145 переглядiв

Спортивний калейдоскоп!

Главная

В м. Чугуїв Харківської області з 27 по 31 березня відбувся Всеукраїнський відкритий турнір з боксу серед юнаків 2004-2005 р.н. пам’яті Анатолія Кліманова. За перемогу змагалися 95 учасників з 21 області України.  Вихованець тренера-викладача Літвінова І.О. Денис Грушко виборов ІІІ місце у ваговій категорії 65 кг.

В м. Харкові з 30 березня по 01 квітня проходили змагання  чемпіонату України з кікбоксінгу ІСКА (дорослі, молодь, юніори, юнаки старшого та молодшого віку, діти старшого віку), в якому брали участь 11 вихованців відділення кікбоксінгу під керівництвом тренера-викладача Дудніка А.А. За підсумками змагань чемпіонами країни стали у розділі фулл-контакт Таран Артем, Сухов Макар, Ковальський Кирило, Ковальська Поліна, другою була Коваленко Дар՚я. У розділі лайт-контакт перемогу одержав Кочура Артем, у розділі лоу-кік Ковальська Поліна, ІІ місце вибороли Санжаревський Єгор та Коваленко Дар՚я.

Вихованці відділення тхеквондо (ВТФ) під керівництвом тренера-викладача Палія В.В. 01 квітня 2018 року брали участь у Відкритому турнірі Донецької області з тхеквондо (ВТФ) серед молодших юнаків, юнаків, кадетів та юніорів у м. Дружківка Донецької області. Переможцями турніру в особистій першості стали: Маковецький Іван, Євченко Артем, Казакова Ангеліна, Степанян Артем, Орел Ілля, ІІ місце вибороли Калінушка Нікіта, Ліхненко Дмитро, Лєвічев Кирило, Хіжняк Павло, Сушко Назар, Гончарова Каріна, Григоренко Андрій, Кабанов Кирило,  Лисенко Станіслав, третіми були Бабенко Іван, Власенко Кирил, Савін Сергій, Бондаренко Ілля, Абраменко Вячеслав, Кирилко Владислав, Ворошило Олександр. За підсумками змагань наша команда посіла ІІ загальнокомандне місце.

31 березня в смт. Борова Харківської області пройшов турнір з футзалу на Кубок президента Громадської спілки «Соціальний рух поваги» Віктора Остапчука серед збірних команд юнаків 2006 р.н. територіальних одиниць
 177 TBO. Збірна команда м. Ізюма посіла ІІІ місце у своїй підгрупі, поступившись суперникам з Куп՚янського району з рахунком 2:5 та смт. Борової з рахунком 0:4.

Вихованці тренера-викладача з футболу Шурчилова С.Е. візьмуть участь у ІІ відкритому турнірі Балаклійської ДЮСШ з футзалу «Першоцвіт» серед юнаків 2008-2009 р.н., який пройде 07 квітня 2018 року у спортивній залі Палацу культури смт П՚ятигірське Балаклійського району.

 

Управління молоді, спорту та іміджевих проектів

Ізюмської міської ради

Електронна платформа Громадський бюджет