Офіційний сайт міста Ізюм

79 переглядiв

Спортивний каледоскоп

Чемпіонка ХО з тхеквондо ВТФ Казакова Ангеліна разом з тренером Палієм В.В.

БАСКЕТБОЛ
02-03 березня в місті Харків відбулися ігри І туру Клубного чемпіонату Харківської області з баскетболу серед юнаків 2004 р.н. У перший день змагань вихованці тренера-викладача Скрипника Р.В. поступилися команді КЗ «ДЮСШ №7» м. Харкова з рахунком 45:75. Наступного дня наші баскетболісти зустрічалися з командою ДЮСШ м. Красноград та перемогли суперників з рахунком 71:68.
З 9 по 11 березня у місті Києві команда юнаків 2005 р.н. бере участь у V турі Чемпіонату України з баскетболу серед юнацьких команд – Всеукраїнська Юнацька Баскетбольна Ліга (ВЮБЛ).

ТХЕКВОНДО ВТФ
У неділю, 03 березня 2019 року, відбувся Відкритий чемпіонат Відокремленого підрозділу ГО «ФТУ (ВТФ)» у Харківській області з тхеквондо (ВФТ). В змаганнях брали участь 16 вихованців Ізюмської ДЮСШ імені В.В. Ткаченка. За підсумками змагань Чемпіонкою Харківської області стала Казакова Ангеліна, ІІ місце посіла Кочура Анастасія, ІІІ місце – Гончарова Катерина, Голуб՚єв Єгор, Хижняк Павло, Маковецький Іван. Вихованці тренера-викладача Палія В.В. готуються до участі у Чемпіонаті України з тхеквондо (ВТФ) серед юнаків та молодших юнаків, який пройде наприкінці березня в м. Харкові.

БОКС
28.02-02.03.2019 року в м. Первомайський пройшли змагання традиційного турніру з боксу пам’яті майстра спорту С.М. Глєбова. Турнір в цьому році став ювілейним і вперше за 25 років зібрав рекордну кількість учасників – 110 спортсменів різних вікових груп і вагових категорій. У змаганнях брали участь 15 вихованців відділення боксу. Переможцями та призерами змагань стали:
І місце – Косенко Єгор, Крикун Ростислав(тренер Кириченко В.П., Лук’яненко Богдан (тренер Литвінов І.О.)
ІІ місце – Саліхов Юсуп , Саліхов Юнус (тренер Кириченко В.П.), Безгін Захар, (тренер Літвінов І.О.)
ІІІ місця – Штанг Дмитро, (тренер Кириченко В.П.), Могилевський Максим, Дубинський Іван, Загнойко Данило (тренер Літвінов І.О.)
9 березня у м. Чугуєві вихованці тренера-викладача Кириченка В.П. брали участь у відкритій першості з боксу КЗ «ДЮСШ» Чугуївської районної ради Харківської області, присвяченої пам’яті тренера-викладача з боксу, майстра спорту України Олексія Мазура. За підсумками змагань І місце посіли Саліхов Юнус, Саліхов Юсуп, Косенко Єгор, Крамарь Денис, Свистунов Матвій, Сидоренко Максим, Лисенко Станіслав, ІІ місце вибороли Штанг Дмитро, Долженков Тимур, Новодранов Іван, Фурака Дмитро та Ляшенко Ярослав.

КІКБОКСІНГ
З 02 по 03 березня 2019 року в приміщенні легкоатлетичного манежу стадіону ХТЗ відбувся відкритий чемпіонат Харківської області серед юніорів з кікбоксингу WРКА. В змаганнях брали участь 11 вихованців тренера-викладача Дудніка А.А. Чемпіонами області стали Сухов Макар, Фесенко Костянтин, Чугаєв Арсеній, Можара Іван, другими були Дуднік Максим, Коваленко Дар’я, Савченко Владислав, третє місце посів Можара Данило.
14 березня у м. Києві стартує Чемпіонат України з кікбоксінгу «ІСКА» (дорослі, молодь, юніори, юнаки старшого та молодшого діти старшого віку), в змаганнях якого візьмуть участь троє вихованців Ізюмської ДЮСШ імені В.В. Ткаченка під керівництвом тренера-викладача Дудніка Андрія Анатолійовича.