Офіційний сайт міста Ізюм

81 переглядiв

Спортивні новини Ізюмської ДЮСШ імені В.В.Ткаченка

Збірна ІДЮСШ на Чемпіонаті Полтавської області разом з тренером Палієм В.В.

На минулому тижні вихованці Ізюмської дитячо-юнацької спортивної школи імені В.В.Ткаченка брали участь у декількох змаганнях з різних видів спорту.

*З 14 по 17 лютого в м. Харків у залі боксу МК ДЮСШ «Восток» відбувся Чемпіонат Харківської області з боксу серед юнаків 2005-2006 р.н., в якому брали участь 5 вихованців відділення боксу. Підопічні Кириченка В.П. продемонстрували справжній чоловічий характер, хорошу технічну підготовку та волю до перемоги. Чемпіоном області став Козлов Єгор, срібним призером чемпіонату – Рябенко Андрій. За підсумками змагань у своїх вагових категоріях посіли ІІІ місце Туренко Назар, Бондаренко Артем та Крикун Ростислав.

*16 лютого пройшли змагання Відкритого кубку м. Краматорська з баскетболу серед юнаків 2007 р. н. В змаганнях брали участь вихованці тренера-викладача Руслана Скрипника. У результаті напруженої боротьби команда м. Ізюма, показавши злагоджену технічну гру, виборола перше місце, перемігши у фіналі суперників з рахунком 60:43.

*17 лютого у м. Харків стартував відкритий чемпіонату м. Харкова з кікбоксінгу ІСКА, в якому брали участь вихованці відділення кікбоксінгу. За підсумками змагань другими були Сухов Макар, Санжаревський Єгор та Можара Данил, третіми – Фесенко Костянтин, Чугаєв Арсеній, Савченко Владислав. Вихованці тренера-викладача Дудніка А.А. почали підготовку до чемпіонату України, який відбудеться в місті Києві 14-17 березня 2019 року у спортивному комплексі «Київського Національного університету будівництва і архітектури».

*17 лютого у м. Полтава відбувся відкритий чемпіонат Полтавської області з тхеквондо (ВТФ) серед дітей, молодших юнаків, юнаків, кадетів, юніорів та дорослих. В змаганнях брали участь 12 вихованців відділення тхеквондо (ВТФ) під керівництвом тренера-викладача Палія В.В. З результатами змагань команда Ізюмської ДЮСШ імені В.В. Ткаченка посіла ІV загальнокомандне місце серед 15 команд учасниць. Чемпіонами Полтавської області стали: Казакова Ангеліна, Ворошило Олександр, Хижняк Павло, срібну медаль виборов Орел Ілля, бронзові нагороди завоювали Калінушка Нікіта, Бабенко Іван, Качура Анастасія, Варібрус Євген та Гончарова Карина. Попереду у наших спортсменів змагання відкритого чемпіонату Відокремленого підрозділу ГО «ФТУ (ВТФ)» у Харківській області, які пройдуть 2 та 3 березня в м. Харків.

А на цьому тижні, 23-24 лютого, у спортивній залі Ізюмської ДЮСШ імені В.В.Ткаченка (вул. Замостянська,31) відбудеться турнір з футболу пам’яті ізюмського футболіста Андрія Верещаки. Початок змагань 23 лютого о 9.30. Запрошуємо всіх охочих.