Офіційний сайт міста Ізюм

107 переглядiв

Спортивний калейдоскоп

1

* З 2 по 6 травня українська столиця вперше приймала масштабну спортивну подію – Чемпіонат світу з кікбоксингу ISKА. Також у ці дні відбувся й Чемпіонат Європи серед дітей та юніорів, в якому брали участь четверо вихованців відділення кікбоксінгу Ізюмської ДЮСШ імені В.В.Ткаченка під керівництвом тренера-викладача Дудніка А.А. У змаганнях брали участь представники понад 50 країн з різних куточків планети. Чемпіоном Європи став Таран Артем в розділі лайт-контакт, Сухов Макар виборов срібну медаль чемпіонату в розділі К-1 лайт, бронзові медалі завоювали Санжаревський Єгор в розділі К-1 лайт та Ковальський Кирило в розділах лайт-контакт, К-1 лайт. Ізюмчанин Авксентенко Владислав став бронзовим призером Чемпіонату світу з кікбоксингу ISKА серед молоді в розділах фул-контакт та лоу-кік.

* 6 травня відбулася чергова гра чемпіонату Харківської області з футболу серед ДЮСШ юнаків молодшої вікової групи (2005-2006 р. н.) у м. Барвінкове. Наша команда перемогла суперників з рахунком 1:0. Наступна гра у цій віковій групі відбудеться у м. Зміїв у середу, 9 травня. Юнаки середньої вікової групи (2003-2004 р. н.) у неділю, 13 травня, зіграють з командою «Колос» м. Балаклія. 

* 18 вихованців відділення тхеквондо (ВТФ) 4-5 травня брали участь у змаганнях відкритого Всеукраїнського турніру з тхеквондо (ВТФ) «Кубок Чемпіонів» у м. Полтава. Друге місце виборола Казакова Ангеліна. Третіми були Бабенко Іван, Ворошило Олександр, Лєвічев Кирило та Хижняк Павло.

* 9 травня відбудеться легкоатлетична естафета, присвячена Дню Перемоги, серед команд ЗЗСО м. Ізюм.

* 11-13 травня у Харкові команда баскетболістів під керівництвом тренера-викладача Скрипника Р.В. візьме участь у змаганнях традиційного турніру з баскетболу, присвяченого Дню пам’яті і примирення та 73-й річниці Перемоги над нацизмом.

* 12-13 травня в м. Харків відбудеться відкритий командний чемпіонат Харківської області з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2001-2002 та 2003-2005 р. н., в якому візьмуть участь вихованці відділення легкої атлетики.

* 12 травня команда дівчат відділення волейболу (тренер-викладач Пивовар О.М.) візьме участь у змаганнях відкритої першості ДЮСШ м. Лиман з волейболу. 

Управління молоді, спорту та іміджевих 

проектів Ізюмської міської ради