Офіційний сайт міста Ізюм

108 переглядiв

Спортивний калейдоскоп

im578x383-Sport

 

       27 жовтня 2017 року відбувся черговий тур змагання з настільного тенісу в залік Спартакіади серед районів області та міст обласного значення в якому прийняла участь і збірна команда міста Ізюм у складі Сергія Лубченкя, Олександра Семеняка, Світлани Робул.

       24 жовтня у спортивній залі СК «Локомотив» відбулася матчева зустріч з баскетболу серед юнаків 2006-2007 р.н. вихованців груп початкової підготовки тренерів-викладачів Скрипника Р.В. та Федорістова В.О. Перемогли юні баскетболісти тренера-викладача Федорістова В.О. Під час матчевої зустрічі також були проведені конкурси: штрафного кидка, подвійного кроку та кидків з точок.

       Вихованці відділення тхеквондо (ВТФ) під керівництвом тренера- викладача Палія В.В. готуються до участі у відкритому чемпіонаті України серед ДЮСШ, СДЮСШОР та клубів з тхеквондо (ВТФ), який пройде у м. Харкові на наступному тижні з 7 по 9 листопада 2017 року.

       30 жовтня та 01 листопада на базі спортивної зали по вул. Замостянська, 31, Управління освіти Ізюмської міської ради проводить спортивні змагання з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч» серед команд учнів ЗНЗ міста 2007 р.н.

 

Управління молоді, спорту та іміджевих проектів.