківської області з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2002-2006 р.н. в м. Харків. Кузнєцова Каріна посіла друге місце на дистанції 800 м з бігу, показавши результат 2хвилини та 39,9 секунди.

14 квітня на стадіоні ІЗОШ № 11 пройшла перша гра другого кола Чемпіонату Харківської області з футболу серед ДЮСШ у середній віковій групі (юнаки 2004-2005 р.н.). Вихованці тренера-викладача Шурчилова С.Е. приймали однолітків з смт Слобожанське. Гра закінчилися у нічию з рахунком 3:3. Наступний матч наша команда зіграє на виїзд у м. Балаклія 
 21 квітня 2019 року.

 

13 квітня 2019 року в м. Слов’янськ  Донецької області в рамках підготовки до Чемпіонату Харківської області з футболу, який стартує 4 травня 2019 року команда  ФК “Крем’янець” провела товариську зустріч з командою ФК “Слов’янськ”. Гра закінчилась з рахунком 0:0.

 

ФК “Крем’янець”

 

Електронна платформа Громадський бюджет